Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Green Genius i Sequoia podpisują polski kontrakt na energię słoneczną 66 MW

Zielona energia

Green Genius i Sequoia Investment Management Company Limited, która działa jako doradca inwestycyjny w imieniu Sequoia Economic Infrastructure Income Fund Limited, sfinansują budowę 66 megawatów (megawatów) elektrowni fotowoltaicznych (PV) w Polsce, donosi Rens.biz .

Strony osiągnęły porozumienie o wartości 175 mln zł (ok. 39,5 mln USD) na finansowanie projektów.

„Połączenie sprawdzonych osiągnięć Green Genius i finansowania Sequoia zwiększy ekologiczną i niezależną produkcję energii w regionie” – powiedział Rocas Panchivicios, dyrektor finansowy Green Genius.

Green Genius, deweloper energii odnawialnej działający w ośmiu krajach europejskich, planuje zakończyć budowę 66 megawatowych elektrowni w Polsce na początku 2023 roku.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez strachu i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Musisz ponownie odwiedzić wybór technologii