Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Phyllis A. Leon 1952-2023 | Wiadomości, sport, praca

Polska – zmarła Phyllis A. Leon, lat 70, ze swoim kochającym mężem Tonym u boku, wczesnym rankiem w poniedziałek, 6 marca 2023 r., po dzielnej walce z chorobą nerek.

Urodziła się 12 sierpnia 1952 roku w Youngstown jako córka Thomasa B. oraz Giulia Farinelli Cardarelli, która przez całe życie mieszkała w okolicy. Dumna z tego, że dorastała we wschodniej części Youngstown, Phyllis ukończyła Liceum Urszulanek w 1970 roku.

Phyllis rozpoczęła długą karierę w dziedzinie medycyny, pracując w kilku szpitalach jako doradca finansowy. Była również zatrudniona przez Mahoning County Board of Developmental Disabilities jako zastępca specjalisty w warsztacie i urzędnik miasta w Youngstown i Boardman aż do przejścia na emeryturę.

Była członkiem Sagrada Familia i lubiła słuchać muzyki Motown i R&B. Phyllis była też niesamowitą kucharką, miłośniczką starych filmów — zwłaszcza z lat czterdziestych — i uwielbiała spędzać czas ze swoim mężem Tonym, który zawsze nie mógł się doczekać ich podróży na Marco Island na Florydzie.

Phyllis pozostawiła cenne wspomnienia o niej, jej ukochanym mężu od ponad 41 lat, Anthonym B. „Tony” Lyon, którego poślubiła 28 listopada 1981 r. w kościele Niepokalanego Poczęcia; Brat Tomasz B. (Christine Regan) Cardarelli; dwie siostry, Carol (Jim) McGuinness i Christina (Christopher) Merdych; dwóch braci, Frank (Marilyn) Lyon i Denise (Debbie) Lyon; i siostry, Carol (George) Waynew i Karen Lyon; Wraz z wieloma siostrzenicami, siostrzeńcami, siostrzeńcami, siostrzenicami, kuzynami i przyjaciółmi.

Oprócz rodziców śmierć Phyllis poprzedzili jej ojciec, teściowa Anthony (Mary) Lyon i szwagier Donald Lyon.

Przyjaciele i rodzina mogą złożyć wyrazy szacunku od 15:00 do 18:00 w niedzielę 12 marca 2023 roku w domu pogrzebowym Rossi & Santucci, 4221 Market St. Zarządca.

Msza żałobna zostanie odprawiona o godzinie 10:00 w poniedziałek, 13 marca 2023 roku, w Sagrada Familia, 2729 Centre Road (U.S. Route 224), Polska. Prosi, aby wszyscy spotykali się bezpośrednio w kościele na celebracji Mszy św. Felice.

READ  Poza sezonem Kapitan Wests Tigers Tim Shines Adam Douehy Brisbane Broncos Jesse Arthars

Rodzina Felice pragnie wyrazić szczere podziękowania dr Chrisowi Economosowi, dr Marco Corallo, wszystkim lekarzom z Klastra Nerek i całemu personelowi centrum dializ Fresenius w Północnej Limie za troskę i współczucie, jakie okazał Felice przez cały ten trudny czas. czas.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.rossi

santuccifh.com, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Phyllis.

(specjalne zawiadomienie)