Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Steve Waugh mówi w Fox Cricket Podcast, że Tim Payne musi ufać swojemu instynktowi

Steve Waugh zasugerował, że Australia nie ma planu awaryjnego przeciwko Indiom zeszłego lata, wzywając Tima Payne’a, aby ponownie zaczął ufać swojemu instynktowi, kiedy Anglia odbyła trasę koncertową Ashes.

Australia dramatycznie przegrała serię Border-Gavaskar na rzecz słabej strony indyjskiej w styczniu po tym, jak dwukrotnie nie udało jej się wydalić turystów w piątym dniu ze stadionów w Sydney i Brisbane.

Mówi o Fox Cricket Droga do popiołu W ramach podcastu Waugh zachęcał kapitana Paine’a i jego siły do ​​uwolnienia się od pracy z przewodnikiem, aby odzyskać swoje zjawy.

The Road To The Ashes można oglądać w FOXTEL, Fox Cricket (kanał 501) i Fox Sports 503. Streamuj na Kayo i słuchaj w Apple i Spotify.

OCHRONA: Odpowiedź Anglii na „Klucz” Courtly Ambrose do zniszczenia Australijczyków „Friile”

„W dzisiejszych czasach dużo planujesz i masz wszystkie te konkretne plany. (Ale) kiedy to nie zadziała, możesz nie mieć tego planu B lub planu C lub tego, który jest trochę po wyjęciu z pudełka i myśląc w lewym polu ”- powiedziała australijska legenda w programie., który jest emitowany w środę o 20:30 (AEDT).

„Australia prawdopodobnie potrzebowała tego w kilku meczach, które powinna była wygrać (z Indiami).

„Mogliśmy zbytnio polegać na niesamowitej czwórce meloników i czasami ci faceci się męczyli.

„Kiedy (Plan A) nie działa, w pewnym sensie zapominasz o tych bolesnych momentach, których czasami potrzebujesz, aby wygrać mecz testowy – a mogliśmy to przegapić w ciągu ostatnich 12 miesięcy”.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy krykieta prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz !!!

Anderson pokonuje Marnusa 00:28

Niewiele osób wie znacznie więcej o tym, co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę Ashes, niż Waugh, który był częścią ośmiu serii z rzędu, które wygrał w latach 1989-2003.

READ  Jack Newton umiera w wieku 72 lat

Przejmij dowodzenie od Marka Taylora w 1999 roku.

Mówiąc o swoich udanych doświadczeniach w Ashes, Waugh – który ma 71,92 procent wygranych w 57 meczach z Australią – powiedział: „ Jeśli idziesz dobrze, myślę, że nie ma sensu robić z nią zbyt wiele – po prostu pozwól mu się toczyć i wsuwaj ” nie nadmiernie analizuj.

„To był jeden z kluczy do naszego sukcesu, kiedy wygraliśmy wiele Popiołów, gdzie nie mieliśmy zbyt wielu spotkań”.