Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Domino’s Australia wypuszcza osiem nowych pozycji w menu

Domino’s Australia wypuszcza osiem nowych pozycji w menu

Jedna z największych australijskich sieci pizzerii rezygnuje z ośmiu nowych pozycji, aby nadążyć za rosnącymi kosztami życia.

Domino’s Australia wprowadzi od 14 sierpnia sześć nowych pizz i dwa nowe makarony do swojego większego asortymentu.

Jedna pizza – znana jako The Lot – zawiera 15 dodatków, w tym mieloną wołowinę, bekon, włoską kiełbasę, wędzoną szynkę, pepperoni, paprykę, cebulę i ananasa.

Pizza, która kosztuje 12 dolarów przy odbiorze w sklepie, jest również posypana oregano i papryczkami chili, a następnie skropiona masłem czosnkowym.

Alan Collins, dyrektor ds. marketingu ANZ Domino’s, powiedział: „Dla wielu Australijczyków rok 2023 będzie niezapomnianym rokiem: rok, w którym poszły w górę kredyty hipoteczne, rok, w którym cena jaj z wolnego wybiegu wzrosła do 10 dolarów za dwanaście, a cena benzyny wzrosła o 14,3 za sztukę. centa, a niektórzy Australijczycy płacą 3,10 dolara za litr benzyny bezołowiowej.

„The More Range podnosi poprzeczkę dla pizzy, którą nasi klienci znają i kochają, oferując sześć nowych pizz i dwa nowe makarony, zapewniając im większą wartość i większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej, w czasie, gdy najbardziej tego potrzebują.

„To największa aktualizacja naszego menu od 2020 roku i cieszymy się, że możemy zaoferować jeszcze więcej miłośnikom pizzy w całej Australii.

„Każdy z tych nowych elementów menu będzie zawierał australijskie składniki pochodzące z upraw, zgodnie z zaangażowaniem Domino we wspieranie lokalnych produktów”.

Inne pozycje, które niedawno stały się częścią asortymentu, to Pizza z Czterema Serami, Pizza z Butter Chicken, Spicy Lovers Pizza, Spicy Spinach i Feta Pizza oraz Capricciosa.

Jeśli chodzi o makaron, jest The Lot Pasta, który zawiera wiele takich samych składników jak wersja do pizzy, ale ma dodatek penne, sosu neapolitańskiego i grzybów.

Jest też Buffalo Chicken and Pasta Pasta, która zawiera pikantny sos Frank z marynowanym kurczakiem, czerwoną cebulą, bekonem, papryką i mozzarellą z czosnkiem i parmezanem aioli.

READ  Fitch podnosi prognozę wzrostu polskiego PKB na 2021 r. do 5,7% - Pierwsze wiadomości

Klienci są również proszeni o przeczytanie na pamięć wierszyka dostępnego na stronie Domino na Facebooku, aby otrzymać pizzę The Lot’s za darmo w pierwszym tygodniu od premiery.