Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pracownik Bunnings pozostawia użytkowników TikTok oszołomionych po ujawnieniu odręcznych znaków

Te jaskrawopomarańczowe serpentyny z czarnym markerem są równie synonimem Bunningsa, jak ich kultowe kiełbaski.

Ale opanowanie grubego pisma ręcznego, które pojawia się również na tablicach kredowych w sklepach, nie jest tak łatwe, jak się wydaje, jak ujawniło wielu pracowników sklepów z narzędziami. TIK Tok.

Liczne filmy przedstawiające pracowników piszących banery zostały udostępnione na platformie mediów społecznościowych, pozostawiając wielu widzów z podziwem dla umiejętności – a niektórzy opisywali oglądanie klipów jako „czarownica”.

Króliki Dyrektor generalny ds. Operacyjnych, Ryan Baker, powiedział serwisowi news.com.au, że pracownicy mają do czynienia z odrębnym stylem kaligrafii i mają przewodniki dla członków zespołu.

„Wszyscy członkowie zespołu mogą przekazywać certyfikowane oznakowanie, ale niektórzy mogą wykonywać tę pracę bardziej regularnie niż inni” – powiedział Baker.

Sądząc po postach w mediach społecznościowych, wydaje się, że jest to zadanie, które pracownicy Bunnings chętnie wykonują.

Związane z: Anzac Day 2021 Godziny handlu dla Bunnings, Kmart, Woolworths i Big W.

„Nie jest najlepszym pisarzem szyldów”, powiedział jeden z mieszkańców Terytorium Północnego Wysłany na TikTok, Przed pokazaniem się tańcząc na korytarzach po wykonaniu misji.

Podczas gdy pracownik pisał tabliczkę dotyczącą wanny na wodę Mina za 85 dolarów Jej wideo Jako „perfekcja”, kiedy całkowicie ją przybiłeś.

Podzielił się nim inny pracownik Przypnij do siebie Napisz znak 149 dolarów na szklany grzejnik z desek i zaproś zwolenników do „Duetu, jeśli potrafisz zrobić lepiej”.

Reakcja na trzy wirusowe klipy była podobna, a badani opisywali zastrzyki jako „relaksujące” i „uspokajające”.

„To jest dziwnie satysfakcjonujące do oglądania” – powiedział jeden z widzów.

Inny zgodził się: „Oglądanie tego jest bardzo przyjemne dla oka”.

Inni z niedowierzaniem odkryli, że znaki zostały napisane odręcznie, co wskazuje, że czcionka jest „zbyt doskonała”.

READ  Polski eksport do Kirgistanu wzrósł o 1700% w związku z wojną na Ukrainie, ponieważ firmy unikają sankcji nałożonych na Rosję

„Która ręka to namalowała? O mój Boże” – napisał ktoś.

„Zawsze się zastanawiałem, kto napisze stawki Bunnings !!” Inny zgodził się.

– Czy chodziło ci o to, że nie zostały wydrukowane? Zdezorientowana prośba użytkownika

Jak ktoś powiedział: „Zawsze się zastanawiałem, czy uczą cię, jak to zrobić, czy też ludzie rodzą się z taką umiejętnością, bo ja po prostu nie mogłem”.

Niektórzy mówili, że próbowali opanować pióra – Meto Multi Line, która kosztuje około 31 dolarów – i nazwali to „poważną umiejętnością”.

Podczas gdy moi koledzy z Bunnings również szanowali „bezbłędną” etykietę 85 dolarów, ktoś powiedział: „Moje szkolenie z pisania na metce Bunnings nigdy mnie tego nie nauczyło”.

Inny powiedział: „Pamiętam, że musiałem robić sobie przerwę od czasu do czasu, ponieważ opary były słabe”.

Jeśli chcesz spróbować stworzyć tag Bunnings w domu, użytkownik TikTokvictoriayousif_ powiedział, że sztuczka polega na trzymaniu arkusza płasko i zawsze dociskaniu.

Kontynuuj rozmowę Osadź tweeta | [email protected]