Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak oglądać na żywo wydarzenia pierwszego dnia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży

Jak oglądać na żywo wydarzenia pierwszego dnia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży

Gangwon 2024: Kluczowi sportowcy, których warto obejrzeć pierwszego dnia

W biathlonie, Gdyby nie Boogiewood Francuzka jest jedną z faworytek w biegu indywidualnym kobiet na 10 km.

Francuska biathlonistka zdobyła na igrzyskach olimpijskich srebrny medal w biegu na 6 km i złoty medal w sztafecie mieszanej 4 x 6 km. Europejski Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży 2023 (EYOF).

W tym samym przypadku Słowacja Michał Adamow W rywalizacji mężczyzn wrócił do domu ze srebrnym medalem i będzie walczył o dalsze sukcesy w Republice Korei.

Włochy przybędą z silną drużyną w saneczkarstwie i grze podwójnej mężczyzn Manuela Weissensteinera i Philipa Brunnera I Aleksandra Oberstolz W singlu kobiet pokazały świetną formę przed YOG.

Włoski duet mężczyzn i Oberstolz stanęli na szczycie podium Pucharu Konfederacji w Bludenz.

Łyżwiarstwo szybkie na 1500 metrów na krótkim torze debiutuje na Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Anioł Daleman Holenderka ma na swoim koncie dwa srebrne medale na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2022 roku i jest tym, na co warto zwrócić uwagę. W przypadku mężczyzn faworytem mogą być Węgry Dominik Majorktóra w ubiegłym roku zdobyła aż trzy złote medale (1000 m, 1500 m, sztafeta mieszana) na Zimowym Festiwalu Olimpijskim Młodzieży Europy.

W skokach narciarskich w Czechach Annika Indrakowa Brała już udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2022 r. była najmłodszą zawodniczką spośród wszystkich uczestniczek, a w zawodach na skoczni regularnej kobiet zajęła 30. miejsce. Jej doświadczenie na poziomie seniorskim może być kluczowe w starciu z młodymi zawodniczkami olimpijskimi. Polska ma mocny duet w rozgrywkach mężczyzn Jako senior Tomasz I Łukasz Łukaszczyk Obaj zajęli w tym sezonie czołowe 10 miejsc w Pucharze Islamskiej Federacji Ratunkowej.

Na koniec stawką będą medale w wyścigach snowboardowych mężczyzn i kobiet. Feliks Schwinkel Z Niemiec Medalistka Zimowych EYOF 2023. Karolina Chruszowa z Czech zajęła 13. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2023 r. Obaj mają nadzieję na podium w Gangwon 2024.

READ  Euro 2020: Słowacja szokuje Polskę 2-1 w meczu otwarcia grupy E