Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dlaczego rynek kryptowalut tak bardzo się załamał po całym tym szumie w zeszłym tygodniu?

Kryptowaluta. Bitcoin. Dogecoin. Elon Musk. Albo to kochasz, albo nienawidzisz, ale kryptowaluta jest tu od dawna, nawet po ogromnej awarii w ciągu weekendu.

Bitcoin

Wydawało się, że w szczególności cena bitcoina dramatycznie spadła w ciągu weekendu, ponieważ rozmowy o „ twardej rozprawie ” z praniem pieniędzy wywołały wśród inwestorów szał sprzedaży.

„Masakra kryptowalut”, która miała miejsce pod koniec tygodnia, wydaje się być powiązana z „niepotwierdzonymi raportami”, że plik Departament Skarbu USA Najwyraźniej masowe represjePranie pieniędzy za pośrednictwem walut cyfrowych.

Oprócz lokalizacji danych CoinMarketCap Wskazał, że pozorne „przerwy w dostawie prądu” w Xinjiangu w Chinach mogły ulec znacznemu spadkowi. Xinjiang rzekomo prowadzi dużo wydobywania bitcoinów, co jest procesem, w którym nowe bitcoiny są wprowadzane do obiegu.

W niedzielę, podczas największego spadku na rynku od miesięcy, kryptowaluty zostały dotknięte tak zwanym „ gwałtownym załamaniem ” w weekend, w wyniku którego cena Bitcoina spadła z około 59000 USD (76290 USD) do USD (lub równowartość w walucie). 51 000 $ (67 238 AU $) przed odbiciem. Był to najbardziej niebezpieczny spadek ceny Bitcoina od lutego tego roku.

Wszystko to wydarzyło się zaledwie kilka dni po tym, jak przechytrzył świat Waluta cyfrowa Rekordowy rekord o więcej niż 64000 USD (82.755 AUD) W środę zeszłego tygodnia.

Szczyt cen bitcoinów nastąpił w wyniku dużego entuzjazmu z powodu długo oczekiwanego pojawienia się giełd kryptowalut Queen Piece Na Wall Street.

Dlaczego rynek kryptowalut tak bardzo się załamał po całym tym szumie w zeszłym tygodniu?  3

Pomimo szalonego weekendowego nurkowania i powrotu, Bitcoin wciąż jest ogromny 89 procent w 2021 roku!

Ogromny wzrost wartości w ostatnich latach następuje w miarę, jak nadal zyskuje uznanie w głównym nurcie jako „prawdziwy magazyn wartości” i niezawodna metoda płatności, wraz z PayPal i MasterCard.

wiele Inwestorzy oczekują Bitcoin osiągnie 100 000 $ wcześniej, niż wcześniej przewidywano, prawdopodobnie do połowy roku! Wygląda na to, że kończy się czas na zakup bitcoinów.

READ  Krajowe próby zmniejszenia zależności od rosyjskiej energii

XRP i Ethereum również spadły w ciągu weekendu, ponieważ cena drugiej co do wielkości kryptowaluty spadła o 18 procent, po czym nieznacznie odbiła.

Dlaczego rynek kryptowalut tak bardzo się załamał po całym tym szumie w zeszłym tygodniu?  4

Wreszcie nie możemy zapomnieć o Dogecoin! Moneta, która zaczęła się jako wielki żart Elona Muska, w rzeczywistości utrzymywała się na stałym poziomie wśród innych weekendowych strat na rynku kryptowalut. Pan Musk mógł ją uratować!

Dlaczego rynek kryptowalut tak bardzo się załamał po całym tym szumie w zeszłym tygodniu?  5

Z dala od żartów, w zeszłym tygodniu Dogecoin również osiągnął nowy rekord, ponieważ jego cena wzrosła 400 proc W zaledwie siedem dni!