Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Globalna zazdrość „szalonego” tłumu na MCG, Anzac Day

Tłum reprezentuje Last Post podczas starcia Anzac Day pomiędzy Collingwood i Essendon na MCG. (Zdjęcie: Quinn Rooney / Getty Images)

Australia stała się później przedmiotem zazdrości świata 78,113 fanów zgromadziło MCG w niedzielę Do konwencjonalnego AFL Przebojowy film Anzac Day pomiędzy Collingwood i Essendon.

Po tym, jak COVID-19 ustanowił dobrą passę w wersji z 2020 r., Od czasu rozpoczęcia pandemii w niedzielę pojawił się światowy rekord tłumu.

’niewłaściwy’: Koncert AFL został wykolejony z winy prezentera

„Złapany”: Dustin Martin jest spokrewniony z modelem australijskim

78 111 kibiców przewyższyło 67 000 fanów, którzy uczestniczyli w meczu Twenty20 Cricket pomiędzy Indiami a Anglią w Ahmedabad w zeszłym miesiącu – poprzedni rekord.

Tradycyjna walka Anzac Day to największy mecz u siebie w NFL w tym sezonie i może po raz kolejny sprostać tym wymaganiom.

Zajmując 15. i 16. miejsce w rankingu, obie drużyny przetrwały trudne sezony, ale to nie wpłynęło na osłabienie atmosfery.

Wiktoriańscy fani byli bardziej niechętni niż zwykle do udziału w tegorocznych meczach, gdy świat dostosowuje się do życia po COVID.

Ale biorąc pod uwagę, że w tym tygodniu zdolność rządu stanowego w MCG wzrosła do 85 procent, żaden z silnych fanów tego nie stracił.

Spektakularne sceny rozprzestrzeniają się po całym świecie, a widzowie zza oceanu i Australii wyrażają niedowierzanie w mediach społecznościowych.

Wielu opisało światowe rekordy jako „nierealne” i „szalone”.

Widoki drętwienia kręgosłupa, gdy 78 000 osób pakuje MCG

Ludzie przychodzili wcześnie, aby zobaczyć, jak Army Squad wykonuje kilka rockowych coverów, w tym The Darkness „I Believe in a Thing Called Love”.

Jeśli słynny wielki finał Meatloafa w 2011 roku był dno na scenie w Ponsford, to utalentowani żołnierze i kobiety byli na drugim końcu spektrum.

Ale prawdziwe mrowienie w kręgosłupie jeszcze nie nadeszło.

READ  Geelong Cats typuje na Taryn Thomas, przyszłość w North Melbourne, komentuje Andrew Mackey, szepty handlowe, wolny agent, reakcja, najnowsze wiadomości

Te same banery weekendowe są z powrotem na AFL Fields, a Collingwood i Essendon biegają na tym samym polu – wejściu, które stało się tradycją w czasach Anzaca.

Fani, na zdjęciu, oglądają starcie Collingwooda z Essendonem na MCG.

Fani oglądali pojedynek Collingwooda z Essendonem w MCG. (Zdjęcie: Quinn Rooney / Getty Images)

Następnie minuta ciszy i ostatni post.

Podczas gdy zeszłoroczne nagrane przekazanie było na swój sposób niezapomniane, po raz kolejny posiadanie stadionu pełnego ludzi pamiętających ofiary poległych żołnierzy było naprawdę wyjątkowe.

Ostatni post jest odtwarzany przed wszystkimi meczami podczas Anzac Day Tour, ale to, co wyróżnia się w meczu Collingwood-Essendon, to ryk hymnu narodowego.

Od czasu finałów 2019 na meczu piłki nożnej w Victorii nigdy nie było tak głośnego hałasu.

Dzięki AAP

Obejrzyj „Mind Games”, nową serię Yahoo Sport Australia, która bada brutalny umysłowy trud elitarnych sportowców w pogoni za wielkością:

Kliknij tutaj Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Australii i całego świata.