Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jack Caterall zdradza swoje plany na kolejną walkę

Jack Catterall wciąż dąży do rewanżu z Joshem Taylorem, jednocześnie równoważąc opcje swojej przyszłej kariery.

Caterall walczył na początku tego roku ze Szkotami podczas powrotu do domu w obowiązkowej obronie WBO i był oczywistym przegranym dla wielu obserwatorów.

Jednak Taylor zaprezentował rozczarowujący pokaz, a entuzjastyczny wysiłek Catteralla sprawił, że wielu obserwatorów uwierzyło, że jest prawowitym zwycięzcą. Jednak Taylor odniósł zwycięstwo od sędziów, a wojna na słowa nie została jeszcze rozstrzygnięta.

Taylor planował przejść do wagi półśredniej w pogoni za większymi walkami, ale być może po walce Errola Spence’a Jr z Terrence’em Crawfordem, który jeszcze się odbył, pozostaje przy 140 funtach i twierdzi, że jest chętny do ponownej gry.

Caterall ze swojej strony chce tego samego. Powiedzieć Sky Sports: „Oczywiście, że tak [a rematch with Taylor]. Wszyscy widzieliśmy kontrowersje związane z ostatnią walką i zdecydowanie jest coś, co można położyć w łóżku z Joshem.

„Kto wie… Mam nadzieję, że ta bitwa zostanie stoczona w przyszłości i tym razem wykonam swoją pracę dobrze i położę ją do łóżka.

„Na początku kilka pierwszych dni [after the fight] Kurczyło się, ale mam wokół siebie świetny zespół i wspaniałą rodzinę. Jestem na siłowni i lubię być teraz na siłowni i chodzi o to, żeby używać jej jako motywatora.

„To ogień w brzuchu i wierzę, że po tej ostatniej walce udowodniłem, że należę do światowej klasy.

„Przez lata stoczyłem wiele lokalnych walk i chcę teraz kontynuować i zdobyć te światowe tytuły, więc naprawdę byłem podekscytowany powrotem i udowodnieniem wszystkim, że należę do czołówki.

„Każda chmura ma pozytywną stronę. Nie osiągnąłem wyniku w Szkocji w lutym, ale wsparcie, jakie miałem po walce, było niesamowite i mam nadzieję, że wszyscy nowi fani będą nadal wspierać mnie w przyszłości.

READ  Czas rozpoczęcia finału mistrzostw USA w piłce nożnej 2021, czas Melbourne, czas Adelaide

„Josh mówił i robił rzeczy po walce, z którymi nie sądzę, by publiczność poradziła sobie dobrze, ale tak właśnie jest. To nie ma ze mną nic wspólnego.

„W końcu chciałbym ponownie stoczyć tę walkę i iść i ją rozstrzygnąć.