Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gwiazda Deesa znów jest w centrum uwagi

Gwiazda Deesa znów jest w centrum uwagi

Wygląda na to, że wyróżniający się pomocnik Melbourne skręcił z rzutu rożnego, ale jego powrót jest uważnie obserwowany w MCG.

Po bardzo niestabilnym sezonie, kiedy był powiązany z rozmowami handlowymi i spędził okres w szpitalu, 26-letni pomocnik pokazał przebłyski swojej najlepszej formy podczas czterech zwycięstw z rzędu Melbourne, dzięki którym Dees znalazł się wśród kandydatów na premiera. .

Oglądaj na żywo każdy mecz każdej rundy sezonu Toyota AFL Premiership bez przerw na reklamy podczas gry w Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Trzykrotny All Australian przyszedł na mecz w czwartkowy wieczór pod wielkimi chmurami ze względu na problemy z ręką i nie miał wpływu na spotkanie na MCG.

Pod koniec pierwszej połowy Oliver miał zaledwie siedem dyspozycji, jeden cel i dwa odbiory, co pozostawiło go na najniższym w AFL poziomie 25 punktów.

Po tym, jak Melbourne strzeliło pierwszego gola po trafieniu Alexa Neal-Bullena, Lions przejęli kontrolę nad meczem, strzelając siedem do dwóch goli w głównej przerwie i objęli 30-punktowe prowadzenie.

Problemy Devils pogłębiły się po tym, jak Christian Salem został na początku zmieniony z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a gospodarze zostali zdziesiątkowani w środku pola.

„Zastanawiasz się, jak doszło do dominacji pomocy, ponieważ mówimy o tym, jak dobry jest pomocnik Melbourne” – powiedział Jason Dunstall w Fox Footy.

Christian Petracca (w środku) i Clayton Oliver (z prawej) są pod pompą w MCG. (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

„Ale jeśli (Christian) Petracca zostanie zaopiekowany i stanie się jasne, że Oliver ma kontuzję, nie dostanie tej kontuzji i wygrał połowę bitwy.

„Jeśli ta dwójka nie zaatakuje piłki, jesteś w połowie drogi do domu”.

To samo mówiła w mediach społecznościowych duża liczba fanów piłki nożnej, co Oliver notował na X, dawniej Twitterze.

READ  Patty Mills wygrywa zabawny pojedynek z Taco Fall, wideo, Brooklyn Nets, z Cleveland Cavaliers, najwyższym graczem w NBA, wiadomości NBA

„Wygląda na to, że Clayton Oliver zapomniał, jak się gra w piłkę nożną” – głosił jeden z komentarzy.

„Jeśli Clayton Oliver nie może rzucić tam prawą ręką, nie powinien grać. Nie obchodzi mnie, jak dobry jest, nie jest dobry w grze jedną ręką” – napisał inny.

„Clayton Oliver naprawdę ma problemy. Wygląda na milę” – napisał inny fan.

Czwarty dodał: „Nie ma mowy, żeby Clayton Oliver był w 100% sprawny”.

Christian Salem otrzymał pomoc przy zejściu z boiska po kontuzji ścięgna podkolanowego. (Zdjęcie: Michael Wilson/AFL Images za pośrednictwem Getty Images)

Inni uważali, że pewność siebie jest dla gwiazdy Premier League takim samym problemem jak kontuzja.

„Żaden z analityków nie zauważył ani nie wspomniał, że Clayton Oliver faktycznie stoi na swoim przystanku dwa lub trzy kroki od miejsca, w którym stałby rok temu, a także porusza się po ziemi jak człowiek, który stracił całą wiarę w siebie ” – brzmiała jedna z opinii.

– Czy jest tam Clayton Oliver? zapytał inny.

„Clayton Oliver w tym tygodniu znowu w trybie straszydła?” Książki III.

Świetny piłkarz St. Kilda, Lee Montagna, powiedział Fox Footy, że jedyną nadzieją Melbourne na powrót jest zwiększenie przejęcia piłki przez pomocnika.

„Muszą zająć się piłką nożną” – powiedział. „Zaczyna się w środku pola, rozmawialiśmy o walce w środku pola przed meczem i w tej chwili oni są całkowicie pokonani.

„Dlatego należy je podnieść”.

Dunstall zgodził się.

„Cóż, ich dwa największe nazwiska w środku pola to Clayton Oliver i Christian Petracca” – powiedział.

„Oliver dotknął siedem razy, Petracca dotknął dziewięć.

„Nie mieli żadnego wpływu, więc ci dwaj chłopcy muszą się ubrudzić”.

Pod koniec trzeciego aktu Oliver nieco zwiększył swoją dźwignię, przechodząc do 14 zbyć.

READ  Eleanor Harvey prowadzi kanadyjskie trio na Mistrzostwach Świata w szermierce

Jednak pokazał swoje cierpienie, gdy otrzymał piłkę od pomocnika, która odbiła się, zanim została zmiażdżona przez Leona Jarroda Perry'ego, podczas gdy jego cierpienie nie ustawało.

„To facet zboczony z toru” – powiedział w AFL Nation świetny zawodnik AFL Dermot Brereton.

Wracając do linii defensywy, piłka ręczna Olivera pod koniec kwarty wpadła prosto w kolana Charliego Camerona, który strzelił kolejnego gola, a po ostatniej zmianie Lions objęli 43-punktowe prowadzenie.

W ostatnim akcie padały kolejne ciosy, a Oliver ujawnił swoją nieznaną mu rolę w defensywie.

„Spójrz na to od strony odbicia rozgrywającego, jest pewne zamieszanie, Clayton Oliver nie gra swojej zwykłej roli na pozycji bocznego obrońcy” – powiedział Dale Thomas w komentarzu.

„Jeśli upuścisz nogę, musisz mieć wpływ na piłkę, (Oliver) tego nie robi, co pozwala (Zachowi) Baileyowi uwolnić się od bramki.

„Oliver, który nie był znany ze swojej defensywy, ale prawdziwy kłusownik piłki, został przy tej okazji zdemaskowany”.

Brian Taylor dodał: „Ciężka noc dla Olivera”.