Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jacob Hooper wybiera Richmond, Lloyd Mick Melbourne, West Coast Eagles, Luke Jackson Fremantle, Frances Evans Port Adelaide

Co najmniej dwóch strzelców GWS chce zagrać gdzie indziej w przyszłym sezonie, a to nie jedyna wiadomość dla Richmond.

Dodatkowo, z młodym gwiazdorem Melbourne, Lukiem Jacksonem, gotowym do dołączenia do Fremantle, Dockers Ruckman przyciągnął zainteresowanie rywalizującego trio – w tym Demonów Jacksona.

Otrzymuj najnowsze informacje i aktualizacje dotyczące ruchu graczy w Szepty komercyjne AFL!

Oglądaj każdy mecz przed wielkim finałem na żywo i przerwą na reklamy na żywo na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Nowa transmisja FOX FOOTY – Priorytety handlowe dla psów i tygrysów, przycisk GABA

Posłuchaj poniżej lub zasubskrybuj Podcast Apple lub spotify

Tygrysy dostają wieści o kurzu

Dustin Martin podobno potwierdził Richmondowi, że będzie w klubie w przyszłym roku.

Podczas gdy Tygrysy wyraźnie informowały w mediach, że doczeka końca jego dwuletniego kontraktu, trudny rok poza boiskiem wywołał pewne pytania, czy mógłby szukać przeprowadzki do Sydney, gdzie spędza większość czasu.

Przemawiając podczas Sports Day 3AW, Sam McClure twierdził, że Martin podjął decyzję.

– W ciągu ostatnich kilku minut możemy potwierdzić, że Dustin Martin pozostanie na Punt Road w przyszłym roku. Powiedział władzom klubowym, że chce być częścią klubu w przyszłości – powiedział McClure.

Martin zarabia w przyszłym sezonie około 1,3 miliona dolarów.

Hopper ustawia tygrysy

Pomocnik Greater Western Sydney Jacob Huber został podobno drugim graczem w ciągu tylu tygodni, który wybrał Richmond jako swój klub.

Foxfooty.com.au Hopper potwierdził, że Hopper nominował Richmond jako swój ulubiony klub po Tygrysy robią większe show Do 25-letniego Geelonga od rywalizujących zalotników, który obejmuje siedem lat.

Foxfooty.com.au Rozumie również, że Geelong mógł dopasować ofertę Richmond, ale zdecydował się nie naruszać jego zasad dotyczących limitów.

READ  Zwycięzca Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022: Nathan Chen skrytykował chińskie media społecznościowe, nazywając go „zdrajcą”

Taranto jest również zainteresowany zawarciem w Richmond transakcji wartej co najmniej 750 000 dolarów na sezon przez siedem sezonów.

pionowy: Jak Tygrysy mogą „odbudować się podczas ucieczki” i przejąć cały Hopper, Taranto przez drzwi?

Trzy Klobs E-Rock jako firmy Jacksona do wolności

Trzy kluby kręcą się wokół Dockers Ruck Lloyd Meek, Raporty AFL Mediaz Fremantle nadal potencjalnym miejscem lądowania dla Luke’a Jacksona w przyszłym sezonie.

Pomimo spekulacji, narracja o przyszłości Jacksona zmieniła się i jest teraz bardziej prawdopodobne, że pozostanie w demonach, oceniane footy Gospodarz Sam McClure ogłosił, że Jackson „wyląduje we Fremantle”.

McClure powiedział Channel 9 oceniane footy.

„Do tego tygodnia w Melbourne byli ludzie, którzy myśleli, że może zmienić zdanie. Ale byłbym skłonny zanieść to do banku, że będzie graczem we Fremantle do końca okresu rozliczeniowego.”

Ponieważ Jackson był blisko związany z przeprowadzką do domu w Waszyngtonie i byciem liderem Dockers nr 1 w ostatnich sezonach, Meek przyciągnął zainteresowanie kilku rywalizujących klubów.

AFL Media Poinformowała, że ​​Devils, Eagles and Giants wykazali zainteresowanie Mickiem, który jest związany kontraktem z Fremantle co najmniej do końca sezonu 2023.

W raporcie zauważono, że dokerzy, którzy mają stracić Rory Lobb na rzecz buldogów zachodnich, nadal chcą zatrzymać Meeka, pomimo potencjalnego spadku Jacksona.

Meek, który został wybrany przez Dockers z Pick 69 w wersji roboczej 2017, zarządzał tylko 15 grami AFL dla Fremantle. Zmierzył się z Giants w 23. rundzie, ale został wyeliminowany z ligi WAFL, gdzie dominował w zeszły weekend, strzelając trzy gole z 22 odrzuconych, sześć punktów i 29 goli dla Peel Thunder.

Port dodaje marginalnego kota do handlowej listy życzeń

Port Adelaide dodał kolejnego gracza do swojej listy życzeń handlowych z Cat Francis Evans na radarze południowoaustralijskiego klubu, Raporty Człowiek ogłaszający.

READ  Słowo oszołomione przez „szalonego” widza, węgierski tłum

Power zaangażował pomocnika Bulldogs Josha Donkleya i napastnika Eagles Junior Ryoli, a teraz obaj rozważają swoje opcje.

Ale mówi się również, że siła kręci się wokół Evansa, który zagrał zaledwie siedem meczów NFL od czasu dołączenia do składu Geelonga.

Człowiek ogłaszający Poinformowała, że ​​Port chciał dodać młodszych napastników do swojego składu po odejściu Robbiego Graya i Stephena Motloba.

Według dane bohateraSiła zajęła 17. miejsce pod względem bramek młodych napastników w tym roku.

W 2019 Evans wspiął się na konta draftowe po strzeleniu 21 bramek w pięciu meczach VAFA dla Brunswick. Następnie połączył się z Calder Cannons i grał półtora meczu, zanim doznał kontuzji pięty, która wymagała operacji pod koniec sezonu.

Ale to była wystarczająca wielkość próbki dla Stephena Wellsa i kotów, aby zatroszczyć się o Evansa, którego Geelong wybrał z Beck 41.