Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gadjzik dodaje Piotr Galus z Polski

West Lafayette w stanie Indiana. – trener tenisa męskiego w Bordeaux Pawła Jagdzyka Dodając kolejne zobowiązanie do już skumulowanej klasy rekrutacyjnej w 2021 r., Polski międzynarodowy Piotr Galus obiecał dołączyć do Boilermakers tej jesieni.

Klasa rekrutacyjna liczy teraz cztery lata, po zobowiązaniu pięciogwiazdkowej sieci rekrutacyjnej do tenisa wobec Gabriele Brancatelli, Rohana Sachdeva i Julena Morgana.

„Piotr to kolejny świetny dodatek do naszego programu” – powiedział Jagdzick. „Dynamiczny i silny zawodnik, Piotr ma duże doświadczenie w grze przeciwko niektórym z najlepszych wschodzących tenisistów na świecie. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak wywrze wpływ na kampus”.

Gallus przyjedzie do Stanów Zjednoczonych po długiej karierze w torze juniorów i spędzi czas na profesjonalnych turniejach. Szczecin, Polska, awansował do 1302 w światowych rankingach ITA Juniorów za 23-20 indywidualnymi rekordami na ITF i dwoma występami półfinałowymi.

Czas spędzony na profesjonalnym torze Gallusa pozwolił mu dotrzeć do trzech półfinałowych meczów deblowych, a także do finału Pucharu Świata we Wrocławiu 2019 w Polsce. Wskoczył na 649 miejsce w rankingu ITF World Doubles i 1120 w ATP deblu. Jego kariera singlowa pozwoliła mu wygrać 20 zwycięstw i osiągnąć 1517 na świecie przez ITF

Podążaj za nami
Aby zobaczyć najnowsze wyniki, statystyki i historie związane z tenisem męskim Purdue, obserwuj zespół Facebook (/ PurdueMensTennis)I Twitter (PurdueMTennis) I Instagram (PurdueMTennis).

READ  Emma Raducano: Brytyjczyk nr 1 opuści przyszłotygodniowy turniej WTA w Monterrey z powodu kontuzji nogi | wiadomości tenisowe