Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiwi popadło w szokujący krach, gdy wygrał Australijczyk

Nowa ZelandiaRekord horroru w Australia Trwało to, a krach w Cairns doprowadził ich do kolejnej porażki w meczu ODI, a ich wyścig bez zwycięstwa rozpoczął się w 2009 roku.

Pomimo niepowodzeń pierwszej klasy w Australii, w szczególności Aaron Finchgospodarzom udało się zdobyć przyzwoity wynik na tablicy i zapewnić sobie zwycięstwo 113 razy, a wszyscy Kiwi mieli 82.

Australia ma teraz niezastąpioną przewagę 2-0 w tej serii, Po rozegraniu pierwszego meczu we wtorek.

Czytaj więcej: „Niezwykłe” wezwanie Tedesco zostało brutalnie zamknięte

Czytaj więcej: Nerwy wybuchają w brzydkim starciu w krykieta, gdy gracze się rozstają

Czytaj więcej: Irytujący powód, dla którego „ludzie Essendon” zatrzymali Leon

Od czasu, gdy był 5-54 w pewnym momencie, 61 od Steve’a Smitha plus epizod Glenna Maxwella zakotwiczył statek, zanim ostatnie trzy nietoperze Australii – Mitch Stark, Adam Zampa i Josh Hazlewood – połączyli się 77 razy, aby poprowadzić Australię do 9-195 .

Wszelkie obawy, że ten cel nie wystarczy do obrony, szybko zniknęły.

Martin Gottel wszedł w otwarcie, podczas gdy Devon Conway i Ken Williamson zmarnowali bez skutku, zanim pierwszy został usunięty w dziewiątym inningu, a zespół strzelił zaledwie 14.

Starc wcześnie trafia do Australii

Najlepsza na świecie drużyna ODI nie wyglądała na odrobinę walki po 17 Williamsona na 58 piłkach, chociaż późny opór Trenta Bolta i Mitchella Santnera wystarczył, aby zepchnąć ich oba najniższe wyniki ODI w historii (64) I najgorszy z Australią (74 razy w 1982).

Ostatecznie był to ich szósty najgorszy wynik w historii ODI i najgorszy od czasu przegranej 79 meczów z Indiami w 2016 roku.

„Szczerze mówiąc, nie zrobiłem wszystkiego, co w mojej mocy”, powiedział później pokorny Zampa.

„Cała sprawa dla Kane’a, piłka nie wyszła tak, jak chciałem, ale czasami tak jest”, powiedział o raczej szczęśliwym wydaleniu kapitana Kiwi przez LBW.

Nowa Zelandia wygrała dziewięć ze swoich 10 meczów powyżej 50 w 2022 roku, zanim ich ogólna strata w tym roku potroiła się w tym tygodniu.

Seria zakończy się w niedzielne popołudnie.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych najnowszych wiadomości i ekskluzywnych treści z szerokiego świata sportu, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Gotówka może otrzymać połączenie międzynarodowe w przyszłym miesiącu - do Polski