Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak oglądać, aktualizacje deszczowe, bezpłatny dostęp do transmisji, pogoda

Indie Zachodnie vs Australia, pierwszy międzynarodowy mecz w Kensington Oval, Bridgetown – Po upokarzającej porażce Australii 4:1 w serii T20 z Indiami Zachodnimi, pierwszy międzynarodowy mecz w środę daje Turystom szansę na powrót.

Australia wygrała na loterii i uderzy pierwsza. Turyści wymienili trzech uczestników ODI po raz pierwszy w starciu z Wesem Agarem, Benem McDermottem i Joshem Philippem. To już trzeci raz, kiedy Australia ma trzech lub więcej nowicjuszy ODI w jednym meczu od 1986 roku i pierwszy raz od 2013 roku.

Indie Zachodnie powitały kapitana powrotu Kierona Pollarda, który opuścił całą serię pięciu meczów T20 z powodu kontuzji.

Australia 3-102 po 23 przelotach z McDermottem (28) i Alexem Curry (3) na załamaniu po krótkim opóźnieniu w deszczu.

Centrum meczowe: Australia vs Indie Zachodnie, pierwszy mecz międzynarodowy, drużyny, wyniki na żywo i statystyki

Oglądaj trasę Qantas po Indiach Zachodnich na żywo i na żądanie na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Śledź wszystkie działania na naszym blogu na żywo poniżej!

Phillip zaczął mocno, unikając podwijania się i uderzania Sheldona Cottrella 14 razy w siódmej pozycji, wliczając w to pierwsze sześć rund. Indie Zachodnie następnie skręciły, ale Philip również sprostał temu wyzwaniu, podnosząc Jasona Muhammada przez liny o dziesiątej.

Ale kiedy wydawało się, że zmierza do pół wieku od swojego debiutu, wycofał się i próbował zagrać prostą piłkę od Akeela Hussaina po drugiej stronie, ale udało mu się tylko odciąć kikuty za 39.

To pomarszczyło Mitcha Marsha, który zdobył 20 z 22, zanim udana recenzja stwierdziła, że ​​został złapany przez Zary Joseph pod koniec 16. Marsh był już na miejscu, zanim recenzja została ukończona, a swoją karierę rozpoczął po zakończeniu recenzji.

READ  Federer spadł z pierwszej dziesiątki, gdy Nouri wspiął się w rankingu

Po krótkim opóźnieniu spowodowanym deszczem, Moises Enrix (7) został trafiony przez Hussain’s Rebound, gdy uderzył bezpośrednio w swoją krótką nogę.

Różnica

Australia jedenasta: Ben McDermott, Josh Philip, Mitchell Marsh, Moises Henrix, Alex Curry (tydzień), Ashton Turner, Matthew Wade, Mitchell Stark, Wes Agar, Adam Zampa, Josh Hazelwood

Indie Zachodnie XI: Evin Lewis, Darren Bravo, Shimron Hetmer, Jason Muhammad, Nicholas Buran (tydzień), Kieron Pollard (w środku), Jason Holder, Hayden Walsh Jr., Sheldon Cottrell, Zari Joseph, Akil Hussein

jak oglądać

Oglądaj na żywo w Fox Cricket i transmituj na KAYO od 4:15 AM AEST przed rozpoczęciem meczu o 4:30.

Oglądaj trasę Qantas po Indiach Zachodnich na żywo i na żądanie na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

blog na żywo

Śledź wszystkie działania na naszym blogu na żywo poniżej! Jeśli nie widzisz bloga, Kliknij tutaj.

Starc potrzebuje więcej czasu na przygotowanie się do egzaminów | 00:53

zapowiedź

Po kontuzji kapitana Aarona Fincha mecz daje również wgląd w kryształową kulę w przyszłość – Alex Curry po raz pierwszy objął kapitana, co może być oznaką nadchodzących wydarzeń.

29-letni Alex Curry od dawna prawdopodobnie zastąpi 34-letniego Fincha na stanowisku krótkoterminowego kapitana Australii.

Zastępca współkapitan był z Patem Cumminsem przez trzy lata, zanim objął obowiązki zastępcy solo w sierpniu zeszłego roku.

Teraz będzie Australia Południowa 26. kapitan australijskiego zespołu ODI.

„Jestem głęboko zaszczycony, że mogę prowadzić zespół, podczas gdy Aaron odzyskuje zdrowie. Prowadzenie Australii to jeden z największych przywilejów w sporcie i zaszczyt, za który jestem bardzo wdzięczny” – powiedział Carey.

„Vinci jest naszym kapitanem i powitamy go z otwartymi ramionami, gdy będzie w pełni sprawny, więc teraz mam nadzieję, że będę mógł spełnić jego rolę zgodnie z jego bardzo wysokimi standardami.

READ  Podgląd: Szkocja vs Polska - prognozy, wiadomości drużynowe, składy

„Prowadzenie tej grupy przeciwko Indiom Zachodnim w Indiach Zachodnich jest ogromnym wyzwaniem i z niecierpliwością czekam na to tak długo, jak będę miał okazję”.

Ale odziedziczył słabą drużynę, która spisywała się gorzej w najkrótszej formie międzynarodowego meczu. Nieudane trafienia, szkolne błędy i nieumiejętność radzenia sobie z wirującą kręgielnią sprawiły, że zespół Justina Langera był w szoku. Więcej pytań niż odpowiedzi Zbliża się Puchar Świata.

Obie drużyny spotykają się w duecie ODI po raz pierwszy od 2013 roku, a seria trzech meczów zostanie rozegrana na Kensington Oval w Bridgetown, stolicy Barbadosu.

Rekolekcje Australijczyków przez SUPERB Fielding | 01:08