Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tim Payne, Steve Smith, kapitan Australii, wyjście z serii Ashes

Steve Smith mówi, że jest ostrożny, a Tim Payne z przyjemnością poprze decyzję o zastąpieniu go najlepszym odbijającym w Australii jako kapitanem testów.

Stan Smitha stale się rozwijał, ponieważ nadal wyglądał wspaniale, a piętno Republiki Południowej Afryki stopniowo znikało z oczu VIP-ów z australijskiego stowarzyszenia krykieta i dużej części publiczności.

Pine wcześniej potwierdził ambicje Smitha, by powrócić do tej roli Przegrał po skandalu z bałaganem w Kapsztadzie, ale posunął się jeszcze dalej, przemawiając na przyjęciu Chapel Foundation w SCG w środę wieczorem.

Payne, który jako kapitan miał 11 zwycięstw i cztery remisy w 23 meczach, powiedział, że Smith zasługuje na kolejną szansę na najwyższą pozycję.

– Myślę, że tak. Oczywiście nie podejmuję takiej decyzji, ale czas, w którym grałem jako kapitan ze Stevem, był doskonały. Jasne, mówiąc taktycznie, jest tak dobry, jak to tylko możliwe.

„Mógł być trochę podobny do mnie, kiedy dopiero zaczynałem podróż mojego kapitana na Tasmanii – w bardzo młodym wieku został obsadzony w bardzo dużej roli i prawdopodobnie nie był na to całkiem gotowy.

„Ale zanim przyszedłem, dorastał w tej roli i stawał się coraz lepszy. Potem oczywiście miały miejsce wydarzenia w RPA, a on już tego nie robi. Ale tak, będę go wspierać w zdobyciu tej pracy ponownie. „

Reklama Payne’a spotkała się z imponującym przyjęciem przez 500 osób, zanim zapytano go, jak długo ma pełnić tę rolę.

36-latek powiedział: „Co najmniej sześć testów więcej”. Który latem był zamknięty w domu Zawiera jeden mecz z Afganistanem i serię pięciu prochów testowych.

„Jeśli czuję, że nadszedł właściwy moment i Poms pokonali 5: 0, co za wyjście. Ale może to być trudna passa i możemy ścigać 300 w ostatnim dniu, a ja nie jestem na 100 i wygrywam – a potem mogę wrócić ponownie ”.

READ  Korespondent BBC „Voice of Football”, John Motson, zmarł w wieku 77 lat

Payne: Radzę sobie ze sobą, kiedy uczynili mnie liderem

Pine został początkowo zepchnięty do roli czwartego dnia niesławnego testu w Kapsztadzie w 2018 roku, po tym, jak Smith i zastępca dowódcy David Warner zrezygnowali ze swoich stanowisk kierowniczych, aby wziąć udział w skandalu z piłką.

Kilka dni później, po tym, jak jego grupa koncertowa przeniosła się do Johannesburga przed czwartym przesłuchaniem, został wezwany na spotkanie w hotelu z reżyserem wysokich osiągnięć Patem Howardem i dyrektorem generalnym Cricket Australia Jamesem Sutherlandem i otrzymał pracę na pełny etat.

„Powiedziano mi, że w Australii odbyło się posiedzenie zarządu i byłem liderem 46. egzaminu na Australię” – powiedział Payne.

Wrócił do swojego pokoju hotelowego, gdzie później dołączyła do niego jego żona Bonnie, córka Mila i matka Sally.

– Moja mama mówi, że widziałem ducha – powiedział Ben. Wyglądałem przez okno, odwracałem się i pytałem: „Co się z tobą dzieje? „

„Powiedziałem:„ Właśnie zostałem liderem testów w Australii ”. A ona odpowiedziała: Tak, ale tylko w tym tygodniu, prawda? „

Bean dodał: „Jeśli jestem całkowicie szczery, traktuję siebie”. „Nie wiedziałem, co robić. Jechałem Tasmanią, kiedy byłem bardzo młody … Patrząc wstecz byłem okropnym kapitanem. Byłem twardy i agresywny … Wszystko było winą wszystkich, to nie była moja wina”.

Indyjskie „programy poboczne” rozpraszają nas

Po serii porażek z Pakistanem i Indiami na początku jego panowania, Payne był w stanie skorygować kurs statku w 2019 roku, gdy Australia odniosła zwycięstwa nad Sri Lanką, Anglią, Pakistanem i Nową Zelandią.

Ale zeszłego lata stracili serial dramatyczny w Indiach, a on zasugerował, że nastąpiło to po tym, jak jego zespół pozwolił odwiedzającym odwrócić ich uwagę.

Powiedział: „Częścią wyzwań związanych z grą przeciwko Indiom jest to, że są oni bardzo dobrzy w przeszkadzaniu wam i próbowaniu rozpraszania was rzeczami, które tak naprawdę nie mają znaczenia, a były momenty w tej serii, w których się na to daliśmy”.

READ  Dziewczyny z Canfield żeglują przez dywizje, przygotowując się do hrabstw | Wiadomości, sport, praca

„Klasycznym przykładem było to, że powiedzieli, że nie pójdą do Gabby, więc nie wiedzieliśmy, dokąd jedziemy. Są bardzo dobrzy w tworzeniu tych pokazów pobocznych i nie odrywaliśmy oczu od piłki”.