Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce U-20: Awaria szafki Alberto Nonino w dziesięcioboju na 400 m

Włoch Alberto Nonino doznał koszmarnej awarii garderoby na Mistrzostwach Świata do lat 20, gdy jego genitalia wypadły mu z szortów.

Dziesięciobój rywalizował na dystansie 400 m pod koniec pierwszego dnia zawodów w Cali w Kolumbii, kiedy doszło do katastrofy.

18-latek zaczął dobrze poza blokami, ale wkrótce był widziany, jak wielokrotnie sięgał do swojego krocza, zamiast machać rękami, gdy biegł prosto do domu.

Narażeni widzowie zwracają uwagę na niefortunny powód, dla którego bieg Nonino został zhakowany podczas próby powstrzymania jego grzmotu, gdy wielokrotnie upadał podczas wyścigu.

Powtórki pokazały, że zaczął dobrze, ale zaczął coraz bardziej dryfować, gdy reagował na swoją sytuację.

Ukończył jako ostatni z czasem 51,57 sekundy.

Od tego czasu relacja dziennikarza Davida Sancheza de Castro o tym incydencie – i męskości Nonimo – stała się wirusowa.

„Może źle się wytłumaczyłem. Reporter powiedział, że jego penis uciekł z boku spodni i musiał go złapać, ponieważ nie pozwalało mu to prawidłowo biegać, co jest normalne, gdy klucz kołysze się z boku na bok.

Od tego czasu Nonino zabrał się na Instagram, aby pokazać swój gniew z powodu tego, jak incydent był zgłaszany na całym świecie.

„Chcę tylko porozmawiać z tobą o szumie, który pojawił się na blogach i ogólnie w mediach społecznościowych” – powiedział w swoim opowiadaniu.

„Zdaję sobie sprawę, że był to oczywisty wypadek i chciałbym powiedzieć, że jestem świadomy reakcji i nie muszę wysyłać tam linków do blogów.

„Próbuję teraz się z tego śmiać, ale zaraz potem wystraszyłem się i jestem wdzięczny moim przyjaciołom i rodzinie za pomoc w przejściu przez to, co wydarzyło się kilka godzin później.

„Świat dziennikarski jest zaniepokojony przypadkami znęcania się w całych Włoszech i na całym świecie, a następnie publikuje te artykuły, które mogą wyrządzić wiele krzywdy bardziej wrażliwej osobie”.

READ  Bernadeta E. Lis 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Hiszpańskie agencje informacyjne spekulują, że incydent w Nonino może być wynikiem braku bielizny.