Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Craig McRae mówi, że mecz AFL jest niesprawiedliwy, ale nawet na koniec dodatkowe pożegnanie dla Collingwood Magpies, runda otwarcia, komentarze AFL 360, reakcja, najnowsze wiadomości

Craig McRae mówi, że mecz AFL jest niesprawiedliwy, ale nawet na koniec dodatkowe pożegnanie dla Collingwood Magpies, runda otwarcia, komentarze AFL 360, reakcja, najnowsze wiadomości

Trener Collingwood, Craig McRae, twierdzi, że „nie ma mowy”, aby mecz AFL można uznać za równy, ale utrzymuje, że wszystko ostatecznie się rozstrzygnie.

Oprócz utrzymujących się od dawna argumentów na temat nadmiernych podróży drużyn międzystanowych, wprowadzenie w tym roku rundy otwarcia dodało do retoryki kolejny poziom.

Ośmiu uczestników rundy otwierającej pożegnało się po raz drugi w bezprecedensowy sposób, co doprowadziło do dalszej debaty na temat wysokiej stawki w losowaniu.

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Mówi w Fox Footy AFL 360McRae powiedział, że nie można postrzegać osi czasu jako nierównej.

„Nie można patrzeć na losowanie i gdziekolwiek twierdzić, że jest sprawiedliwe” – oświadczył McRae w poniedziałkowy wieczór.

„Każdy to rozumie, to tylko ta część, która (jest dla ciebie korzystna). Taka jest rzeczywistość, prawda?

„Gramy w MCG więcej gier niż ktokolwiek inny. To się pali? Niejasne”.

„W takim razie jak daleko będą musieli podróżować Zachodnie Wybrzeże, Fremantle i pozostali. Nie ma dobrej drogi”.

W tym roku Magpies rozegrają na MCG 14 meczów, z czego pięć na wyjeździe. Fremantle i West Coast rozgrywają po 12 meczów na stadionie Optus.

Trener Gold Coast Damien Hardwick, który pracował z McRae w Tigerland, kiedy pomagał seniorom „Fly” i stał na czele drużyny VFL w Richmond, zgodził się, żartując, że zwiększy swój czas latania teraz, gdy trenuje drużynę międzystanową.

„Tak właśnie jest” – zaczął Hardwick.

„Wiemy, że loteria będzie sfałszowana… Słuchaj, zaufaj mi, jadąc z Victorii na Gold Coast – nagle zdaję sobie sprawę, gdzie jest lotnisko.

„Z tego punktu widzenia liczba punktów dla osób często podróżujących rośnie.

READ  Polska na szczycie pasma południowego | Wiadomości, sport, praca

Hardwick również zachował się dziecinnie, jeśli chodzi o swoje zamieszanie i ostateczne uświadomienie sobie, że stadion Mars był miejscem starcia Ballarat Suns z Bulldogs w drugiej rundzie.

„Przyjrzałem się losowaniu (w okresie przygotowawczym) i zobaczyłem stadion, który w końcu zdałem sobie sprawę, że to Ballarat” – powiedział Hardwick ze śmiechem.

„Nie znałem nawet nazwy tej krainy, dopóki nie musiałem tam pojechać”.

Słowo „precedens” dziś w MRO | 04:01

Następnie McRae zażartował z dobrze udokumentowanej pogardy Hardwicke'a dla stadionu Marvel podczas jego dni spędzonych w Richmond, po czym zakończył swoimi przemyśleniami na temat omówienia meczu.

„Dima nienawidził chodzić do Marvela, więc kiedy zobaczyłem go w Ballarat…” McRae się roześmiał.

„Ale wszyscy rozumiemy, że tak właśnie jest. Nigdy nie pożegnaliśmy się tak wcześnie… ale wszystko się równoważy. Istnieje niesprawiedliwość, ale wszyscy musimy sobie z tym poradzić”.

Trenera Geelong, Chrisa Scotta, poproszono o przemyślenia na temat uczciwości harmonogramu AFL 360 Na początku marca.

Na pytanie, czy dodanie rundy otwierającej wpływa na uczciwość gry, Scott odpowiedział: „Oczywiście, że tak… Myślę, że większym kompromisem jest dla tych drużyn dwa pożegnania.

„Chodzi mi o to, żeby nie udawać, że to nie jest kompromis – oczywiście, że tak”.