Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Damian Hardwicke „trochę zdenerwowany” krytyką Dustina Martina po powrocie gwiazdy z Richmond

Trener Richmond, Damian Hardwicke, bronił Dustina Martina po tym, jak powracająca gwiazda Tiger została skrytykowana za to, że nie udzielał żadnych wywiadów dla mediów po wygranej w zeszły weekend nad Collingwood.

Martin grał swój pierwszy mecz po sześciotygodniowej nieobecności z powodów osobistych.

Przemawiając do Saturday Morning Sport w ABC Radio w Melbourne, Hardwicke powiedział, że Martin nigdy nie czuł się komfortowo w środowisku medialnym i był rozczarowany niektórymi krytykami.

„Prawdopodobnie byłem trochę zdenerwowany niektórymi ludźmi, którzy bardziej o nich opowiadali, a mniej o Dustina” – powiedział Hardwicke.

„Jest podekscytowany tym, co robi, ale to nie znaczy, że błyskotliwość przejdzie na wykonawcę medialnego. Nie czuje się dobrze w tej przestrzeni i nie czuje się komfortowo, dzieląc się swoją historią życia.

„Nie jest zainteresowany szybkim komentowaniem swojego życia i tego, jak wygląda i czuje się Dustinem Martinem. To nie to.

„To nie jest arogancja, to tylko poczucie, że lubi być swoim własnym człowiekiem. Jest bardzo zdystansowany, nie wpuszcza zbyt wielu ludzi”.

Martin strzelił dwa gole przeciwko Srokom w zeszłym tygodniu w mocnym powrocie do gry, a Hardwicke powiedział, że trzykrotny medalista Norm Smith zapewnia więcej niż wystarczająco na mecz dzięki swojej grze.

Duża grupa graczy Richmond gromadzi się wokół Dustina Martina, aby mu pogratulować
Koledzy z drużyny Martina świętują razem z nim po powrocie pierwszego gola.(Getty Images: Królowa Rooney)

„W którym momencie mówimy »ten facet dał dwie i pół godziny rozrywki, w zeszłym roku stracił nerkę«”. To dużo temu facetowi daje”.

„I nie zrozumcie mnie źle, dużo mu płacą za to, co robi, ale robi świetną robotę od ludzi, którzy płacą swoje pieniądze, aby zobaczyć dwie i pół godziny blasku Dustina Martina.

„W którym momencie to wystarczy? Czy naprawdę potrzebujemy kilku pytań, aby usiąść i podać wisienkę na torcie? Czy po prostu cieszymy się, że Dustin robi to, co robi i dostarcza blasku, który robi co tydzień ?

Richmond rozegra swój mecz w dziewiątej rundzie z Hawthorne w pierwszej ósemce, a dzięki poprawie gry Hardwicke powiedział, że powrót maskotki zapewnił całemu klubowi szybki impuls.

Dustin Martin oblizuje usta i wystawia język podczas treningu
Martin niespodziewanie wrócił do treningu w Richmond dwa tygodnie temu.(AAP: Joel Carrett)

– Odzyskanie go w zeszłym tygodniu było bardzo ważne i dało impuls całemu naszemu klubowi – powiedział.

„Wciąż ma dobre i złe dni, ale dla niego, gdy po prostu grał w swoją grę, było wspaniale.

„Możesz zobaczyć, kiedy kopnął tę bramkę, każdy zawodnik na parkiecie ją uderzył. Cały nasz sztab szkoleniowy był również trochę przemoczony w boksie trenera.

„Wspaniale jest widzieć, jak gracze wracają z przeciwności losu, ale wspaniale jest też widzieć, jak fani oklaskiwają powrót takiego zawodnika. To był naprawdę wzruszający moment nie tylko dla Richmond, ale także dla NFL”.

opublikowany I zaktualizowany

READ  Konfrontacja Ricky'ego Nixona z Sebem Costello na żywo w radiu, agent gracza, zabiegi infuzyjne