Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Impreza promocyjna: skromny Brentford Swansea zajmie ostatnie miejsce w Premier League w latach 2021-22

Brentford świętuje zwycięstwo w play-off nad Swansea
Źródło zdjęcia: Reuters

To była impreza promocyjna Brentforda na Wembley w niedzielę, podczas której pokonali 10-osobowego Swansea, aby zarezerwować sobie miejsce w Premier League w przyszłym sezonie.

W tym, co zostało zapowiedziane jako najbogatszy mecz w klubowej piłce nożnej, kandydat Brentford zerwał bloki, a Swansea zatracał się dzięki podwójnemu kopnięciu w 20 minut. W 10 minucie Evan Toni zmienił pole karne po tym, jak Freddie Woodman wywrócił Briana Mbuomo do góry nogami, a Emiliano Marcondes uderzył w pierwszej połowie, aby po kolejnych 10 minutach zniszczyć marzenia Swansea.

Po odważnej próbie powrotu do meczu w drugiej połowie – Andre Ayew stracił bramkarza, główka po bramce z otwartej bramki – Jay Fulton został okrutnie zwolniony, aby zakończyć mecz jako zawody. Wyglądało na to, że nieumyślnie złapał gwóźdź w butach Matthiasa Jensena i wydał się prosty czerwony.

Po tym Brentford kontrolował prędkość – a kiedy skończył się ostatni gwizdek – Pszczoły świętowały, jakby wygrały Ligę Mistrzów. Młody trener Thomas Frank już wyrobił sobie markę, a Duńczyk byłby świetnym miejscem w przyszłym sezonie, gdyby mógł zabrać ich na samolot.

„Jestem teraz całkowicie pusty. Nie wiem, czy potrafię to opisać. Powiedział:„ To była długa podróż. ”Ta grupa graczy jest niesamowita. Wszyscy odegrali w tym główną rolę ”.

Emocje były wysokie, gdy mistrz Brentford Evan Toni rozmawiał ze Sky Sports. – To szaleństwo. Brak mi słów, ciągnie mój głos. To najlepsza garderoba, w której byłem, kochałem każdą jej minutę. Jestem w Premier League z najlepszą grupą zawodników, o jakiej marzyłem. Jestem teraz napastnikiem w Premier League i nie mogę się doczekać, kiedy strzelę tam gole ”.

Obrońca Pontus Jansson, który w zeszłym sezonie przeniósł się z Leeds w Premier League, dodał: „To niewiarygodne, jestem taki dumny. To był ciężki rok, ale w końcu tam jesteśmy. W tym roku mieliśmy bardzo silną grupę i mieliśmy wiara w to od pierwszego dnia. Dużo kwestionowałem. „O ludziach z mojego ruchu tutaj, ale widziałem coś w Brentford i przywiozłem tutaj rzeczy, których nauczyłem się od Marcelo Bielsy z Leeds. Przywiozłem tu ze sobą jego myśli”.

To był kolejny kamień milowy dla Brentford, ponieważ stał się 50. drużyną grającą w angielskiej Premier League.

Później Brentford obejrzy finał głównych mistrzostw Europy między Manchesterem City a Chelsea w całkowicie angielskim meczu w Porto. Gdy wchodzą do dramatu, realizacja zniechęcającego zadania, które naprawdę czeka na nich w przyszłym sezonie, opadnie. Nagroda w wysokości do 140 milionów dolarów za awans do najbogatszej ligi piłki nożnej złagodzi ten cios. Frank powiedział: „Będziemy dziś świętować i jutro będziemy martwić się o Premier League”.

READ  Okręg szkolny w Polsce wita nowego opiekuna | Wiadomości, sport, praca