Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Josip Juranović: Union Berlin zgadza się na 10 milionów funtów za prawego obrońcę Celticu |  wiadomości piłkarskie

Josip Juranović: Union Berlin zgadza się na 10 milionów funtów za prawego obrońcę Celticu | wiadomości piłkarskie

Union Berlin dogadał się z Celtikiem o wartości do 10 milionów funtów za prawego obrońcę Josipa Juranovicia.

Wstępna opłata w wysokości 7,5 miliona funtów plus dodatki jest zrozumiała, a Chorwat otrzymał pozwolenie na podróż do Niemiec, aby dokończyć przeprowadzkę do Bundesligi.

27 lat W styczniu był celem dla ChelseaPodczas gdy strona hiszpańska Ruchu na jego korzyść szukały także Barcelona i Atletico Madryt.

zdjęcie:
Juranović strzelił sześć goli w 53 występach dla Celticu

Celtic chciał zatrzymać Joranovicia w Glasgow i prowadził rozmowy na temat nowego, ulepszonego kontraktu. Jednak żadnej ze stron nie udało się dojść do porozumienia przed jego wyjazdem na mundial do Kataru.

Były obrońca Legii Warszawa wydaje się teraz być gotowy do opuszczenia szkockiej Premier League po tym, jak dołączył w sierpniu 2021 roku za 2,5 miliona funtów.

Celtic ogłosił już podpisanie pięcioletniego kontraktu z kanadyjskim prawym obrońcą Alistairem Johnstonem.

The Hoops zapłacili początkową opłatę w wysokości 3,5 miliona funtów za obrońcę CF Montreal, który już trzy razy występował w Ange Postecoglou od czasu dołączenia na początku miesiąca.

Śledź styczniowe okno transferowe ze Sky Sports

Kto przeprowadzi się tej zimy? Styczniowe okienko transferowe dobiega końca 11 po południu w Anglii i w środek nocy w Szkocji dn wtorek, 31 stycznia 2023 r.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi na naszej dedykowanej stronie Blog Centrum Transportu na mnie Sky Sports platformy cyfrowe. Możesz także śledzić dodatkowe szczegóły i analizy Sky Sports News.

Śledź Celtic z Sky Sports

Śledź każdy mecz Celticu w szkockiej Premier League w tym sezonie dzięki naszym blogom na żywo w witrynie i aplikacji Sky Sports oraz Oglądaj skróty meczów za darmo.

Chcesz najnowszego Celtica? nasza zakładka Celtic strona z wiadomościamispłacać Celtyckie kombinacje I Najnowsze wyniki CelticuZegarek Gole Celticu, wideośledzenie Tabela ligi szkockiej I dowiedz się o nadchodzących meczach Celticu Na żywo w Sky Sports.

READ  Zełenski wzywa przywódców Polski do przekroczenia granicy, aby rozwiązać protest rolników | Wiadomości, sport, praca

Uzyskaj to wszystko i więcej – w tym powiadomienia wysyłane bezpośrednio na Twój telefon – pobierając plik Aplikacja Sky Sports I ustaw Celtic jako swoją ulubioną drużynę.