Baseball i softball w Polsce pokonują Dolinę Sakopi

29 maja – Hiram – RBI single Hunter Gibson i Grady Hart zaprezentowali pierwszą połowę trzymeczowej trasy po Polsce w drodze do wygranej 6: 1 baseballu z Sakoby Valley na szosie w piątek.

Hart i Mitchell Bean otrzymali dwa ciosy kawalerii (7-8).

Carson Black przeszedł 2: 4 dla Hawks (5-11).

The Red Eddies (9-5) strzelili cztery rundy w pierwszej połowie i uniknęli późnego tłumu The Dragons (1-13) w Auburn.

Zwycięski strzelec Drew Smith zaczął strzelać dwa razy.

Campbell Cassidy wykonał siódmą rundę za odbiór.

Sam Massey strzelił trzy mecze u siebie w szóstym meczu w Brunszwiku.

Buldogi (5-9) strzeliły pierwszego gola, ale ostatecznie padły przeciwko chartom (11-2) w Lizbonie.

Nick Ferrens zdobył bramkę na Lisbon Hill, eliminując sześć. Wtedy Hunter Brissette oddał tylko dwa trafienia.

Ference również zaliczył dwie gry i hat-tricka.

Max Byron zagrał 2 na 4 na tablicy Hall-Dale.

Wikingowie (13-1) powoli wychodzili z bramek, ale w trzecim meczu strzelili siedem przebiegów, aby uciec, pokonując Cougars (7-6) w Paryżu.

Colby Brown rozegrał pięć rund i odniósł swoje drugie zwycięstwo w sezonie z Oxford Hills, a Ethan Cutler i Matt Dusit strzelili po trzy gole.

Hayden Debner prowadził Mt. Niebieski z dwoma pociągnięciami.

Ellie Sullivan miała dwa trafienia i dwa RBI, a Blake Austin zakończył z dwoma uderzeniami i strzelił dwa gemy, podczas gdy Dragons (9-4) prowadzili 8-0 i pokonali Red Eddies (6-7) na Auburn.

Maddy Emart strzelił dwa sety i dwa razy prowadził dla Edwarda Little, kiedy zdobył dwa gole na szóstym miejscu i cztery na siódmym miejscu.

Wikingowie (10-2) wykorzystali sześć błędów Cougarów (1-6), aby wygrać w Paryżu.

Kiara Macleod pokonała Oxford Hills i ma również dwa single. Miah Gallan również zdobył dwa single.

Natalie Howard dwukrotnie wybrała Mt. niebieski.

Piosenka Emmy Bunia z pierwszej połowy na szczycie siódmej rundy podniosła Muszkieterów (8-4) do pokonania Hawks (7-6) na Hiramie.

READ  Wiadomości krykieta 2022: Objawy zawrotów głowy Steve'a Smitha pojawiają się ponownie przed historyczną trasą Pakistanu, wstrząs mózgu

Polska przerwała remis 3: 3 czterema meczami w siódmym meczu. Khloe O’Leary zakończyła grę dwoma uderzeniami i dwoma RBI dla Rycerzy. Gretchen Paradise wygrała w spoczynku.

Elyse Guptill i Lindsay Fox miały single w Sacopee Valley.

Ośmiu graczy zdobyło punkty dla Raiders w ich zwycięstwie nad Red Eddies w Walii.

Tiger Hopkins, Travis Caron, Caleb Richard i Gavin Leight strzelili po trzy gole. Bramkarz Nick Mechaud obronił 12 strzałów.

Caleb Straut z Edwarda Little i Wesley Clements zdobył po dwa gole, a Caden Butler dodał jedną.