Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowości bokserskie 2021: Jake Paul kradnie kapelusz Floyda Mayweathera

Dowcipniś z YouTube stał się sensacją bokserską, Jake Paul w pewnym momencie zawsze posunął się za daleko – i dzisiaj to zrobił.

W Miami, aby wesprzeć swojego starszego brata Logana, przygotowującego się do konfrontacji z legendą boksu Floydem Mayweatherem podczas walki pokazowej w przyszłym miesiącuJake staje twarzą w twarz z byłym mistrzem hard rocka.

Kiedy się na siebie wkurzali, że toczą własną walkę, Jake chwycił kapelusz Floyda za głowę, mówiąc: „Twój kapelusz łapacza!”.

Mayweather wysadził się w powietrze, rzucając się w stronę 24-latka, który został natychmiast porwany przez ochronę, gdy wybuchła bójka.

Oboje zostali rozdzieleni, ale kiedy został odciągnięty, gniew Mayweathera wydał się całkowicie ryczący: „Mam zamiar cię zabić mamo *****! Oszalałaś? Zrobię to mamo *****. nie graj w gry erotyczne. Zrobię to ”.

Paul wydawał się cierpieć na podbite oko i złamany ząb w filmie, który następnie opublikował na Instagramie.

Twierdził, że szkody spowodował jeden z ochroniarzy Mayweathera.

Paul napisał na Twitterze: „Szczerze, jako profesjonalista stoczyłem trzy łatwe walki, więc był chętny do podjęcia prawdziwej akcji”. „Jeden z 30 ochroniarzy Floyda dostał czystą kulę w oko. Szacunek!”

„Mówi się, że Floyd wysyła za mną idiotów, aby próbowali mnie zabić lub zranić” – dodał. „Jeśli umrę … umrę za kapelusz.”

Paul już umieszcza kapelusze typu „catch hat” na swojej osobistej stronie internetowej.

To dziwny obrót wydarzeń, ponieważ wszyscy zaangażowani mieli tam być, promując walkę Mayweathera z Loganem Paulem.

Logan zostaje przyłapany na pytaniu: „Co te potwory zrobiły?” Odsuwa się od miejsca wypadku.

Jeśli nadal nie znasz braci Paul, są znani z publikowania żartobliwych filmów na YouTube.

Wykorzystali swoją ogromną popularność w mediach społecznościowych w rozwijających się karierach bokserskich – zwłaszcza Jake, który ma 3: 0.

READ  „Disgraceful” – winyl Alfy został skrytykowany za szybkie zachowanie się po pominięciu Marka Cavendisha w Tour de France

Już wcześniej pokonał innego YouTubera podczas swojego pierwszego występu Były zawodnik NBA, Nate Robinson, został odsunięty na ostatnią kartę po powrocie Mike’a Tysona w zeszłym roku Potem eksploduje jak prawdziwa supergwiazda, która płaci za oglądanie W zeszłym miesiącu usunął byłego zawodnika UFC Bena Askrine’a.

Żaden z tych przeciwników nie jest uważany za legalnego boksera, ale to nie ma znaczenia, ponieważ setki tysięcy walczących fanów wyładowuje pieniądze, aby złapać cyrk flankujący głośny 178 cm.

Logan miał tylko jeden profesjonalny mecz, przegraną z innym YouTuberem KSI, ale zdobył największą rybę w ciągu ostatnich 20 lat boksu, gdy Mayweather zgodził się walczyć 6 czerwca.