Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kanadyjka Leila Fernandez wygrała w 2021 roku nagrodę Billie Jean King Cup Play-Offs Heart Award

Kanadyjka Laila Fernandez ogłosiła w poniedziałek nagrodę Billie Jean King Play Office Heart Cup 2021 w 2021 roku za swój wyjątkowy występ w kwietniowym zwycięstwie Kanady 4: 0 nad Serbią.

Ten hołd jest składany graczom, którzy reprezentują swój kraj z godnością, wykazali się wyjątkową odwagą na boisku i wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem dla swojego zespołu w Billie Jean King Cup.

Dwa pojedyncze zwycięstwa mieszkanki Montrealu pozwoliły jej zapewnić sobie miejsce w przyszłorocznych kwalifikacjach.

„Jestem zaszczycony i zachwycony, że mogę wygrać tegoroczny puchar Billie Jean King Heart” – powiedział Fernandez. „Bardzo dziękuję fanom, którzy głosowali. To dla mnie oznacza, że ​​reprezentuję swój kraj i jestem częścią niesamowitego zespołu.

„Gratulacje dla wszystkich nominowanych. Po tak trudnym dla nas wszystkich roku, wspaniale jest mieć okazję, by świętować i pchać do przodu. Dziękuję bardzo. Jedź do Kanady, jedź!”

Obejrzyj | Fernandez podpisuje kontrakt z Kanadą w Billie Jean King Cup:

Kanadyjka Leila Annie Fernandez pokonała Serbkę Ninę Stojanovic 3-6 6-3 6-4 w sobotę w Kraljevo w Serbii, prowadząc Kanadę 3-0 w najlepszym z pięciu meczów Billie Jean King Cup. 3:55

18-latka pokonała kandydatki z Wielkiej Brytanii Katie Poulter, Magdalenę French z Polski i Elenę Svitolinę z Ukrainy. Nominowani zostali wybrani przez panel, w skład którego wchodzili prezes ITF David Hagerty, ambasador trofeów Billie Jean King, a także byli zawodnicy i przedstawiciele mediów.

Fernandez startował jako zawodnik nr 1 w Kanadzie, pod nieobecność Bianca Andreescu, pokonując Olgę Danilovic 7-5, 4-6, 6-4 pierwszego dnia i kontynuował ten występ pokonując jeszcze trzy sety Niny Stojanovic 3- 6. , 6-3, 6-4 drugiego dnia.

Kanadyjka Rebecca Marino wygrała drugi mecz singla, a następnie połączyła siły z Carol Gao w moim mężu, aby odnieść zwycięstwo 4: 0 dla kanadyjskiej drużyny prowadzonej przez kapitan Heidi Al-Tabakh.

READ  AFL 2022: Carlton vs Richmond, powrót raka Sam Docherty, wideo z pierwszą bramką, świat reaguje

„Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo dumny z wieczoru, w którym zdobyła nagrodę Billie Jean King Heart Games” – powiedział kucharz. „Zasłużyła na to po niesamowitym występie w Serbii, na który ciężko pracowała. Laila jest świetną zawodniczką na boisku, zawsze z dumą reprezentuje Kanadę i jest niesamowitą koleżanką z drużyny. Jest bardzo godnym zwycięzcą. ta nagroda ”.

Obejrzyj | Leila Fernandez wychodzi z Montrealu zwycięsko w meczu otwarcia Billie Jean King Cup:

Laila Annie Fernandez z Laval, Kyo, pokonała Serbkę Olgę Danilovic 7: 5, 4: 6, 6: 4 w pierwszym meczu barażowym Billie Jean King Cup. 4:27