Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Eleonora K. Alfano 1941-2022 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Eleanor Catherine Lemongi Alfano, lat 80, zmarła we wtorek 2 sierpnia 2022 r.

Eleonora była kochającą żoną, matką, babcią i przyjaciółką. Ucieleśniała miłość i dobroć we wszystkim, co robiła i wszyscy, którzy ją znali, będą za nią bardzo tęsknić.

Eleanor urodziła się 9 września 1941 roku w Youngstown jako córka Nicholasa i Adeline Mochio Limongi i przez całe życie mieszkała w tej okolicy.

Po ukończeniu z wyróżnieniem Liceum Nilesa McKinleya Eleanor uczęszczała na stypendium naukowe na Kent State University, zdobywając tytuł licencjata w szkole średniej. Podczas pobytu w stanie Kent Eleanor zobowiązała się do organizacji Delta Gamma, tworząc wspaniałą spuściznę dla obu swoich córek, które później zobowiązały się do tego samego klubu, gdy były w college’u.

Po ukończeniu studiów Eleanor rozpoczęła karierę jako nauczycielka języka w Poland High School i uzyskała tytuł magistra w Westminster College. Następnie przyjęła posadę nauczyciela w Niles McKinley, swojej macierzystej uczelni, gdzie uczyła francuskiego w szkole średniej i pracowała jako konsultant w French Club.

Eleanor jest nauczycielką, doradcą i pedagogiem specjalistycznym od 38 lat. Dla niej nauczanie nie było pracą. To było zaproszenie. Uwielbiała być w klasie, a uczniowie ją uwielbiali. Nie tylko pasjonowała się francuskim, ale także pasjonowała się wywieraniem pozytywnego wpływu na swoich uczniów poza klasą.

Przeszłam na emeryturę w 2007 roku, kiedy zostałam babcią. Cieszyła się każdą minutą opieki nad dzieckiem i rozpieszczania wnuków.

Eleanor wyszła za mąż za swojego męża i miłość swojego życia, Josepha Alfano, 3 października 1964 roku. Razem stworzyli piękne życie i rodzinę przez 54 lata. Była stałym źródłem wsparcia dla swoich córek przez całe ich życie i nigdy nie przegapiła okazji do wolontariatu na spotkaniach przy basenie, imprezach tanecznych i wycieczkach zespołów.

W późniejszym okresie Eleanor była oddaną opiekunką zarówno męża, jak i córki przez całą ich chorobę. Bez względu na wyzwania, z jakimi się zmierzyli, jej miłość i wsparcie nigdy się nie zachwiały.

READ  Stuart Dulles odpadł z eliminacji z Irlandii Północnej przeciwko Litwie z powodów osobistych | wiadomości piłkarskie

Nic nie cieszyło Eleonory bardziej niż spędzanie czasu z rodziną. Ceniła każdą chwilę i uwielbiała utrwalać wszystkie wspomnienia. Prowadziła kronikę i nieformalnie fotografowała rodzinę podczas wszystkich ich podróży, wydarzeń i zawodów. Ceniła swoje liczne albumy ze zdjęciami, czasopisma i karty rodzinne.

Znana ze swojego nienagannego stylu i mody, Eleanor lubiła także krzyżówki i codzienne pokazy ciekawostek. Zawsze nauczycielka w sercu, była pierwszą osobą, która poprosiła o pomoc w pisaniu wszelkiego rodzaju papieru do szkoły lub pracy. Szybko pomagała i użyczała swojego talentu do pisania, a robiła to z taką gracją, życzliwością i współczuciem.

Jako członek Kościoła Matki Bożej z Góry Karmel Eleonora była bardzo oddana swojemu Kościołowi i swojej wierze. Była wierną członkinią zespołu Adoracji Eucharystycznej i co roku uczestniczyła w Nowennie do św. Antoniego.

Eleonora została pozostawiona, aby zachować cenne wspomnienia swojej córki Marii Stevens i narzeczonego Matta Prologo; wnuk JJ Stevensa; Wnuczka Jii Stevens. Siostra, brat i szwagierka; Razem z wieloma siostrzenicami, siostrzeńcami, kuzynami i przyjaciółmi.

Wraz z rodzicami Eleanor poprzedził jej mąż Józef. i jej córka Ann.

Przyjaciele i rodzina mogą złożyć wyrazy szacunku od 9 do 9:55 w sobotę, 6 sierpnia 2022 r., w kościele Our Lady of Mount Carmel 343 po drugiej stronie Mount Carmel w Youngstown, gdzie o godz. Prałat Michael J. Cariglio jako urzędnik.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Lake Park w Youngstown.

Aranżacje zostały powierzone profesjonalnej opiece Domu Pogrzebowego Rossi i Santucci, 4221 Market Street, Boardman.

W imieniu rodziny Eleanor chcieliby wyrazić szczere uznanie personelowi Mercy Health Youngstown, Austin Woods Rehabilitation Center i Hospicjum za opiekę i współczucie okazywane im i Eleanor w tym trudnym czasie.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.rossi santuccifh.com, aby zobaczyć ten nekrolog lub przesłać kondolencje rodzinie Eleanor.

(uwaga specjalna)