Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Germell Charlo osiągnął realizm przez Tima Tszyu, Jermella Charlo i Briana Castano

Tim Tszyu może jeździć na językach w całej Australii, ale właśnie dostał największy test rzeczywistości w swojej karierze przez Jermella Charlo.

W zeszłym miesiącu obóz Tszyu powiedział, że jest gotowy zebrać około 10 milionów dolarów, aby zapewnić Australii tytuł mistrza świata.

Promotorzy Tszyu, No Limit, wyjaśniali, że mają w zasięgu wzroku Charlo lub Briana Castano.

Charlo ma mistrzostwo WBC, WBA i IBF wagi średniej, co wystawiłoby go na próbę w oczekiwanym spotkaniu z aktualnym mistrzem WBO Brianem Castano 17 lipca.

Tszyu, który 7 lipca ma zmierzyć się z lokalnym kolegą Michaelem Zerafą w Newcastle, chce zmierzyć się ze zwycięzcą.

Oglądaj Justis Huni vs Christian Tsoye na żywo i za darmo w Kayo Freebies. Register teraz i transmituj na żywo natychmiast>

Julian Williams (z lewej) podczas IBF Junior Middleweight Championship przeciwko Jermal Charlo (z prawej) 10 grudnia 2016 r. Getty ImagesŹródło: Getty Images

Ale zadając cios 26-latkowi, który ostatni raz pokonał Irlandczyka Dennisa Hogana, wygrywając piątą rundę w Newcastle w zeszłym miesiącu, Charlo powiedział, że debiutant nie jest w tej samej lidze.

„Tim ‘Kostya’ Tszyu nie jest nawet na poziomie, by walczyć o tytuł mistrza świata”, powiedział w wywiadzie dla Ringside with the Lions.

„Nie jest nawet na poziomie, aby walczyć z niektórymi facetami, których wyciągnąłem z pieprzonych, i nie będzie miał nawet szansy na walkę z moim wojownikiem, może całą moją karierą. Jestem z tobą szczery.

„Dziesięć milionów głosów niesamowitych, tak. Chciałbym to odebrać, ale Tim, przepraszam mój wielki przyjacielu, nie miałeś szansy na walkę z Charliem, ponieważ Charlo ma inne plany. Jestem bohaterem. zjednoczony mistrz. Będę niekwestionowanym mistrzem. Uderzę mnie w dupę. ”Obóz szkoleniowy, aby dostać to, czego potrzebuję, zdobyć wszystkie pasy, a potem powiedzą„ Bohaterze, ty są królem. “

Czytaj więcej

On jest twarzą tego: Ostre ostrzeżenie dla Honey o “ całkowitym niepokoju ”

Mieszkaniec: Dlaczego stawiam na szali kampanię olimpijską

„To nie w porządku”: Banner Rocks Drama Weigh

Tim Tszyu uderza Dennisa Hogana. Zdjęcie: Getty ImagesŹródło: Getty Images

Zaledwie tydzień wcześniej włamał się 31-letni Amerykanin Tszyu.

“Są inne metody, które mogą być trudniejsze. Nie oceniam Charliego tak głośno jak teraz,” powiedział Tszyu. Strona główna Do góry Podcast o boksie.

“Nigdy nie kontroluje walki. Ma siłę i jest bardzo szczęśliwy.”

W wywiadzie dla The Sydney Morning Herald George Rose z No Limit powiedział, że nie był zaskoczony próbą uniknięcia Tszyu przez jego przeciwników.

“Nie jestem zaskoczony [Charlo] Powiedział, że ponieważ Tim Tszyu nie jest osobą, z którą chcesz walczyć, to takie proste – powiedziała Rose.

„W najgorszym przypadku jest to bardzo trudna bitwa, aw najlepszym przypadku wygrywa ją każdego dnia tygodnia.

– Jeśli jesteś na szczycie, nie chciałbyś walczyć z Timem Tszyu, bo jest dobry. Charlo o tym wie i patrząc, co ma do powiedzenia, wyraźnie wie, że Tim Tszyu jest najgroźniejszym przeciwnikiem w dywizji superwagi.

READ  Wiadomości transferowe, Brisbane Bronco, Jamain Izaco, Teveta Bangay Jr., West Tigers, Michael Maguire