Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Crestview Moore wystąpi przeciwko United |  Wiadomości, sport, praca

Crestview Moore wystąpi przeciwko United | Wiadomości, sport, praca

Morning Journal/Matt Morrison United Matthew Logan (14) kopie w czwartek piłkę przeciwko obrońcom Crestview, Asherowi Moore’owi (13) i Jacobowi Wainwrightowi (17). W grze uczestniczy także Josh Hawkins z drużyny United. (Zdjęcie: Matt Morrison)

COLUMBIANA — Chłopięca drużyna piłkarska Crestview wprowadziła kilka nowych zmian, aby uzyskać przewagę nad United w czwartkowym zwycięstwie 3:2.

Rebelianci (1-2-1) wykorzystali szybką ofensywę i objęli prowadzenie na początku meczu, gdy Asher Moore strzelił gola po asyście Brendana Dolana na 37:59 przed końcem pierwszej połowy.

Nasi trenerzy kazali nam podejść do meczu i strzelać. – powiedział Asher Moore. „Korzystaliśmy z nowego schematu i zostałem umieszczony w centrum uwagi, a kiedy zobaczyłem szansę, chciałem po prostu zrobić to, co nam kazał (trener Dolan) i zobaczyć, czy mogę coś zmienić”.

Will Welsh później po rzucie karnym na 10:45 przed końcem pierwszej tercji wyprowadził Rebeliantów na 2:0. Golden Eagles (2-1-1) zmniejszyły deficyt do jednego gola, gdy Wyatt Meador strzelił gola z rzutu karnego na 9:01 przed końcem pierwszej tercji. Później Medure zremisował na 27:26 przed końcem, po czym Moore wyprowadził Rebeliantów na dobre na prowadzenie po bramce bez asysty na 9:28 przed końcem meczu.

Rebelianci kontynuowali swoją część umowy w obronie, a bramkarz Braden Devine obronił 12 razy, a nowe nogi Rebeliantów stwarzały problemy dla napastników United.

„Na szczęście mamy wiele małych dzieci, które mogą przyjść na 8–10 minut za jednym razem i utrzymać presję”. – powiedział trener Rebeliantów Tony Dolan. „W pewnym sensie wiemy, kim jesteśmy, gramy szybko i agresywnie”.

United dominowali także w defensywie i przez cały mecz oddawali kluczowe strzały na bramkę.

„Czuję się, jakbyśmy mieli 30 lub 40 prób oddania strzału”. – powiedział trener United Curtis Jones. „Mieliśmy kilka przesiadek i nie mogliśmy dokończyć.”

READ  Usługi | Wiadomości, sport, praca

United walczyło do końca, ale zmarnowało swoje szanse.

Dodał: „To była 80-minutowa bitwa w obie strony i sprowadzała się do momentów, a my zmarnowaliśmy kilka momentów, które wyraźnie zadecydowały o wyniku meczu”. powiedział Jones. „To rozczarowujące, ponieważ na pewno jest to mecz do wygrania. Graliśmy w ten mecz pięć razy i za każdym razem był to rzut monetą, kto wyjdzie na prowadzenie”.

Ethan Hefele trzy razy obronił przeciwko United.

We wtorek United podejmie Columbianę, a we wtorek Crestview uda się do Polski.


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej