Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie oglądać Polska – Serbia w USA: Drugi tydzień Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB 2024

Gdzie oglądać Polska – Serbia w USA: Drugi tydzień Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB 2024

Sporty

Polska zmierzy się z Serbią w pierwszej rundzie drugiego tygodnia Ligi Narodów Kobiet 2024. Tutaj dowiesz się, kiedy, gdzie, o której godzinie i jak oglądać lub transmitować na żywo ten mecz w USA.

© Imago/NewspeaksReprezentacja Polski w siatkówce

Polska Została wyznaczona do przejęcia tego zadania Serbia W pierwszej rundzie Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Tydzień 2. Tutaj znajdziesz wszystkie istotne szczegóły, w tym datę meczu, godzinę rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dostępne dla widzów w USA.

Zmierzą się ze sobą dwie drużyny, a każda z nich będzie miała zupełnie inne wyniki w pierwszym tygodniu rozgrywek. Obaj walczą o awans do ćwierćfinału, Polska Ambicje wznoszą się wyżej. Ich aspiracje są dobrze ugruntowane, a ich nieskazitelny bilans czterech zwycięstw i zerowej porażki oraz nie straconego seta plasuje ich na niekwestionowanym szczycie.

w przeciwieństwie, Serbia Początek był mniej niż gwiazdorski. Mając na koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki, desperacko potrzebują zwycięstw, aby poprawić swoją pozycję, wiedząc, że mają do czynienia z jednymi z najtrudniejszych przeciwników w lidze.

Kiedy zostanie rozegrany mecz Polska-Serbia?

Mecz pierwszej rundy ligi Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Drugi tydzień pomiędzy Polska I Serbia To będzie odtwarzane Wtorek, 28 maja o 16:00 (czasu polskiego).

Serbscy piłkarze w meczu z Brazylią – IMAGO / Fotoarena

Polska vs Serbia: Czas według stanu w USA

Na: 16:00
ct: Godzina trzecia
tony metryczne: 02:00
Partia pracy: 13:00

Jak obejrzeć mecz Polski i Serbii w Stanach Zjednoczonych

Ten Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Pierwszy tydzień meczu pomiędzy Polska I Serbia Transmisja będzie transmitowana w Stanach Zjednoczonych w: Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i pisarzem dla Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Specjalizując się w różnorodnych sportach, Leonardo zajmuje się piłką nożną, koszykówką, sportami walki, tenisem i sportami motorowymi. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  W tysięcznym meczu międzynarodowym Niemcy zmierzą się z Ukrainą