Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gabe Vincent (kostka) z Heat odpada w grze 5;  Zaczyna Kyle Lowry

Gabe Vincent (kostka) z Heat odpada w grze 5; Zaczyna Kyle Lowry

Nick FriedelPisarz personelu ESPN25 maja 2023, 14:542 minuty na przeczytanie

boston- Upał Miami Chronić Gabe’a Vincenta Tęsknił za piątym meczem finałów Konferencji Wschodniej vs Boston Celtics W czwartek wieczorem z powodu skręconej lewej kostki.

Kyle’a Lowry’ego Zaczął zamiast Vincenta i miał pięć punktów, dwie zbiórki, jedną asystę i cztery straty w 30 minut w przegranej 110-97 Heat. Prowadzenie serii Miami 3-2.

„To naprawdę niefortunne”, powiedział Vincent po czwartkowej strzelaninie. „Jestem konkurencyjny. Uwielbiam rywalizować z moimi chłopakami, to zdecydowanie najwyższa stawka, więc będę tutaj, aby ich wspierać i oglądać, jak robią swoje dziś wieczorem”.

Vincent, który zdobył średnio 17,5 punktu podczas finałów Konferencji Wschodniej, pierwotnie kontuzjował kostkę podczas czwartej kwarty przegranego meczu 4 we wtorek wieczorem, po niezdarnym podskakiwaniu w górę iw dół. Strzela 58% w serii – i 50% z dystansu za 3 punkty przeciwko Celtics.

Trener Erik Spoelstra powiedział, że Vincent miał trening w czwartek, ale kostka nie jest jeszcze gotowa do gry.

– Czuje się lepiej – powiedział Spoelstra. „Nie wystarczająco dobry, aby zagrać ostatni mecz w Konferencji Wschodniej. Ale właśnie dlatego chłopaki tak go szanowali; robił wszystko, co mógł, aby spróbować się tam dostać”.

Vincent ma nadzieję, że będzie mógł wrócić, jeśli mecz 6 będzie potrzebny w sobotę w Miami. The Heat poszło 3-1 w serii best-of-seven.

Zaczął każdy mecz z pierwszych 15 meczów play-off Miami i zdobył średnio 13,1 punktu po sezonie – trzeci najlepszy wynik sezonu Heat. Jimmy’ego Butlera I Bama Adebayo.

Spoelstra, przemawiając przed Game 5, wyraził zaufanie do zwiększonej roli Lowry’ego.

„Jest pewien poziom pewności” — powiedział Spoelstra o starcie Lowry’ego. „Przyniósł to do drugiej jednostki. To naprawdę pomogło ustabilizować tę grupę. To było to, czego naprawdę potrzebowaliśmy i tak się stało – prawdziwe wydarzenie bonusowe – niestety, ponieważ nie było go przez pięć tygodni”. [with left knee soreness] Musieliśmy zrobić ten krok, żeby go do niej zwrócić.

READ  Trener roku, wywiad z Craigiem McRae, trenerem Collingwood, wywiad AFL 360, wideo

„Ale on to robi. Robił to wszędzie – jest najlepszy w ważnych momentach – ale pomaga wnieść tyle pewności siebie i stabilności każdej jednostce, w której gra”.

The Heat po raz kolejny było bez strażników Bohater Tylera (ręka) F Wiktor Oladipo (lewe kolano).

Hiro, kto Złamał rękę W meczu 1 serii play-off vs. MilwaukeeWznów ćwiczenia po zdjęciu ortezy.

„Nie ma osi czasu” – powiedział Spoelstra we wtorek o Hiro. „Ma zdjętą ortezę i jest w stanie poradzić sobie z piłką i trochę strzelać”.

Oladipo przegapiłby resztę sezonu z powodu zerwania ścięgna rzepki.

Associated Press przyczyniła się do tego raportu.