Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Defence 49ers wygrywają z Cowboys i wyjeżdżają na mecz o mistrzostwo NFC

Defence 49ers wygrywają z Cowboys i wyjeżdżają na mecz o mistrzostwo NFC

Każda gra dla Kowboje z Dallas Wyglądało to na walkę. Uzyskanie pozytywnego metrażu wymaga dużego wysiłku lub inspirującej zabawy.

W rundzie mistrzostw konferencji pełnej gwiazd rozgrywających, The San Francisco 49ersObrona może zostać ostatnimi czterogwiazdkowymi graczami NFL.

Obrona San Francisco utrzymywała drużynę w grze, dopóki coś się nie wydarzyło. 49ers objęli prowadzenie Christiana McCaffreyaRozpoczął 2-jardowy bieg przyziemienia, aby rozpocząć czwartą kwartę, a następnie przeszedł długą, twardą jazdę do kosza z gry na mniej niż trzy minuty przed końcem. Obrona 49ers, która była najlepsza w całym sezonie NFL i dominująca w niedzielę, nie oddała po tym wyniku.

San Francisco objęło twarde prowadzenie w rundzie 19-12 u siebie. Zmierzy się z 49ers Orły z Filadelfii W najbliższą niedzielę mecz NFC Championship na wyjeździe.

Christian McCaffrey z San Francisco 49ers świętuje po zdobyciu przyłożenia przeciwko Dallas Cowboys. (Zdjęcie: Lachlan Cunningham/Getty Images)

Gdy mecz był na linii, 19-12 z zaledwie kilkoma minutami do końca, Dallas nie miał nic przeciwko 49ers. Kaczka Prescott Rzucił niekompletne dwa-outy i wyrzucił na trzecim miejscu, a Cowboys odpoczęli. Sekwencja pokazała, jak dominowali 49ers przez cały sezon.

Ostatnia czwórka NFL to m.in Patricka Mahomesa I Jalen Hurtsktóry prawdopodobnie ukończyłby 1-2 w wyścigu MVP, i Joe BurrowI który zajął swoje miejsce w gronie pięciu najlepszych rozgrywających ligi. Jest też debiutant rozgrywający 49ers Brooke Purdy, który spełnił swoje zadanie, ale 49er były zbudowane inaczej niż większość ich konkurentów. Mają potężną obronę, która może poprowadzić Niners do zwycięstwa, tak jak to zrobili z Dallas, i mnóstwo talentu w ataku wokół Purdy.

Niedzielny wysiłek w obronie wystarczył, by popchnąć 49ers do rundy mistrzowskiej. Nie ma tajemnicy, dlaczego koordynator obrony 49ers, DeMeco Ryans, przeprowadza wywiady z głównymi trenerami.

Obrona nadaje ton

Początkowo obrona pokazywała, że ​​nie będzie wielu punktów. Każdy pierwszy zjazd był walką. Dotarcie do strefy końcowej będzie rzadkie.

READ  Jaroslav Walazek dołącza do STS Group jako Chief Information Officer

Cowboys mogli prowadzić do przerwy, gdyby nie przechwyty Prescotta i Bretta Mahera walki. Prescott wykonał dwa kosztowne przechwyty. Jeden przyszedł w pierwszej kwarcie na terytorium Dallas i pojechał prosto do bramki z gry 49ers. Drugi przyszedł pod koniec drugiej kwarty, gdy Cowboys byli w zasięgu rzutu z gry (chociaż w przypadku Mahera Cowboys prawdopodobnie nawet nie próbowali jednego, bez względu na to, jak blisko byli). Prescott nie widział defensywnego obrońcy Jimmy’ego Warda W relacji Ward podał Prescotta i zgłosił pomocnika Freda Warnera Podnieś to

To przechwycenie nastąpiło w ostatnich dwóch minutach pierwszej połowy, a 49ers rzucili się sprintem, by sięgnąć Rubinowe złoto Kopnął do kosza z gry z 50 jardów i uderzył go. 49ers prowadzili 9-6.

Kowboje grali dobrze i złapali jedyne przyłożenie przed przerwą Daltona Schultza. Dodatkowa próba Mahera została następnie zablokowana przez A.J stagnacja trwa co obejmowało cztery dodatkowe punkty pominięte w rundzie z dziką kartą.

Dallas grał dobrze w obronie, awansując o krok w stosunku do gwiezdnej obrony 49ers, wciąż przegrywając w przerwie. Miał też chwiejnego kopacza i rozgrywającego, którego problemy z przechwytywaniem nie zniknęły. Obrona 49ers też nie.

Wyniki wymiany drużyn w drugiej połowie

Na początku drugiej połowy Cowboys dokonali wielkiego przełomu. Ray McCloud zmarnował powrót łodzią, a Dallas doszedł do siebie. Cowboys nie byli w stanie zdobyć przyłożenia, ale Maher zdobył rzut z gry z 25 jardów i zremisował mecz.

49ers w końcu dotarli do strefy końcowej w pierwszej grze czwartej kwarty. Długa wycieczka, przede wszystkim cyrk myśliwski z Jerzego Keitla Przez 30 jardów zakończyło się to, gdy McCaffrey przebiegł przez środek linii nietknięty przez 2-jardowy niszczyciel.

Maher kopnął kolejnego gola z gry, tym razem z 43 jardów, i San Francisco objęło prowadzenie 16-12.

Ze względu na sposób, w jaki grała obrona San Francisco, 49ers potrzebowali dużej energii, aby odwrócić losy meczu. Nawet gol z gry byłby ogromny. San Francisco wybrało się na długą przejażdżkę z dwoma konwersjami z trzeciej ligi z Purdy. Z uderzeniem McCaffreya prawdopodobnie ograniczonym przez problem z łydką, Eliasz Mitchell Miał kilka trudnych biegów. Kowboje stracili trzecią bramkę, ale Gould kopnął kolejnego gola z gry. Ten lot trwał 7:59 godziny i ograniczył pozostały czas dla Dallas. Cowboys prowadzili 19:12 na mniej niż trzy minuty przed końcem.

READ  Polska stara się o organizację Letnich Igrzysk w 2036 roku

Jazda zaraz po tym, jak 49ers objęli siedmiopunktową przewagę, była kompletną porażką. Prescott prawie rzucił przechwyt na pierwszej próbie. On próbował Michaela Gallupa głęboko w sekundzie i został znokautowany. Został zwolniony na trzecim miejscu i ścigany przez Dallas.

Po tym Dallas potrzebował cudu. 49ers rzucili szybkie pierwsze uderzenie po podaniu do Keitela. Mitchell dostał kolejny pierwszy home run. 49ers musieli uderzyć, ale została mniej niż minuta po tym, jak Dallas wykorzystał wszystkie swoje limity czasu. Jazda nie zaszła daleko, a 49-tki jechały do ​​przodu.

49ers zmierzą się z Eagles, którzy byli najlepsi w NFC przez cały sezon. Obrona San Francisco nie da się zastraszyć.