Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ellen DeGeneres: NFT Monologue Auction, Selfie Stick z Cat

Ellen DeGeneresFan kultury internetowej i memów, jako ostatni został porwany przez obsesję na punkcie niewymienialnych kodów – znanych jako NFT.

DeGeneres ma zamiar porzucić swój pierwszy w historii NFT w przyszłym tygodniu, ponieważ dochody z tej gry zostaną przekazane organizacji humanitarnej World Central Kitchen przez szefa kuchni José Andrés. NFT poświadczają własność części treści cyfrowych w oparciu o technologię blockchain i stały się w tym roku bardzo hałaśliwym trendem w handlu elektronicznym.

W monologu z następnego poniedziałkowego odcinka Pokaz Ellen DeGeneres, Prowadząca talk show i komik ogłosiła, że ​​sprzeda swoje pierwsze NFT: selfie przedstawiające ją trzymającą oryginalną grafikę przedstawiającą kota, tak nazywa się Kobieta z różdżką dla kota (patrz poniżej).

Czytaj więcej: Eileen DeGeneres mówi, że zanim odwiozła jego żonę Portię de Rossi do szpitala, wypiła wiele „napojów z ziołami”.

Kobieta z kotem (Warner Bros. TV)

Właściwie sam monolog DeGeneres trafi na aukcję jako NFT i jest dostępny jako plik wideo 4K do pobrania dla licytanta, który zaoferował najwyższą cenę. Aukcja 24-godzinna odbędzie się w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 9:00 czasu pacyficznego wyłącznie w serwisie aukcyjnym NFT Bitski (o godz. ten link).

Jaka jest atrakcyjność NFT? Zasadniczo jest to prawo do przechwalania się: identyfikuje pojedynczego „właściciela” (lub wielu właścicieli) zasobu cyfrowego – chociaż można go kopiować i wyświetlać nieskończoną liczbę razy w innym miejscu.

Dla mnie Ellen Na aukcjach NFT w przyszłym tygodniu wyłoni się jeden zwycięzca monologu, który oprócz wyłącznego posiadania klipu 4K otrzyma również cyfrową kopię w wysokiej rozdzielczości Kobieta z różdżką dla kota, Oprócz fizycznej kopii podpisanego przez nią zdjęcia.

Ellen DeGeneres jest najnowszą postacią związaną z niewymienialnymi tokenami – znanymi jako NFT. (specjalizacja)

W drugiej aukcji 10 osób będzie mogło licytować cyfrową wersję o wysokiej rozdzielczości Kobieta z różdżką dla kota (Otrzyma również fizyczną, podpisaną kopię zdjęcia).

READ  Jak stabilna gospodarka Polski pozwala na rozwój przedsiębiorstw | WorldFirst - WorldFirst Wielka Brytania

Ponadto nieograniczona liczba cyfrowych kopii awatara w „otwartej wersji” będzie dostępna do kupienia podczas 24-godzinnego okresu wyprzedaży. (Lub możesz po prostu wyświetlić obraz tutaj na tej stronie internetowej … tyle razy, ile chcesz.)

Czytaj więcej: Domniemane szczere wiadomości Armie Hammera na Instagramie są sprzedawane jako grafika NFT

Wczesna działalność NFT pojawiła się w świecie sztuki i muzyki: w zeszłym miesiącu NFT sprzedał na aukcji artystę cyfrowego Beeple za 69,3 mln USD (około 89,6 mln USD), co jest podobno najwyższą wartością, jaką kiedykolwiek zapłacono za żeton, wymienny składnik aktywów. Format ten jest coraz częściej stosowany w mediach i rozrywce: Legendary Entertainment niedawno wydało ekskluzywny Godzilla kontra Kong Grupa NFT koordynowała debiut filmu (pierwsza cyfrowa grafika została sprzedana za około 27 000 USD [approx. $35,000]). Podobnie jak w przypadku kart baseballowych lub grafiki fizycznej, karty NFT można kupować i sprzedawać – a niektóre z oszałamiających cen sprzedaży mogą odzwierciedlać przekonanie, że ich wartość wzrośnie z czasem.

W zeszłym roku w grudniu DeGeneres uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 I potem Ellen, Wyprodukowane przez Warner Bros. Telepictures, to trwało Został przerwany przed wznowieniem produkcji w styczniu. Rok temu, na początku pandemii, byli też członkowie obsady serialu Zirytowany cięciami płac i brakiem komunikacji ze strony producentów. ostatni rok, Ellen Był też Cel zarzutów byłych pracowników o wykroczenia i molestowanie seksualne Przez kierownictwo wyższego szczebla.

Aby uzyskać dzienną dawkę 9 miodów, Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać najważniejsze informacje prosto na swoją skrzynkę odbiorczą

Zdjęcia gwiazd: Zgadnij kto!