Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Indie dokończyły swoje największe w historii zwycięstwo w teście, osłabiając morale Anglii podczas trzeciego testu krykieta w Rajkot.

Indie dokończyły swoje największe w historii zwycięstwo w teście, osłabiając morale Anglii podczas trzeciego testu krykieta w Rajkot.

Indie odnotowały swoje największe w historii zwycięstwo w teście, pokonując Anglię za zaledwie 122 i ubiegając się o trzeci test w Rajkot.

Po tym, jak otwierający mecz Yashasvi Jaiswal osiągnął swoje drugie podwójne stulecie w kolejnych testach, niemożliwe dla drużyny Poms zadanie zdobycia 557 obiegów niezbędnych do zwycięstwa nigdy się nie rozpoczęło.

Leworęczny, który trzeciego dnia przeszedł na emeryturę z powodu kontuzji na poziomie 104, w drugiej sesji odniósł jedno trafienie Joe Rootowi i osiągnął 200.

Oglądaj mecz Indie vs Anglia na żywo i wyłącznie w Fox Sports dostępnym na Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Zdjął hełm, ucałował herb Indii i wzniósł ramiona do niedzielnego tłumu, który nagrodził go owacjami na stojąco.

22-latek ostatecznie pobił 214 niepokonanych zawodników, a Indie ogłosiły, że w drugiej rundzie osiągnęły bilans 4-430, co ustanowiło dla Anglii zwycięski cel na poziomie 557.

Gospodarze prowadzili 7-51 po tym, jak Jonny Bairstow (4), Ollie Pope (3), Ben Duckett (4) i Zak Crawley (11) zostali zwolnieni pod koniec dnia, co skłoniło byłego kapitana Anglii Michaela Vaughana do zakwestionowania ich taktyki.

„Nawet gdy reprezentacja Anglii przegrywała w ciągu ostatnich kilku lat, zawsze potrafiłeś wyciągnąć z niej pozytywne strony… albo nie ponieśli oni porażki… to wydaje się być pobudką, która zdecydowanie wysyła wiadomość, że nie możesz tego po prostu zrobić.” „Gramy jednostronnie przeciwko drużynom z jakością” – powiedział.

Ben Stokes (15), Joe Root (7) i Rehan Ahmed (0) poszli za nimi do komór.

Najniższy wynik Anglii w teście przeciwko Indiom wyniósł 81 i został uzyskany w lutym 2021 r.

Udało im się to osiągnąć dzięki Markowi Woodowi, który oddał 33 trafienia z zaledwie 15, ale odpadli przy 122, co stanowi największą przewagę w historii Indii wynoszącą 434 obiegi.

READ  Finał Pucharu Świata w Rugby 2023, Republika Południowej Afryki pokonuje Nową Zelandię, żółte kartki, historia, aktualności, reakcja, czerwona kartka Sama Keane'a

Jaiswal przypuścił atak na przeciwnika po 172 seriach bez porażki z debiutantem Sarfarazem Khanem (68).

Jest w doskonałej formie, zdobywając 209 zwycięskich meczów w drugim teście i prowadząc w tabeli odbijania w serii pięciu meczów z przewagą ponad 500 runów.

Jaiswal rozgrywa swój siódmy mecz i 12. rundę w karierze, która rozpoczęła się w zeszłym roku od 171 runów w Indiach Zachodnich.

Indie osiągnęły w porze lunchu wynik 314-4 po stracie nocnych odbijających Shobhana Gilla (91 punktów) i Kuldeepa Yadava (27).

Gill wyglądał płynnie po wznowieniu dnia na 65. pozycji, ale pomyłka z Kuldeepem spowodowała, że ​​zabrakło mu czasu, gdy kapitan reprezentacji Anglii Ben Stokes, rozgrywając swój setny test, oddał strzał w stronę melonika.

Gill zanurkował, aby wrócić do zagięcia, ale jego kij był w powietrzu, gdy Tom Hartley przeciął poręcze, a odbijający z frustracji uderzył o ziemię.

Kuldeep, stróż nocny, który z pewnością uderzył 91 piłkami, w tym sześcioma, nie wytrzymał długo, gdy został złapany przez kręcącego nogami Rehana Ahmeda.

Ravichandran Ashwin powróci do gry po opuszczeniu meczu w połowie rodzinnej sytuacji awaryjnej, po zdobyciu 500. bramki testowej drugiego dnia.

Indie pokonały Anglię 319 golami i objęły 126-osobowe prowadzenie pod wodzą Mohammeda Siraja pod nieobecność Ashwina, podczas gdy Indiom pozostało 10 graczy do odbijania i rzucania.

Inni spinnerzy Ashwina, Kuldeep i Ravindra Jadeja, zdobyli po dwie bramki. W serii pięciu meczów był remis 1:1 po tym, jak Anglia wygrała mecz otwarcia, ale Indie odbiły się w drugim meczu.

Pierwotnie opublikowany jako Wielka Anglia wywołuje wstyd, gdy Indie odnotowują największe zwycięstwo w teście w historii