Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

James Fisher-Harris podpisuje kontrakt z One New Zealand Warriors od 2025 roku

Kapitan Kiwi i niezłomny zawodnik Penrith James Fisher-Harris podpisał czteroletni kontrakt, aby dołączyć do One New Zealand Warriors od przyszłego sezonu.

28-letni zawodnik z Northland osiągnął porozumienie z Penrithem w sprawie zwolnienia z ostatnich dwóch sezonów kontraktu ze względów współczucia, aby mógł wrócić do Nowej Zelandii i być bliżej rodziny.

Fisher-Harris, weteran NRL, który rozegrał 183 mecze w lidze NRL, stał na czele serii trzech zwycięstw Penritha z rzędu w Premiership w latach 2021, 2022 i 2023, grając także w wielkim finale w 2020 roku.

Poprowadził Nowozelandczyków do rekordowego zwycięstwa 30-0 nad Kangaroos w zeszłorocznym finale Pacific Championship, którego kulminacją było zdobycie Złotego Buta dla Gracza Roku wraz z nagrodą Gracza Roku Nowej Zelandii Rugby League.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy podpisać kontrakt z Jamesem” – powiedział Cameron George, dyrektor generalny One New Zealand Warriors.

„To dla nas ogromny transfer i bez wątpienia jeden z największych transferów w historii naszego klubu.

„Możliwość dodania do naszego składu zawodnika jego kalibru i rangi to ogromny impuls na rok 2025 i kolejne lata. Jest bardzo szanowanym graczem i liderem”.

Trener New Zealand Warriors, Andrew Webster i Fisher Harris, ponownie połączą siły po wspólnej pracy, gdy Webster był asystentem trenera w Penrith podczas ich zwycięskich sezonów w Wielkim Finale w latach 2021 i 2022.


Jest jednym z elitarnych graczy w piłce nożnej, niezwykle potężnym napastnikiem, który wyznacza i wymaga najwyższych standardówAndrzeja Webstera
Jeden trener drużyny New Zealand Warriors

„Wspaniale będzie mieć z nami Jamesa. Jest jednym z elitarnych graczy w tej grze, bardzo silnym napastnikiem, który wyznacza i wymaga najwyższych standardów” – powiedział Webster.

„Uwielbiałem pracować z nim w Panthers i naprawdę nie możemy się doczekać, aby mieć go w naszym systemie począwszy od przyszłego sezonu. Wniesie wielką wartość do naszego składu i całego klubu, a także będzie nieoceniony jako mentor dla młodych zawodników. gracze przychodzą.”

READ  Alizee Cornet pokonała Simonę Halep w trzech setach i awansowała do ćwierćfinału Australian Open

Fisher-Harris, urodzony w Kohkoho na Dalekiej Północy, zadebiutował w NRL w drużynie Penrith w 2016 r., a następnie w tym samym roku zadebiutował w barwach testowych dla drużyny Kiwi. Po tym, jak w zeszłym roku został kapitanem Kiwi, rozegrał łącznie 15 testów. Był także kapitanem drużyny Maori All Stars.

„James ma niesamowitą postawę w grze. To zawodnik o prawdziwym sercu i szacunku na boisku i poza nim” – powiedział Andrew McFadden, dyrektor generalny One New Zealand Warriors ds. rekrutacji, ścieżek i rozwoju.