Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cztery najlepsze domy Airbnb w Australii na wakacje w Queensland, NSW, Tasmania

Od domku w Mudgee po luksusową poduszkę o architekturze tasmańskiej — oto nasze najlepsze pobyty Airbnb w Australii.

Dzisiaj ogłoszono zwycięzców pierwszych Nagród Gospodarzy Airbnb, którzy wyróżniają najbardziej przyjaznych, kreatywnych i entuzjastycznych gospodarzy z całego kraju.

W kategoriach takich jak Najlepsze wyjątkowe zakwaterowanie, Najlepsze zakwaterowanie designerskie i Najlepsze zakwaterowanie regionalne, zwycięzcy obejmują luksusową eko-chatę dla dwojga poza siecią w Mudgee w stanie NSW, aż po architektonicznie zaprojektowany pensjonat w Hobart, 100 lat wcześniej. Dostępna dla wózków inwalidzkich szopa na zboże na obrzeżach Toowoomba w stanie Queensland.

Gospodarzem roku w Australii została Victoria Kate Quinlan, której samochód kempingowy w stylu lat 70. na rodzinnej farmie niedaleko Daylesford zebrał pięciogwiazdkowe recenzje gości z całego świata.

Gospodarz z Queensland, Adrian Penny, zdobył nagrodę Community Contribution Award za zapewnienie wytchnienia dla opiekunów poprzez organizowanie bezpłatnych pobytów w swoim mieszkaniu w Sunshine Coast, podczas gdy pilot helikoptera z Australii Zachodniej Cam Auburn został uhonorowany za najbardziej magiczne doświadczenie, organizując doświadczenie Airbnb. na wypełnionej adrenaliną misji ratunkowej symulacji.

Według platformy zakwaterowania zwycięzcy zostali wybrani na podstawie obszernych danych, ocen i opinii gości oraz pod nadzorem panelu sędziowskiego.

Tak więc, oto spojrzenie na cechy wyróżniające Australię:

gospodarz roku

Uznanie gospodarzy, którzy dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić gościom udany pobyt.

zwycięzca: Kate Quinlan, Eganstown VIC

Kate mieszka na zabytkowej farmie, która od 1848 r. należała do jej pradziadka. Ma dwie nieruchomości, w tym 9-metrową karawanę Viscount Royal Caravan z dachem z widokiem na pola uprawne i busz. Niektóre z głównych atrakcji gospodarza to pyszne śniadanie kontynentalne i domowy dżem dla gości, ale także przemyślane dodatki, takie jak balony i świeże kwiaty dla par obchodzących rocznice i urodziny.

Nagroda za wkład społeczności

Dowiedz się o gospodarzach, którzy wykraczają poza nie tylko dla swoich gości, ale także dla lokalnych społeczności, w których żyją.

READ  Rząd Morrisona funduje 600 milionów dolarów na opalaną gazem elektrownię w New South Wales Hunter | energia

zwycięzca: Adrian Penny, Sunshine Beach Queensland

Adrienne zaczęła gościć na Airbnb w 2015 roku, kiedy jej dzieci opuściły dom.

Z pustym, wolnostojącym mieszkaniem w piwnicy, w którym wcześniej mieszkali studenci goszczący, Adrienne zdecydowała się pójść o krok dalej ze swoją miłością do poznawania nowych ludzi z różnych części świata i zarabiać.

Do tej pory odwiedził ją ponad 100, a wielu gości wróciło po raz drugi lub trzeci. Niedawno Adrienne zaczęła gościć opiekunów mieszkań za darmo – dając im zasłużone kilka dni wolnego.

Najlepszy pobyt

Uhonorowanie gospodarzy, którzy projektują swoje domy w sposób odzwierciedlający ich wewnętrzną osobowość i pasję.

zwycięzca: Slow Beam, West Hobart TAS

Ta wspaniała rezydencja to luksusowy architektonicznie zaprojektowany pensjonat z widokiem na Hobart. Według Airbnb, gospodarz Lauren postanowił zbudować coś, co będzie relaksujące i jak najlepiej wykorzystać widoki, a jednocześnie będzie „nastrojowe, czarujące i relaksujące”.

Czarne ściany i sufity inspirowane są architekturą brutalistyczną. Gospodarz Lauren powiedział, że styl jest pewny siebie, z odważnymi wyborami, a okna są główną atrakcją nieruchomości.

Najlepszy wyjątkowy pobyt

Uhonorowanie gospodarzy, którzy posiadają dom, który jest zadziwiająco wyjątkowy i wyjątkowy.

zwycięzca: Gawthorne Cottage, Baccaro, Nowa Południowa Walia

Ten wspaniały domek znajduje się 5 kilometrów od Mudgee na dużej posiadłości, w której gospodarze Rick i Steph spacerowali przed podjęciem decyzji o wybudowaniu zakwaterowania dla gości na terenie posiadłości.

Domek został zaprojektowany przez architekta, który uchwycił najlepsze widoki, ale po przyjeździe czuje się odosobniony.

Nieruchomość poza siecią ma dość podstawowe wyposażenie (brak telewizora lub połączenia internetowego), dzięki czemu goście mogą skupić się na naturze.

Najlepszy pobyt regionalny

Uhonorowanie gospodarzy, którzy prezentują to, co najlepsze w regionalnej Australii.

zwycięzca: Szopa zboża, Jumbura Queensland

Ta w pełni dostępna, przekształcona szopa zbożowa znajduje się na 335 hektarach w Southern Downs.

READ  Queensland spieszy się, aby zebrać nowe miejsca ekspozycji na COVID po pozytywnym przypadku z Sydney

Nieruchomość znajduje się w Goomburra, około dwie godziny jazdy od Brisbane, między Toowoomba i Warwick, i jest domem dla wielu świętych miejsc.

Można tu również zobaczyć niesamowitą przyrodę, podziwiając widok z werandy przy lampce wina, a za ośrodkiem często gnieżdżą się orły bieliki.

Przeczytaj powiązane tematy:AirBnB