Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Melbourne Storm podejmuje działania, gdy Jahrom Hughes odpowiada na pogłoski o zmianie klubu NRL

Melbourne Storm podejmuje działania, gdy Jahrom Hughes odpowiada na pogłoski o zmianie klubu NRL

Według doniesień Melbourne Storm rozpoczęło rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu Pomocnik Jahrom Hughes Wśród plotek nie może się doczekać powrotu do domu w Queensland, aby być bliżej siebie i rodziny swojej żony. NRL Great Corey Parker ujawnił w poniedziałek, że słyszał „pogłoski”, że Hughes może rozważyć powrót ze swoim partnerem do Queensland, mimo że pozostały mu dwa lata kontraktu w Melbourne.

Hughes jest w fantastycznej formie od czasu powrotu w tym roku po zawieszeniu w trzeciej rundzie. 29-latek od czasu powrotu na Storm zaliczył dwie próby i dwie asysty, co ugruntowało jego pozycję jednego z najlepszych pomocników w grze. W 2024 roku Storm nie przegrał dotychczas rozegranego meczu.

Jahrum Hughes i jego żona.

Świetny zawodnik NRL, Corey Parker, stwierdził, że boczny obrońca Storm, Jahrome Hughes, nie może się doczekać powrotu do domu, do Queensland, ze swoim partnerem. (Zdjęcia: Instagram/Getty Images)

Jednak wielki Parker Maroons twierdzi, że 29-latek może chcieć wrócić do domu, do Queensland, po wygaśnięciu jego kontraktu. Obecny kontrakt obrońcy ze Stormem wygasa z końcem 2026 roku, a Parker twierdził, że słyszał plotki, że może rozważyć powrót z żoną do Queensland, aby być bliżej rodziny. Hughes przebywa w Melbourne od czasu podpisania kontraktu w 2017 roku.

„Słyszę plotki, że jedna z supergwiazd tej gry chce wrócić do domu, do Queensland i spędzić czas z rodziną” – Parker powiedział SEN Radio. „Nie wiadomo, czy wygaśnie jego kontrakt, czy nie. Tym zawodnikiem jest Jahrom Hughes.

„Wiem, że jego żona pochodzi ze Złotego Wybrzeża i na tym etapie słyszę tylko narzekanie. Czy stanie się to przed wygaśnięciem jego kontraktu, czy nie, okaże się, ale obserwujcie tę przestrzeń. Zobaczymy, co się stanie lub rozwinie. w tej przestrzeni, posuwając się do przodu.”

READ  Gdzie oglądać USA vs Polska w USA: 1. tydzień Ligi Siatkowej Mężczyzn ONZ 2024

Melbourne Storm odpowiedziało pogłoskami na temat Jahroma Hughesa

Ale Według Herold poranka w Sydney„The Storm rozpoczął rozmowy z Hughesem, próbując przedłużyć jego kontrakt do końca 2028 roku. Rozmowy o przedłużeniu” – czytamy w raporcie.

Podpisanie Hughesa byłoby ogromne dla wszystkich drużyn NRL w Queensland. Parker stwierdził, że może rozważyć powrót do Giants po wygaśnięciu kontraktu. Chociaż zespołem, który mógłby skorzystać na rozgrywającym w 2026 roku, byliby Broncos. Adam Reynolds prawdopodobnie zakończy pracę w klubie w 2025 roku, po podpisaniu w tym roku rocznego przedłużenia.

Może to zwolnić trochę miejsca dla Hughesa, jeśli będzie chciał przenieść się bliżej Gold Coast i grać dla drużyny rywalizującej o mistrzostwo z takimi zawodnikami jak Rhys Walsh i Ezra Mumm. Tak czy inaczej, podpisanie kontraktu z Hughesem nie będzie tanie, biorąc pod uwagę rozgrywającego, który wart jest 800 000 dolarów rocznie.

Jahrome Hughes odpowiada wśród linków do zmiany w Queensland

Chociaż Parker wspomniał o plotkach, Hughes szybko zdementował tę informację w poniedziałek na konferencji prasowej. Powiedział: „To tylko plotki. Nie widziałem tej historii, ale nie wiem, o czym mówią”.

„Oczywiście, że byłem tam już wcześniej… ale w Melbourne czuję się jak w domu. Moja mama i siostry też tu mieszkają, co sprawia, że ​​jest bardziej swojsko i oczywiście moja żona pochodzi z Queensland, ale w tej chwili bardzo jej się to podoba” – on dodany. To także nasz dom.”

Hughes urodził się w Nowa Zelandia, ale w wieku czternastu lat przeniósł się do Gold Coast. Karierę w NFL rozpoczął w drużynie Titans, zanim dołączył do Cowboys. Rozegrał tylko po jednym meczu dla Tytanów i Kowbojów.

Powiązany:

Od tego czasu zadomowił się w roli pomocnika Melbourne Storm po odejściu Coopera Cronka i rozegrał dla klubu 130 meczów. Choć może się wydawać, że Hughes chce wrócić do Queensland, nie zabraknie drużyn chcących pozyskać pomocnika. Który udowodnił, że jest jednym z najlepszych w grze.

READ  Charles Leclerc zajmuje pierwsze miejsce, Daniel Ricciardo, Max Verstappen
Jahroma Hughesa.Jahroma Hughesa.

Jahrom Hughes w meczu Melbourne Storm. (Cameron Spencer za pośrednictwem Getty Images)

Oczekuje się, że Jahrome Hughes podniesie skład Rabbitohs

W ten weekend Storm gra z Rabbitohs, a kluby znajdują się na przeciwległych krańcach drabinki. Jason Demetriou walczy o swoją posadę, a Rabbitohowie odnotowują tylko jedno zwycięstwo w 2024 r. Zespół Storm zajmuje drugie miejsce z pięcioma zwycięstwami i jedną porażką. Hughes przyznał jednak, że jego zdaniem Rabbitohowie mogliby skorzystać na pożegnalnej trasie koncertowej i chcą powrócić do formy w ten weekend.

„Zapowiada nam się trudny mecz” – powiedział w poniedziałek Hughes. „To dobra drużyna piłkarska, mimo że nie rozpoczęli tego roku tak, jak chcieli”. „Nie są daleko od siebie, ale myślę, że w meczu poprzedzającym pożegnanie zagrali naprawdę dobrze.

„Nie wygrywają, ale ich najlepsze nadejdzie i nie zdziwiłbym się, gdyby z nami zagrali. To wielki dzień, Anzac Day, i nie zdziwiłbym się, gdyby zakończyli swoją najlepszą grą roku. .. Nie mają nic do stracenia, więc jesteśmy bardzo ostrożni, jeśli chodzi o to, co mogą zrobić.” .