Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Deeased’s Estate Deal: A Deadbolt otrzymał nokaut w wysokości 170 000 $

Debra Bella

News Corp Australia Network

Prowadzący aukcje Ray White, David McMahon, zaprosił 32 australijskie sądy w Newport na aukcję z 14 zarejestrowanymi oferentami. Zdjęcie: Debra Bella


Kupujący z Melbourne znaleźli okazję na pierzeję kanału na aukcji w północnym Brisbane, mając silną pozycję, aby zabezpieczyć zmarłą posiadłość za 170 000 dolarów mniej niż zapłacono za podobny dom na tej samej ulicy w 2021 roku.

32 Sądy Australii, Newport. Zdjęcie: realestate.com.au


Dom z czterema sypialniami o powierzchni 665 mkw 32 Sądy Australii, Newport Przyciągnął 14 zarejestrowanych oferentów, a sąsiedzi – z których czterech miało tablice na sprzedaż na swojej prywatnej posesji w Australia Court – dołączyli do ponad 50-osobowego tłumu. Zobacz, jak radzi sobie lokalny rynek.

Kupujący i sąsiedzi wyszli na aukcję w Newport. Zdjęcie: Debra Bella


Więcej wiadomości o nieruchomościach QLD

„Daje nam wyobrażenie o tym, jaka będzie jego wartość” – powiedział jeden z mieszkańców Court of Australia od 23 lat. „Nasz dom jest o wiele lepszy i wychodzi na północ. Na tej ulicy dużo się dzieje.”

Dowiedz się, co jest na sprzedaż w Newport

Agent sprzedaży Ray White Margate, Ben Campbell, złożył ofertę w imieniu kupujących z Melbourne, którzy rozmawiali przez telefon we Frankston i szukają domu do wyburzenia, aby móc zbudować nowy.

Agent Raya White’a Margate, Ben Campbell, kontaktuje się z kupującymi Frankston za pośrednictwem słuchawek AirPods i bierze puttera numer 13, aby licytować w ich imieniu. Zdjęcie: Debra Bella


„Nie widzieli tego miejsca wcześniej” – powiedział Campbell. „Widział to w Internecie zaledwie dwa tygodnie temu i chce tu zamieszkać, ale nie chce tego robić przez następne kilka lat, zwłaszcza w branży budowlanej”.

Prowadzący aukcje Ray White, David McMahon, stanął przed skromnym domem grupowym i przyjął ofertę otwarcia w wysokości 800 000 $.

„800 000 $, przeniesiemy stamtąd 50 000 $” – powiedział McMahon.

Dom jest w tej samej rodzinie od 30 lat. Zdjęcie: Debra Bella


Mężczyzna w pobliżu bramy garażowej próbował skrócić etapy licytacji, oferując podwyżkę o 20 000 $, ale pan McMahon odmówił jej przyjęcia.

Sama liczba licytujących utrzymywała w ruchu aukcję o wartości 50 000 USD, a licytanci z Melbourne ujawnili zainteresowanie kwotą 900 000 USD i ponownie 1 milion USD.

Powyżej tego poziomu było jasne, że tylko dwóch z 14 oferentów było chętnych do przejęcia nieruchomości, a aukcja została wstrzymana przy cenie 1,2 miliona dolarów, z oferentami z siedzibą w Melbourne.

Negocjacje między wykonawcami testamentu a głównymi oferentami nie przyniosły zwiększonej oferty i po kilku minutach pan McMahon wraca do tłumu, aby ogłosić, że wykonawcy zgodzili się sprzedać dom za tę cenę.

To jest kanał przeoczony przez 32 Sądy Australii. Zdjęcie: Debra Bella


„Oficjalnie jesteśmy na rynku z wystawcą numer 13” – powiedział.

„Teraz masz szansę, cieszę się, że dostałem stamtąd 10 000 $… Nie przegap tego za 1000 $, to wszystko, o co prosimy, 1000 $ to wszystko, czego potrzebujemy. Czy nie są jakieś ostatnie prośby?”

Tłum uspokoił się i nieruchomość została sprzedana za 1,2 miliona dolarów.

„Wiem, że chcieli więcej” – powiedział jeden z sąsiadów.

W listopadzie 2021 roku 40 Aussie Courts zostało sprzedanych za 1,37 miliona dolarów i obecnie jest pustą działką oczekującą na budowę kolejnego wymarzonego domu.

Drogi w tej prestiżowej enklawie nad zatoką wyglądają jak w Los Angeles. Zdjęcie: Debra Bella