Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

SuperCoach AFL 2021: Anulowano zasady meczu Hawthorne vs Gold Coast

Decyzja o odwołaniu sobotniego meczu z Hawthorne będzie miała wpływ na tysiące graczy KFC SuperCoach. Specjalne zasady pomogą złagodzić ból.

KFC SuperCoach ruszy w ten weekend ze zmienionymi zasadami, jeśli nastąpią zmiany w meczu AFL w rundzie 11.

NFL ogłosiło w środę, że mecz Hawthorne przeciwko Gold Coast zaplanowany na TIO Stadium w Darwin w sobotę wieczorem nie odbędzie się z powodu nowego kryzysu koronawirusa w Victorii.

Pod koniec środy mecz mógł się jeszcze odbyć gdzie indziej – gdyby tak się stało, runda byłaby kontynuowana jak zwykle w KFC SuperCoach.

Inną opcją jest przełożenie meczu na pożegnanie z jastrzębiami i słońcem w ten weekend.

Gdyby tak się stało, KFC SuperCoach zdobyłby miejsce w pierwszej 18 w rundzie 11.

W gorączkowym sezonie 2020 tę samą zasadę przyjmowano, gdy w rundzie było mniej niż dziewięć meczów – w zależności od rund pożegnalnych.

Zgodnie z 18 zasadami, tylko najwyższy wynik drużyny, wynoszący 18, wlicza się do kredytów rundy. Wyniki te muszą pochodzić od aktywnych zawodników – wyniki z ławek są liczone tylko wtedy, gdy sytuacje awaryjne obejmują zero na boisku.

W tym momencie nie ma żadnych dodatkowych ofert.

Miał pożegnać się z Zaarourem i Gold Coast w rundzie 12.

Decyzja o anulowaniu gry może mieć wpływ na popularnych graczy KFC SuperCoach, w tym Jarmana Impeya, Toma Mitchella i Jacoba Koschitzke.

W takim przypadku ich ceny nie ulegną zmianie, a wszyscy gracze, którzy nie grają w Luki, mogą być wykorzystywani i wymieniani do końca rundy finałowej o godzinie 16:40 czasu wschodniego, kiedy piłka odbije się z powrotem do Port Adelaide v Fremantle.

KFC SuperCoach pozostanie elastyczny dzięki potencjalnym dodatkowym zmianom w instalacjach i będziemy informować wszystkich o wszelkich nowych rozwiązaniach.

READ  Adelaide FC prosi AFL o zbadanie możliwego włamania na Covid-19