Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jego Wysokość spotyka się z Prezydentem RP na marginesie Katarskiego Forum Ekonomicznego

Jego Wysokość spotyka się z Prezydentem RP na marginesie Katarskiego Forum Ekonomicznego

(MENAFN – Półwysep) Półwysep

Doha, Katar: Jego Wysokość Emir Szejk Tamim bin Hamad Al Thani spotkał się z Prezydentem RP Jego Ekscelencją Andrzejem Dudą na marginesie IV Katarskiego Forum Ekonomicznego sponsorowanego przez Bloomberg, w Katara Towers – Fairmont Doha i Raffles Doha – we wtorek rano.

Na spotkaniu omówiono stosunki dwustronne oraz sposoby ich rozwijania i wzmacniania w różnych obszarach współpracy, a także kwestie regionalne i międzynarodowe będące przedmiotem wspólnego zainteresowania, zwłaszcza najnowsze wydarzenia w Strefie Gazy i na okupowanych terytoriach palestyńskich.

W spotkaniu uczestniczyli szef Amiri Diwan, Jego Ekscelencja Szejk Saud bin Abdulrahman Al Thani i kilku urzędników wyższego szczebla.

Ze strony polskiej w spotkaniu uczestniczyli Jego Ekscelencja Pan Mieszko Pawlak, Szef Biura Polityki Międzynarodowej w Kancelarii Prezydenta RP, Jego Ekscelencja Pan Marcin Mastalryk, Szef Kancelarii Prezydenta RP oraz szereg osobistości wyższego szczebla i członkowie. Dla oficjalnej delegacji towarzyszącej Jego Ekscelencji Prezydentowi.

MENAFN14052024000063011010ID1108210025


Zastrzeżenia prawne:
MENAFN udostępnia informacje „takie jakie są” bez jakiejkolwiek gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokładność, treść, obrazy, filmy, licencje, kompletność, legalność lub wiarygodność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy dotyczące praw autorskich związane z tym artykułem, skontaktuj się z dostawcą powyżej.

READ  Wspólnota zapewnia stany i terytoria, że ​​dostawy szczepionki Pfizer COVID-19 dotarły zgodnie z planem