Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jessica Alba dzieli się ważnymi wiadomościami dotyczącymi kariery: „Nigdy nie było łatwo”

Jessica Alba dzieli się ważnymi wiadomościami dotyczącymi kariery: „Nigdy nie było łatwo”

Jessica Alba wycofuje się ze swojej firmy zajmującej się zrównoważonym stylem życia, The Honest Company.

Jak wynika z doniesień, w opublikowanym we wtorek komunikacie prasowym aktorka ogłosiła, że ​​odejdzie ze stanowiska dyrektora kreatywnego marki, ale pozostanie w zarządzie jako dyrektor, aby pomóc w kierowaniu przyszłym rozwojem firmy. Strona szósta.

„Kiedy zakładałem The Honest Company, chciałem zmienić branżę produktów konsumenckich i z dumą mogę powiedzieć, że właśnie tego dokonaliśmy” – stwierdziła w oświadczeniu 42-letnia Alba. „Uczciwa praca była dla mnie prawdziwą pracą pełną miłości – taką, która pokazała mi, co jest możliwe, jeśli w pracy nada się cel”.

„Chociaż podjęcie tej decyzji nigdy nie było łatwe, wiem, że mamy zespół kierowniczy gotowy do realizacji mojej wizji założycieli i ochrony reputacji Honest jako twórcy zmian w branży” – dodała.

„W okresie przejściowym nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do sukcesu firmy poprzez moją rolę w zarządzie i przekierować moją uwagę na nowe projekty i pasje”.

the Fantastyczna Czwórka Gwiazda założyła markę – stawiającą na świadomość i przejrzystość – w 2012 roku. Odejście ogłosiła po tym, jak firma odnotowała rekordowe zyski za czwarty kwartał 2023 roku. The Honest Company zajmuje się sprzedażą produktów dla dzieci, kosmetyków, odzieży, artykułów gospodarstwa domowego i nie tylko.

Alba we wtorek na swoim Instagramie wyraziła także szczerą wdzięczność za doświadczenia, których doświadczyła jako założycielka The Honest Company, oraz za ludzi, z którymi po drodze pracowała.

„Budowanie autentyczności było prawdziwym dziełem miłości.” Od pierwszego podręcznika koncepcyjnego, który pokazałem przyjaciołom z zajęć „Mama i ja”, po uderzenie na giełdzie Nasdaq z rodziną u boku – to była podróż całe życie, podróż, która istnieje tylko w najdzikszych Moich snach” – zachwycała się.

READ  Komentarz Brunela: Nasza gospodarka działa, gdy konsumenci wybierają zwycięzców

Następnie podziękowała zespołowi Honest za „niezachwiane zaangażowanie” w wizję firmy, a klientom za ich ciągły patronat.

„Dziękuję za pokazanie mi, że dziewczyna o nietradycyjnej ścieżce biznesowej może pomóc poprowadzić ruch na dobre” – podsumowała.

Wraz ze wzruszającym podpisem Alba udostępniła zdjęcia z różnych etapów swojej podróży z Honest, od zdjęcia, na którym stoi nad pudłami z towarami w magazynie w 2011 r. po przemówienie na giełdzie Nasdaq w 2021 r.

Zamieściła także dwa cytaty ze zmarłej Pierwszej Damy Eleanor Roosevelt.

„Nigdy nie pozwól, aby powiedział ci nie, kto nie potrafi powiedzieć tak” – powiedziała pierwsza, a druga: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.

W wywiadzie dla CNBC z 2022 roku, które wyceniało wówczas The Honest Company na 550 milionów dolarów, Alba porównała tworzenie marki do wychowywania dzieci.

„Właściwie to bardzo przypomina mi rodzicielstwo: kiedy myślisz, że już wszystko wiesz, okazuje się, że jest zupełnie inaczej [happens]„A ty mówisz: «OK, zaczynamy»” – wyjaśniła.

„Musiałam porzucić potrzebę kontrolowania procesu” – kontynuowała.

„Nauczyłem się wiele o sile pracy zespołowej, umiejętności wspierania innych i osiągania większego dobra – mieć naprawdę jasny ogrom pomysłów i wizji, ale [knowing that] Sposób dotarcia do celu będzie za każdym razem inny.

the Mroczny Anioł Aktorka ma trójkę dzieci, córki Honor (15 lat) i Haven (12 lat) oraz syna Hayesa (6 lat) z mężem Cashem Warrenem.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Strona szósta Zostało powielone za zgodą.