Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gdzie oglądać transmisję na żywo z meczu Walia vs Polska, kanał telewizyjny, składy i prognozy dotyczące kwalifikacji do Euro 2024

Gdzie oglądać transmisję na żywo z meczu Walia vs Polska, kanał telewizyjny, składy i prognozy dotyczące kwalifikacji do Euro 2024


26 marca Walia zagra z Polską w Cardiff w finale barażowym Euro 2024, w którym zwycięzca bierze wszystko.

Obie drużyny zakwalifikowały się w zeszłym tygodniu do półfinału kwalifikacji, gdzie Walia pokonała w Warszawie gościnną Finlandię 4:1, a Polska pokonała Estonię 5:1.

Nagrodą dla obu drużyn jest udział w letnich mistrzostwach Europy 2024, a rozstrzygnięcie zawodów musi nastąpić wieczorem, ze względu na nerwową możliwość dogrywki i rzutów karnych w przypadku remisu.

Wiadomości Sportowe zawierają najważniejsze szczegóły przed tym meczem, w tym sposób oglądania go na całym świecie, godziny rozpoczęcia i najnowsze wiadomości o składach.

Więcej: Kwalifikacje do Euro 2024: terminarze, harmonogram, wyniki i przebieg kwalifikacji pozwalających dotrzeć do finału w Niemczech

O której godzinie odbędzie się mecz Walia – Polska? Startowy?

Finałowy mecz eliminacji UEFA Euro 2024 odbędzie się na stadionie Cardiff City Stadium w Cardiff w Wielkiej Brytanii i rozpocznie się we wtorek, 26 marca o godzinie 19:45 czasu lokalnego.

Oto jak ten czas przekłada się na niektóre kluczowe regiony:

data Czas startu
Stany Zjednoczone Ameryki wtorek 26 marca 15:45 czasu wschodniego
Kanada wtorek 26 marca 15:45 czasu wschodniego
Zjednoczone Królestwo wtorek 26 marca 19:45 czasu GMT
Australia Środa 27 marca 6:45 czasu wschodniego
Indie Środa 27 marca 1:15 czasu wschodniego

Transmisja na żywo meczu Walia-Polska, kanał telewizyjny

Oto jak oglądać ten międzynarodowy mecz towarzyski w wybranych regionach głównych regionów świata:

region telewizja przepływ
Stany Zjednoczone Ameryki Lis Sport 1 Fuboaplikacja/strona internetowa Fox Sports, ViX
Kanada

DAZN

Zjednoczone Królestwo Viplay Sport 2 Opłacalna Wielka Brytania, S4C
Australia Optus Sport
Indie


Stany Zjednoczone Ameryki: Ta gra jest dostępna w Fox Sports 1 i poprzez transmisję strumieniową na żywo Fubo. Nowi użytkownicy mogą zapisać się na bezpłatny okres próbny. Opcje języka hiszpańskiego są dostępne w ViX.

READ  Magnus Carlsen wygrywa turniej Superbet Rapid and Blitz Poland 2023

Kanada: Ten międzynarodowy mecz towarzyski jest transmitowany na żywo DAZN.

Zjednoczone Królestwo: Viaplay obejmie opcje przesyłania strumieniowego i przesyłania strumieniowego w Wielkiej Brytanii. Widzowie w Walii mogą także oglądać za pośrednictwem kanału S4C w języku walijskim.

Australia: Fani w Australii mogą transmitować ten mecz Na żywo i na żądanie w Optus Sport.

Więcej: Kto zakwalifikuje się na Euro 2024? Zespoły i grupy, kto potrzebuje czego, aby dotrzeć na turniej w Niemczech

Walia kontra Polska Formacje, aktualności zespołowe

Rob Page nie zgłosił żadnych nowych problemów związanych z kontuzjami po zwycięstwie nad Finlandią i gospodarze mogą pozostać w niezmienionym składzie wyjściowym. napastnik Tottenhamu Brennan Johnson Po strzeleniu gola w zeszłym tygodniu ma poprowadzić atak.

Prognoza Walii XI (3-4-3, od prawej do lewej): Ward (bramkarz) – Mepham, Rodon, Davies – Roberts, Ampadu, James, Williams – Brooks, Johnson, Wilson.

Rezerwowi Walii (9): Do ustalenia później

Polska będzie pozbawiona obrońcy Aston Villi Matty Cash Po tym jak został zmuszony do wycofania się z obozu z powodu kontuzji. Pomocnik Brighton & Hove Albion Jakub Moder Mógłby zacząć od zabójcy Barcelony Robert Lewandowski Niebezpieczny mężczyzna w ataku.

Polska Oczekiwana XI (3-5-2 od prawej do lewej): Szczęsny (bramkarz) – Bednarek, Davidović, Kiwir – Frankowski, Zieliński, Moder, Piotrski, Zalewski – Lewandowski, Świderski.

Polska łódź podwodna (9): Do ustalenia później

Typy na mecz Walii z Polską

Obie drużyny bez problemu przeszły testy półfinałowe, więc nie ma między nimi wielkiego wyboru, jeśli chodzi o bezpośrednią formę przed kluczowym wieczorem w stolicy Walii.

Przewaga gospodarzy może ostatecznie przechylić szalę dla Walii, która przegrała tylko jeden z siedmiu meczów w Cardiff od początku 2024 roku.

prognoza: Walia 1:0 Polska