Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

UNITED BENEFITS HOLDING przejmuje „Silver Forum” jako transakcję udziałów we Wrocławiu: Vienna Holding Company Holding Company numer jeden w Polsce

Zjednoczony holding Mazaya Wejście na polski rynek nieruchomości: Wraz z nabyciem biurowca „Silver Forum” we Wrocławiu o powierzchni 16 000 metrów kwadratowych, dostawca kompleksowych usług w zakresie nieruchomości pozycjonuje się w całym łańcuchu wartości. Firma planuje ulepszyć nieruchomość, koncentrując się na standardach ESG i mobilności, wykorzystując w ten sposób potencjał wartości dodanej nieruchomości. Wizja pierwotna: Nowoczesny kompleks biurowy u bram historycznego centrum miasta. United Benefits Holding planuje przeprojektować interfejs i zrestrukturyzować wnętrze, aby umożliwić większą elastyczność i wiele zastosowań. Strategia zarządzania zostanie przyjęta do rdzenia, aby przywrócić nieruchomość na rynek jako nową działającą nieruchomość.

Michael Clement, dyrektor generalny United Benefits Holding: „Jesteśmy zachwyceni nabyciem atrakcyjnej nieruchomości komercyjnej i biurowej w Wrocław Ze srebrnym forum. Wrocław jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Kraj o najniższym wskaźniku recesji w Unii Europejskiej – to kolejny czynnik, który skłonił nas do wejścia na ten rynek w dłuższej perspektywie.” Wraz ze swoją spółką zależną INVESTER United Benefits jako deweloperem projektu, grupa stawia sobie za cel zagospodarowanie nieruchomości zarówno architektonicznie i w celu spełnienia wymogów zrównoważonego rozwoju, tak aby grupa mogła zmienić swoją pozycję na rynku. Plany ekspansji i przekształceń zapewniają różnorodne przestrzenie publiczne na zachęty i spotkania. Zostaną tu również utworzone zdrowe i zrównoważone restauracje, aby uatrakcyjnić Silver Forum dla najemców, użytkowników i całego sąsiedztwa.” Chcemy przenieść ogólną jakość doświadczenia na nowy poziom i obniżyć bieżące koszty operacyjne dla długoterminowych najemców. Nasz doświadczony partner, EKAZENT, przejmie zarządzanie aktywami – mówi Clement.

srebrne forum

Biurowiec powstał w 2007 roku. Budynek o powierzchni ponad 9 000 metrów kwadratowych posiada około 16 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej na siedmiu kondygnacjach nadziemnych. Podziemny garaż w podziemiu zapewnia 165 miejsc postojowych, a na sąsiednim terenie znajdują się kolejne 133 miejsca. Budynek z planem w kształcie litery U i dwiema charakterystycznymi szklanymi wieżami jest dostępny z trzech wejść. Inwestycje, w tym pakiet Capex, koncentrują się przede wszystkim na projektowaniu elewacji, budowie zielonych elewacji i innych koncepcjach zrównoważonego rozwoju. Uelastycznia się organizację powierzchni użytkowej, unowocześnia się zaplecze przestrzenno-techniczne, doskonali się technikę grzewczą. Futurystyczna koncepcja powierzchni otwiera połączone przestrzenie dla dużych firm, elastyczne, w pełni wyposażone biura i wysokiej jakości obszary wspólne dla małych start-upów lub firm, które tylko tymczasowo mają siedzibę we Wrocławiu. United Benefits Holding zamierza w pełni zająć nieruchomość w ramach remarketingu. W planach są również certyfikacje typu LEED i BREEAM IN-USE.

READ  Sports Digest: Międzynarodowy Komitet Olimpijski zgodził się zezwolić mężczyznom na rywalizację w pływaniu artystycznym

Wybierz lokalizację w szóstej co do wielkości gospodarce w Unii Europejskiej

Polska jest jednym z najbardziej stabilnych gospodarczo krajów Unii Europejskiej. Ze spadkiem PKB o 3,5% w 2020 r. najniższy wskaźnik recesji w Unii Europejskiej podczas pandemii koronawirusa. Odnosząc się do dokładnego wyboru lokalizacji, Michael Clement zauważa: „Wrocław jest obecnie drugim co do wielkości rynkiem biurowym wśród miast regionalnych w Polsce, po Krakowie. Dotychczas jednak aktywność deweloperów była tu stosunkowo niska, a aktywność najemców rosła. miasto jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji IT w Europie. Istnieje wyraźne zapotrzebowanie, ale nie są dostępne wysokiej jakości opcje zapewniające przyszłościowe środowiska pracy. Jednak dziś, w dobie łączenia pracy z życiem prywatnym, są one na wysokim poziomie popyt.” Silver Forum znajduje się 10 minut jazdy od zabytkowego centrum Wrocławia, słynącego z wielu budynków i instytucji wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa. Jest nie tylko łatwo dostępny samochodem, ale także bardzo dobrze skomunikowany z najbardziej przyjaznym dla środowiska systemem komunikacji miejskiej: dojazd tramwajem linii 3, 10 i 33 ze Srebrnego Forum do zabytkowego Ratusza zajmuje około 20 minut. To również ważne kryteria przy wyborze nieruchomości: jest położona Forum znajduje się niedaleko jednego z najpiękniejszych historycznych centrów miast w Polsce. Hotele i obiekty rekreacyjne, takie jak centra sportowe, znajdują się w odległości spaceru.

Doświadczenie grupowe w strategiach wartości dodanej

United Benefits Holding i jej spółki zależne mają duże doświadczenie w strategiach wartości dodanej, które według Clementa zawsze są wynikiem udanej współpracy między przejęciem, rozwojem projektu, zarządzaniem aktywami, zarządzaniem inwestycjami i sprzedażą. Silver Forum to klasyczna nieruchomość z wartością dodaną, która może zwiększyć wartość poprzez przyjęcie ukierunkowanych działań. Dzieje się tak, ponieważ lokalizacja i połączenia komunikacyjne są dobre, a struktura leżąca u podstaw nieruchomości jest wysokiej jakości. W związku z obecnym rozwojem rynku rośnie potencjał nieruchomości z wartością dodaną. Wierzymy, że przyszłość leży w przebudowie, ponownym zagęszczeniu i repozycjonowaniu. Zapobiegamy sytuacji, w której takie nieruchomości stają się aktywami osieroconymi, przebudowując je i zmieniając ich położenie, a także stosując naszą własną wiedzę ESG do istniejących budynków. Clement wyjaśnia, że ​​wieloletnie doświadczenie grupy pozwala nam podejmować skuteczne działania naprawcze przy złożonych projektach nieruchomościowych oraz opracowywać nowe koncepcje.

READ  Polska staje się faworytem pomimo upadku w Maladze 7s - FBC News