Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Warner apeluje o przywrócenie brakującego luźnego greenu na czas końcowego testu |  Davida Warnera

David Warner apeluje o przywrócenie brakującego luźnego greenu na czas końcowego testu | Davida Warnera

David Warner desperacko błagał o odzyskanie luźnego greenu po tym, jak stracił czapkę w drodze na pożegnalny test w SCG.

Australijski otwieracz zamieścił na Instagramie emocjonujący film, w którym informuje, że jego plecak zaginął podczas transportu między drugim testem w Melbourne a przybyciem zespołu do Sydney.

„Niestety, ktoś wyjął moją walizkę z mojego bagażu, w którym znajdowała się moja torba i prezenty moich dziewcząt” – powiedział Warner we wtorek przed trzecim testem przeciwko Pakistanowi.

„W plecaku znajdowały się luzem warzywa. To dla mnie rzecz sentymentalna i chciałbym mieć to z powrotem w rękach, kiedy wybiorę się tam w tym tygodniu. „

„Jeśli naprawdę potrzebujesz plecaka, mam tutaj zapasowy. Nie będziesz mieć kłopotów”.

„Proszę skontaktować się z Cricket Australia lub ze mną za pośrednictwem moich mediów społecznościowych. Z przyjemnością Ci je dostarczę, jeśli zwrócisz moje luźne warzywa.

Warner rozegra swój 112. i ostatni test dla Australii, kiedy Australia zmierzy się z Pakistanem w trzecim teście na SCG, który odbędzie się w środę.

37-letni otwierający rozegrał 8695 stuleci testowych w ciągu 26 stuleci, w tym 164 w pierwszym meczu serii przeciwko Pakistanowi w Perth.

Czy chcesz zezwolić na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treści udostępnione przez Instagram. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o Twoją zgodę, ponieważ mogą one używać plików cookie i innych technologii. Aby wyświetlić tę zawartość, Kliknij „Zezwalaj i kontynuuj”.

„Qantas powiedział, że sprawdził swoje kamery i nie widział, żeby ktoś otwierał nasze torby i zabierał plecak, ale mają martwe punkty” – powiedział Warner.

„Jeśli jesteś osobą, która albo pracuje dla firmy, która zawiozła Cię na lotnisko i z lotniska, albo pracuje dla Qantas i przypadkiem pragnie tylko plecaka, mam taki dla Ciebie [you]. Byłbym wdzięczny, gdyby [these] Został zwrócony tak szybko, jak to możliwe.”

Kapitan Pakistanu, Shah Masoud, zachęcał Anthony'ego Albanese do zainwestowania w polowanie na maksimum.

„Myślę, że rząd australijski powinien teraz rozpocząć ogólnokrajowe poszukiwania” – powiedział.

„Być może będziemy potrzebować najlepszych śledczych, aby to odzyskać. Ponieważ był wspaniałym ambasadorem i zasługuje na szacunek i wszelkie świętowanie w związku ze swoją niesamowitą karierą. „

„Jest uosobieniem otwieraczy. Osobiście uwielbiam patrzeć, jak odbija i uwielbiam oglądać, jak gra w kręgle.

Pomiń poprzednią promocję newslettera

Australia wybrała niezmienioną XI ze składu, który pokonał Pakistan 360 i 79 runami, chcąc uzyskać czyste zwycięstwo w serii trzech testów.

Wszechstronni Cameron Green i wszechstronny Scott Bolland będą ponownie widziani z kapitanem Patem Cumminsem przekonanym, że on i jego partnerzy w szybkiej grze w kręgle, Mitchell Starc i Josh Hazlewood, poradzą sobie z dużym obciążeniem pomimo krótkiej zmiany.

Australia ma dziewięciodniową przerwę między zakończeniem serii w Pakistanie a pierwszym testem przeciwko Indiom Zachodnim, który rozpocznie się 17 stycznia w Adelajdzie.

Drugi test przeciwko Indiom Zachodnim rozpocznie się cztery dni później w Gabba.

Australia rozegra tego lata siedem testów, a dwa kolejne odbędą się w Nowej Zelandii od 29 lutego.

„Zwykle każdego lata pojawia się coś nowego. „Ale cała nasza trójka jest naprawdę świeża” – Cummins powiedział o grze w kręgle przez trio.

„Mimo że to lato rozciąga się nieco bardziej, są dwa testy, potem mała przerwa, potem dwa testy, potem mała przerwa, a potem Nowa Zelandia.

„Spróbujemy. Jak dotąd wszystko poszło bardzo gładko”.

Australia XI po trzecim teście przeciwko Pakistanowi: David Warner, Usman Khawaja, Marnus Labuschagne, Steve Smith, Travis Head, Mitch Marsh, Alex Carey, Mitchell Starc, Pat Cummins (kapitan), Nathan Lyon, Josh Hazlewood.

READ  Steve Waugh mówi w Fox Cricket Podcast, że Tim Payne musi ufać swojemu instynktowi