Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dan Christian powołał pierwszą australijską białą siatkówkę na wycieczki po Indiach Zachodnich i Bangladeszu

Aktualności

Do składu dołączyli również Cameron Greene, Ben McDermott, Nathan Ellis, Wes Agar i Ashton Turner.

Dan Christian | Został dodany do pierwszej australijskiej drużyny białej piłki przed trasami do Indii Zachodnich i Bangladeszu. Selekcjonerzy przynieśli sześć kolejnych nazwisk do początkowej dużej puli graczy, co sugeruje, że wielu z tych, którzy byli częścią IPL przed jego zawieszeniem, prawdopodobnie nie uda się w podróż.
Wraz z Christianem, który ostatnio grał w Australii w 2017 roku, Ben McDermottA Cameron ZielonyA Ashton TurnerA Wes Agar A Nathan Ellis Został dodany do początkowego składu, który obecnie liczy 29 i zostanie zmniejszony przed odlotem drużyny na Karaiby pod koniec czerwca.

W tym tygodniu Christian (Nottinghamshire) i McDermott (Derbyshire) opuszczą rodzinne hrabstwo, w którym mieli zagrać w T20 Blast, i powrócą do Australii, aby przejść dwutygodniową kwarantannę przed ewentualną selekcją do Indii Zachodnich.

Marnus Labuschagne po raz kolejny został przeoczony po tym, jak selekcjonerzy podjęli decyzję, gdy zespół został po raz pierwszy nazwany, aby pozostać w Glamorgan.

To było wcześniej zgłaszane David Warner A Pat Cummins Możesz przegapić nadchodzące wycieczki, aby spędzić trochę czasu w domu. Chociaż nie podano żadnych dalszych szczegółów dotyczących konkretnych nazw, identyfikator krajowy jest Trevor Huns Powiedział, że wpływ IPL, który obejmował długi lot do domu, ponieważ australijska jednostka musiała czekać poza granicami Australii, będąc zamkniętym dla przylotów z Indii, zebrał swoje żniwo.