Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska pokonuje Gerrarda w grze softballowej NE8 |  Wiadomości, sport, praca

Polska pokonuje Gerrarda w grze softballowej NE8 | Wiadomości, sport, praca

Staff Photo/Preston Byers Polska bramkarz Olivia Horn przygotowuje się do wyrzucenia pałkarza Girarda podczas wtorkowego zwycięstwa drużyny Bulldogs 14:2.

GIRARD — Polska zaczęła strzelać wcześnie i nie przestawała, gdy Bulldogs rozgromili Girarda 14:2 w meczu softballowym na początku sezonu pomiędzy rywalami z Konferencji Northeast-8 we wtorek w Girard.

Olivia Horne wystąpiła w kręgu i na talerzu dla Polski, oddając pięć trafień, zanotując jednocześnie cztery trafienia i trzy RBI w pięciu at-batach. Leanne Williams i Leanna Boccieri również wykonały wiele przejazdów, gdy Bulldogs uciekali we wtorkowym meczu.

Trener Polski Jim Ciric pochwalił występ Horna po obu stronach, mówiąc, że właśnie o to chodzi „Wyróżniony,” Zwłaszcza, że ​​pomogło to wzmocnić środek kolejności odbijania Bulldogs.

Po umożliwieniu uderzenia rozpoczynającego w końcówce pierwszej rundy Horn szybko zajął się składem Girarda. Przeszła pierwsze cztery rundy bez większych problemów, pozwalając tylko na dwa trafienia i zero runów. Na boisku w drugiej kwarcie zdobyła bramkę, w trzeciej zaliczyła dublet RBI, co dało jej wynik 4:0, a następnie ponownie trafiła na prowadzenie w piątym meczu.

Aby jednak rozpocząć dolną część piątej, Horn szła Molly Durkin. Dwa pałkarze później, po podwójnej akcji, Kyra Bell wbił piłkę głęboko w prawy środek boiska i potrójnym uderzeniem zajął trzecie miejsce. Następnie Destiny Flaherty zawiózł Bella do domu, strzelając pierwszą bramkę Girarda w meczu. Horn doszedł do siebie, co zmusiło Malenę Serrano do opuszczenia boiska i zakończenia rundy.

Po popełnieniu błędu w górnej części szóstej tercji Horne znalazła swój rytm z powrotem w kole w dolnej części rundy i wycofała się w kolejności.

W siódmym secie Horn pomógł Bulldogs zwiększyć prowadzenie, dwukrotnie kontratakując na prawe pole, dając Polsce 13. i 14. rundę w meczu. Pomimo umożliwienia kolejnej rundy dubletu Bella, Horn zakończyła grę w kręgu, odnosząc czwarte zwycięstwo w sezonie.

READ  Nick Daicos z Collingwood podpalił ogień żenującą akcją przeciwko St Kilda

Razem z Hornem we wtorek najwięcej szkód wyrządziła góra i dół polskiej tabeli; Zawodnicy Leadoff Iliana Thompson, Buccieri, Sydney Bolick i Avery Jacobovich łącznie zdobyli 10 runów i 9 trafień. W sumie Polska zanotowała 16 trafień i nie popełniła żadnego błędu.

Tego samego nie można powiedzieć o Gerardzie, który ograniczył się do pięciu trafień i popełnił pięć błędów.

„Popełniliśmy wiele błędów, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To jedna rzecz, którą musimy poprawić”. – powiedział trener Gerrarda Jim Keague. „Podstawy, serwowanie, rzucanie i łapanie piłki, to wszystko, nad czym musimy popracować”.

Wtorkowy mecz był także kolejnym krokiem na drodze do powrotu Mary Brant do zdrowia. Brandt, wielkopolska zawodniczka, która związała się z grą w softball na Uniwersytecie Roberta Morrisa, jesienią naderwała ścięgno piszczelowe w prawej stopie, przez co jej sezon koszykarski został przerwany z powodu silnego bólu.

Brandt zadebiutowała w sezonie w niedzielę podczas double-headera u siebie drużyny Bulldogs przeciwko Liberty i McDonaldowi, uzyskując wynik 2-8 po runie i 3 RBI. W meczu przeciwko Girardowi Brandt uzyskał wynik 1-4, po czym wykonał kolejny bieg i chodził.

Ceric powiedział, że Brandt nie odczuwała żadnego bólu po zagraniu w doubleheaderze, ale przyznał, że powrót do formy, którą prezentowała w zeszłym sezonie, kiedy osiągnęła 0,573, 39 RBI i 10 home runów, może być dla niej procesem.

„To zajmie trochę czasu, zanim zacznie działać. Wydawało się, że wszystko w porządku. ” [today]Trochę na zewnątrz, ale widziała tylko promocję na żywo [for] Trzy mecze. Więc to nadejdzie. „Nie martwię się o Mary”.

Pomimo stosunkowo powolnego początku w ofensywie, powrót na boisko Brandta, który grał od czterech lat, to największa korzyść ze wszystkich, powiedział Ciric.

„To jest twój trener na boisku. Widzisz, jak szybko można wypuścić piłkę po piłkach po ziemi. Jest zawodnikiem D1 na środku pola… Kiedy już to osiągniesz, będziesz mógł przywrócić lidera na boisko. Ona w pewnym sensie wszystko kontroluje.” – powiedział Siric. „Ponowna obecność Mary w środku pola jest czymś ogromnym”.

READ  Polski mistrz świata Vajdic unika latania po dwukrotnej utracie sprzętu

Polska i Gerrard zmierzą się dzisiaj ponownie, ponieważ Polska będzie gospodarzem rewanżu na konferencji.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Prestonem Byersem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @PresByers.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej