Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czwarty test Australii przeciwko Indiom: transmisja na żywo, wyniki, aktualizacje i godzina rozpoczęcia — aktualizacja kontuzji Usmana Khawaji

Australia może być zmuszona uderzyć jednego człowieka, aby uratować czwarty test z wątpliwym Usmanem Khawają z powodu kontuzji nogi.

To będzie ogromny cios, jeśli nie będzie mógł odbijać, ponieważ Australia ma 88 biegów za Indiami i musi utrzymać remis.

News Corp Australia potwierdził dzisiaj, że Khawaja został zabrany na rezonans magnetyczny po meczu, ale nic nie wskazywało na przerwę.

Nadal skarży się na ból w dolnej lewej nodze i będzie musiał przejść test sprawności, jeśli zamierza odbijać.

Matthew Kohneman otworzył swoje miejsce w domu Khawaji po zarzutach z szatni, że Khawaja po prostu „boli”.

„Ma ból w lewej dolnej części nogi, tuż poniżej kolana na zewnętrznej stronie dolnej części nogi. Zostanie ponownie oceniony na ziemi” – powiedział zespół rzecznika.

„Zrobił badanie, które jest standardową procedurą. Obrazowanie nie wykazało nic krytycznego.”

Khawaja uderzy w siatkę, aby zobaczyć, czy może grać.

17:55 – Australia 1-88. ABSURDALNE WIDOK NA ŚLUZACH NZ W AUSTRALII KONTRA INDIE DO ODBIORU W TESTIE KOŃCOWYM

Mniej więcej tydzień po ich absurdalnym zwycięstwie nad Anglią w przedostatniej piłce w Wellington… Nowa Zelandia zrobiła to ponownie – tym razem porywający mecz ze Sri Lanką.

W absurdalnych scenach kapitan Kiwi, Kane Williamson, kręcił się w powietrzu, ale udało mu się przedrzeć na drugi koniec, aby ukończyć pojedynczą piłkę, która dała im zwycięstwo w ostatniej piłce epickiego meczu testowego.

Wynik zamyka Indie w ich epickim rewanżu z Australią w finale World Test Championship w The Oval w Londynie 7 czerwca tego roku.

W Ahmedabadzie Travis Head osiągnął imponującą liczbę 50 niepokonanych meczów, a Australia była bliska zakończenia deficytu i zwiększenia szans na obronę w teście.

Ale prawdziwa akcja rozgrywała się wiele mil dalej, w Nowej Zelandii.

Williamson osiągnął imponującą liczbę setek meczów bez porażki i właśnie wtedy, gdy mecz wyglądał na remis, mistrz odbijający podniósł stawkę i naciskał na zwycięstwo.

Potrzebując 8, aby wygrać ostatnią z zaledwie trzema bramkami w ręku, Nowa Zelandia uziemiła się w ciemnych warunkach, ponieważ widoczność była trudna w gasnącym świetle.

Run-in spowodował dalszy chaos, ponieważ Nowa Zelandia zdecydowała się zaserwować Neila Wagnera przez ostatnie trzy piłki, mimo że wcześniej zerwał ścięgno podkolanowe.

Następnie Williamson trafił cztery z trzeciej ostatniej piłki, aby wyrównać równanie w jednym biegu i wygrać dwie ostatnie piłki.

Przedostatnią piłką Sri Lanka oczarowała bramkarza, który był tak wysoko, że powinien był zostać uznany za szeroko, a Williamson nie próbował oddać strzału, pozostając pod piłką.

W niewytłumaczalny sposób telefon od sędziów nie dotarł… a potem… nagle zapaliły się światła. Gdy została jedna kula, w magiczny sposób zapaliły się światła.

To nie pomogło Williamsonowi, który miał kolejną huśtawkę w powietrzu podczas ostatniej dostawy.

READ  Wiadomości bokserskie 2023, walka Tim Tszyu vs Jermell Charlo, kiedy to jest, wideokonferencja prasowa

Wagner przebiegł sprintem ze swoim nieuchwytnym zrzędą i miską od bramkarza – co zapewniłoby remis Sri Lance – nie trafił w pniaki o najmniejszy margines

Ale to jeszcze nie koniec.

Melonik wystartował ładnie i uderza w dół na końcu melonika.

Sri Lanka uważała, że ​​Williamsonowi brakuje. Williamson pomyślał, że jest niski i nawet łagodny Kiwi zaczął uprzejmie protestować przed sędzią, że poprzednia piłka nie była szeroka.

Ale potem na dużym ekranie pojawiły się powtórki iw bolesnym zwolnionym tempie nietoperz Williamsona wkradł się do domu na około trzy cale, zanim złamał pnie.

Nowa Zelandia wygrywa 2 bramkami po ostatniej piłce.

Wieść szybko dotarła do Ahmedabadu, ponieważ Indie liczyły na to, że Sri Lanka nie pokona Nowej Zelandii 2:0 i zapewni sobie awans do meczu z Australią w finale World Test Championship jeszcze w tym roku.

Hindusi świętowali w szatni, potem wiadomość dotarła na boisko i zawodnicy na boisku zaczęli dyskutować o tym, że ich miejsce zostało zarezerwowane.

Indie wygrały tę serię i wygląda na to, że czwarty test jest losowany… Ale w Londynie szykuje się epicki rewanż, w którym zwycięzca bierze wszystko.

17:04 – AUS 1-73. HEAD, LABUSCHAGNE dzielnie walczył o uratowanie meczu dla Australii

Australia jest tylko 18 runów od prowadzenia w czwartym teście i być może tylko jedna sesja mocnych uderzeń uratuje mecz.

Head odniosła wielki sukces w Australii tego lata i nie poszła na lunch w wieku 45 lat.

Jego błąd w dobraniu selektorów i udowodnienie, że porzucił go na pierwszy test, dał zespołowi do myślenia, czy mogą zrobić z niego długoterminowego startera z dala od subkontynentu.

Head był fantastyczny pod presją w trzecim i czwartym teście i zrobił ogromny skok w swojej już rozwijającej się karierze.

W ważnych wiadomościach z całego Tasmana Nowa Zelandia ma zamiar utrzymać remis ze Sri Lanką, która ponownie zagra z Indiami przeciwko Australii o Mistrzostwa Świata Testów jeszcze w tym roku w czerwcu.

Australia zmierzy się z Indiami w The Oval w Londynie 3 czerwca w filmie pre-Ashes.

Ale najpierw najważniejsze – w Ahmedabadzie jest test do zapamiętania.

Australia siedzi wygodnie na 1-73 podczas lunchu ostatniego dnia, dzięki niepokonanej 59-biegowej współpracy pomiędzy Find of the Tour Head i Marnusem Labuschagne (22 out).

Ale nie obyło się bez momentów napięcia.

Australia dwukrotnie uniknęła katastrofalnego ciosu przed obiadem, kiedy Indie zakwestionowały decyzję sędziego, wywołując ogromne okrzyki.

Powtórki pokazały, że piłka uderzyła w kikut nogi, ale tylko nieznacznie, co oznaczało, że główka uciekła w zagięciu po wezwaniu sędziego.

Nagle piątego dnia dużo się działo dla błystek i na tym poziomie była to świetna sesja dla Australii, z dwoma odbijającymi znakomicie kopiącymi.

READ  Podsumowanie NFL: Pęd panuje w 2022 roku, zwroty w środku pola w Sydney i Carlton oraz ataki Patricka Dangerfielda

Indie stworzyły cztery lub pięć okazji do przerwy, ale Head znów był genialny. Być może Labuschagne wydawał się bardziej solidny, pod ogromną presją.

Jedynym straconym przez Australię furtką był nocny bramkarz Matthew Kuhneman, a nocny stróż nie powinien był zostać wydany w pierwszej kolejności, z powtórkami pokazującymi, że piłka od Ashwina nie trafiła w nogę.

Gdyby Kuhnemann był lepszym odbijającym, Australia przyjęłaby recenzję, ale Head zdecydował się rozegrać takie procenty, jakie mogą być konieczne do recenzji przyjętych odbijających, a numer 11 – awansowany na otwierającego Usmana Khawaję (kontuzjowana noga) – miał zostać dokonać sakramentalnego obciążenia.

Australia nie wyszła jeszcze z lasu i musi wyjść ze środkowej sesji, aby zabić mecz.

Jeśli Indie będą walczyć na początku ostatniej sesji z około 100 pościgami, gra może być kontynuowana.

15:30 – 1-17 AU. SĘDZIA SHOCKER COSHNEMANN

Australia straciła swoją pierwszą bramkę w desperackim dniu dla Indii, a Matthew Kahneman podjął kiepską decyzję arbitra, której postanowił nie recenzować.

Nocny stróż Kahneman, który otwierał rundy w miejsce kontuzjowanego Usmana Khawaji, został wrzucony pod autobus, aby zachować komentarze dla przyszłych odbijających.

Okazało się jednak, że Australia musiała zmienić lbw na Raviego Ashwina, a powtórki DRS pokazały, że piłka leciała wygodnie w nogę.

Australia pozostała 1-17 i nadal traciła 74 biegi, aby ponownie zmusić Indie do odbijania.

Marnus Labuschagne dotarł do załamania, nie wskazując jeszcze, kiedy i czy Khawaja uderzy po kontuzji dolnej części nogi.

VIRAT V SACHIN: Gdzie KOHLI jest najwyższą kozą w Indiach

Virat Kohli nie jest lepszym odbijającym niż Sachin Tendulkar… ale boi się bardziej.

Taka jest ocena jednego z najbystrzejszych sędziów krykieta, Marka Waugha, po tym, jak Kohli przerwał swoją 1207-dniową suszę wieku testowego, by zdobyć 28. zdobycz w karierze dla Indii.

Inningi przypominały o niezłomnej determinacji Kohliego… ale nie był już tym graczem, którym był kiedyś.

Tak jak w Adelajdzie w 2012 roku Kohli po raz pierwszy ogłosił się główną gwiazdą krykieta, Australia przeszła przez wszystkie trzy etapy kariery Run-Mastera.

Od dzielnego młodzieńca do walczącego generała, a teraz uśmiechniętego mędrca.

Ostatnim razem, gdy Australia koncertowała w Indiach w 2017 roku, Kohli prawie poszedł na wojnę ze Stevem Smithem, oskarżając go o oszustwo na wulkanicznej konferencji prasowej w Bangalore.

Cztery lata później Kohli spędził większość ze swoich stu piłek na rozmowach ze Smithem, w tym ogromny sukces trzeciego dnia, kiedy obaj stali w przerwie na drinka, badając ostrze kija Kohliego.

Trzyletnie oczekiwanie Kohliego na jego 28. Test 100. test przytłoczyło go.

Zrezygnował z funkcji kapitana Testu w zeszłym roku po tym, jak obciążenie stało się zbyt duże, i nawet w tym teście oparł się normalnemu pragnieniu przesunięcia tablicy wyników w pogoni za zwycięstwem, aby go powstrzymać i sprawić, że ptaszek przełamie setkę suszy.

READ  Roger L. Crowell 1950-2022 | Wiadomości, sport, praca

Kohli przekroczył tylko pięć granic na setną, a czwartego dnia nie osiągnął żadnej w ciągu dwóch i pół godziny przed przekroczeniem potrójnej cyfry.

W ciągu trzech lat i trzech miesięcy, których potrzebował, by w końcu dodać coś do swojego dorobku, średnia Kohli spadła poniżej 50 i nie gra już w tę grę z mentalnością zabójcy.

Chociaż dwie gwiazdy śmierci, które dostarczył swoim odbijającym partnerom KS Bharat i Ravi Jadeja czwartego dnia, pokazały, że wciąż ma oko tygrysa.

Jak Kohli wypada w porównaniu z innym indyjskim półbogiem krykieta, Sachinem Tendulkarem?

Według Waugha, który grał przeciwko Tendulkarowi i komentował Kohli, Sachin jest wyraźnie kozłem z 51 wiekami testowymi i średnią 53,78 w porównaniu do 48 Kohli.

Ale jest jedna kluczowa cecha, niekoniecznie mierzona statystykami, która odróżnia Kohli od dużego.

„W Kohli jest więcej strachu” – powiedział Waugh w Fox Cricket.

„Ponieważ sposób, w jaki gra. Wokół Kohli panuje inna aura.”

Były wielki Brad Hadden – który grał zarówno przeciwko Tendulkarowi, jak i Kohli – powiedział, że nie ma wątpliwości, że indyjscy gracze wciąż „chodzą po skorupkach jaj” wokół krykiecisty, którego trening, dietę i podejście zaprojektował tenisista Novak Djokovic.

Trzeciego dnia tego testu tłum w Ahmedabadzie skandował „Kohli, Kohli”, jeszcze zanim były odbijający Chetishwar Pujara został przekazany DRS, aby doprowadzić wielkiego człowieka do załamania.

Podobnie jak Tendulkar, Indianie przychodzą oglądać Kohliego i często opuszczają teren, kiedy go nie ma.

W Indiach nie może pokazywać się publicznie, więc wszystko jest jego gwiazdą.

„Jest światową ikoną” – powiedział Matthew Hayden w Fox.

„Jeden z największych sportowców wszechczasów. Shane Warne, Michael Jordan, Tiger Woods. Jest na szczycie w tej kategorii.”

Dziedzictwem Kohli jest to, że jest człowiekiem, który ożywił indyjski krykiet.

W pojedynkę zmienił nastawienie indyjskiego krykieta, a czyniąc to, otworzył możliwości, jakie zawsze mieli giganci subkontynentu, aby podbić świat jako supermocarstwo krykieta.

Z Kohli za kierownicą Indie stały się zagraniczną potęgą.

Kohli był jednym z tych rzadkich graczy w krykieta, którzy patrzyli Australii prosto w oczy, pokonując ich w ich własnej grze polegającej na psychicznym i fizycznym zastraszaniu.

Nawet w okresie upadku postać Kohli jest wszechobecna we współczesnych Indiach.

Cricketers na przestrzeni wieków wykraczali poza ten sport.

Obejrzyj trasę Australii po Indiach. Każdy test i ODI są transmitowane na żywo i wolne od reklam podczas gry na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>