Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Historie dotyczące nowych lokali na Yagan Square rozpoczynają masową rekrutację przed otwarciem

Historie dotyczące nowych lokali na Yagan Square rozpoczynają masową rekrutację przed otwarciem

Na niecały miesiąc do otwarcia pierwszego z 11 nowych obiektów w przebudowanej hali targowej na Yagan Square operatorzy są już na półmetku zatrudniania aż 250 osób do obsługi.

Po zmianie nazwy budynku na „Stories” grupa hotelarska Nokturnl podtrzymuje nadzieje rządu stanowego – i wielu mieszkańców miasta – że nowe miejsce będzie odzwierciedlać losy placu Yagan, który od czasu jego otwarcia w 2018 r. był czasami nazywany biały słoń.

Nokturnl słynie z innych miejsc, w tym Starej Synagogi w Fremantle i Beaufort w Highgate.

Stories zajmuje ogromną powierzchnię 4000 metrów kwadratowych i obejmuje 11 barów, trzy restauracje oraz prywatną przestrzeń jadalną. Jej przestrzenie będą otwierane stopniowo, a pierwsza restauracja zostanie otwarta jeszcze w tym miesiącu.

Ikona aparatuHoare wyjaśnił, że podejście schodkowe umożliwi optymalne funkcjonowanie każdej przestrzeni przed otwarciem kolejnej. kredyt: Daniela Bevis/Zachodnia australia

Hoare wyjaśnił, że podejście schodkowe umożliwi optymalne funkcjonowanie każdej przestrzeni przed otwarciem kolejnej.

Aby osiągnąć ostateczne otwarcie przez całą dobę, uruchomiono masową akcję rekrutacyjną dla 250 osób.

Liczba ta obejmuje bar, front domu, kuchnię, personel przygotowujący jedzenie i inny personel operacyjny. W pierwszym tygodniu ogłoszenia było 1100 zamówień.

Zatrudnienie w 2024 r. jest znacznie łatwiejsze niż zatrudnienie w The Beaufort w 2022 r., co dodatkowo utrudniły wyzwania związane z koronawirusem, powiedział Sam Hoare, dyrektor zarządzający Stories.

Powiedział, że reakcja go teraz zaskoczyła, zwłaszcza że miejsce to było w dużej mierze nieznane i niesprawdzone, chociaż reputacja Nocturnal była dobrze znana.

READ  Ukraina przechodzi na zerwanie stosunków dyplomatycznych z Iranem po atakach dronów