Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dees Hasler wkrótce oświadczy, że jest największą ofiarą w karierze NFL w obliczu zbliżającej się katastrofy Giants

Dees Hasler wkrótce oświadczy, że jest największą ofiarą w karierze NFL w obliczu zbliżającej się katastrofy Giants

Kiedy Giants podpisali kontrakt z Des Hasslerem, trzymali kciuki i modlili się za szeptarza premiera z poezją i temperamentem Mela Gibsona.

Jednak jedyne, co przybył, to Timo Dees z 2017 roku z uchwyconymi strukturami ataku, które prawdopodobnie spróbuje naprawić, podpisując kontrakt z Tonym Williamsem.

Podpisanie kontraktu przez Haslera zapowiadało nowy świt sukcesów i nieznośnych tajemnic dla Tytanów, ponieważ oczekuje się, że leniuchowie z ligi w końcu staną w płomieniach pod jego surową dyscypliną i nieograniczonymi mgławicami podczas jego konferencji prasowych.

Jedynym miejscem, w którym można na żywo oglądać każdy mecz każdej rundy bez przerw reklamowych w trakcie rozgrywki, jest Fox League dostępna na platformie Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Ale choć z pewnością wywarło to natychmiastowy wpływ, zrobiło to jedynie poprzez uczynienie klubu żartów jeszcze zabawniejszym niż wcześniej.

Oldschoolowe cechy Hasler miały sprawić, że kruche olbrzymy będą twardsze niż głowa kozła, ale przy wyniku 0-3 była już w rozsypce, zanim w ogóle zeszła z wybiegu.

Tak naprawdę jedyną znaczącą zmianą, jaką wprowadza, jest przestępstwo równie płynne, jak rzeźbienie świątecznego indyka za pomocą klucza do drzwi.

Wczoraj wieczorem świetnie rozpoczęli mecz przeciwko Dolphins, szybko prowadząc 10:0, a Tytani 2024 wypracowali sobie w pierwszych rundach reputację dzięki zdecydowanemu podejściu do zapobiegania punktom, choć własnym.

Spowodowało to, że pierwsze dwie rundy klubu zakończyły się tylko jedną nędzną próbą i całkowitym faworyzowaniem, przez co sezon balansował na krawędzi filmowej katastrofy jeszcze przed nadejściem zimy.

Po pokonaniu drużyny Redcliffe'a 30-14, kadencja Haslera jest obecnie tak ponura, że ​​wielu uważa, że ​​Giants powinni zaoszczędzić czas, zwalniając go teraz i wcześniej kończąc sprawę poza sądem.

Oczywiście Hasler miał już w przeszłości swoje diabelskie początki, osiągając bilans 0-3 w 2009 i 2021 r. i poprowadził swoje kultowe Sea Eagles do finałów.

READ  Najważniejsze wydarzenia z pierwszego tygodnia finałów, analizy, punkty rozmów, najlepszy weekend w historii, reakcje, umowa Tima Taranto z Richmond Tigers, sędzia Craig McRae, Lachey Neal nie otagowany

Ale przecież mówimy tu o Hasslerze.

To ekscentryczny uczony, który potrafi wszcząć spór w klasztorze, perfekcjonista, który swoje sztuki aranżuje równie nieskazitelnie, jak warunki kontraktu.

Pod jego rządami stosunki mogły szybko się pogorszyć przy najmniejszym zamieszaniu, a skutki były tak niestabilne, że pewnego razu opuścił swój ukochany klub Manly zaledwie tydzień po doprowadzeniu go do premiery.

Wrócił nawet po więcej w 2019 r., wracając i poprowadził klub na czwarte miejsce, zanim zwrócił się do prawnika po kolejnym zjadliwym rozwodzie, który wciąż toczy się w sądzie.

A jeśli uważasz, że tilt Haslera jest skierowany przeciwko Manly'emu, pomyśl jeszcze raz.

Pomiędzy spotkaniami z Sea Eagles poprowadził Canterbury do dwóch nieprawdopodobnych wielkich finałów, po czym zaoferował je również półproduktom.

Choć ma on pełne prawo żądać swoich zgodnych z prawem płatności, nie zmienia to faktu, że każdy związek z Haslerem łączy w sobie zwodnicze wzloty i bolesne upadki, a kto powiedział, że nie obwinia już Scotta Penna za pierwsze trzy porażki.

Choć menadżer, który dwukrotnie zdobył tytuł Premiera, i jego nowy klub są na nieuniknionej drodze do wygrania dziesięciu kroków, upadek Giants może mieć bardziej dalekosiężne konsekwencje niż ustawowe rachunki i kolejny spalony most.

Gold Coast już balansuje na granicy z Davidem Fifitą, gwiazdorskim rezerwowym, który osaczył klub szaloną klauzulą ​​odejścia, która pozwala mu wejść na rynek otwarty po 10. rundzie tylko wtedy, gdy nastroje się zepsują.

Niektórzy nazywają to wolnością możliwości gospodarczych, inni nazywają to pracą psów, ale jakkolwiek na to spojrzeć, jest to naczepa pędząca w kierunku pojazdu pełnego fajerwerków.

Ponieważ rok 2024 jest już żałosnym, jednowymiarowym bagnem, wybór Fifity faktycznie kształtuje się jako jednoosobowe referendum w sprawie coachingu Haslera.

READ  AFL 2022: Carlton vs Richmond, powrót raka Sam Docherty, wideo z pierwszą bramką, świat reaguje

A biorąc pod uwagę, że Giants zmierzą się z trudnym zestawem przeciwników – mianowicie drużynami NRL – prawdopodobnie będą mieli wpływ na futbol aż do 10. rundy, o którym linia obrony może tylko marzyć.

Mówiąc najprościej, pogorszenie wyników pod rządami Haslera może spowodować, że Fifita zacznie błądzić wzrokiem, ale sama Fifita może być jedynym czynnikiem decydującym o tym, czy współczesna gra wyszła poza Haslera, czy też nie.

Biorąc pod uwagę, że Giants już mają problemy ze zdobywaniem punktów i brak wsparcia ze strony Alpha Tino Fasuamalawi, drużyna ma wszelkie znamiona klasycznej burzy w lidze rugby, co jest koncepcją znaną również jako Kolejny sezon w Giants.

Nikt nie kwestionuje osiągnięć Haslera jako trenera supergwiazdy.

Ale połączenie tak kapryśnego elementu, jak jego, i klubu rikszowego, jak Giants, zawsze będzie okazją do zadawania bólu.

Gdyby coś takiego wydarzyło się w klubie, gdy Scud przegrywał tak jak Fifita, byłoby to jak pozbawianie osoby cierpiącej na nieświeży oddech ostatniej miętówki.

Dane Eldridge to wypaczona, satyryczna tęsknota za czasami świetności ligi rugby, czasami, kiedy gąbki były magiczne, a poniedziałki szalone. Nigdy w życiu nie nosił butów, dlatego należy go traktować z przymrużeniem oka.