Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Karty wyników, statystyki, aktualizacje, wiadomości o zespole, blog, Shubman Gill i Shreyas Iyer, najnowsze, wideo

Karty wyników, statystyki, aktualizacje, wiadomości o zespole, blog, Shubman Gill i Shreyas Iyer, najnowsze, wideo

Indie odnotowały zwycięstwo w serii ODI po całkowitym pokonaniu Australii 99 runami (metoda DLS) w niedzielnych zawodach rozgrywanych w deszczu na stadionie Holkar w Indore.

Shubman Gill (104 z 97 piłek) i Shreyas Iyer (105 z 90 piłek) połączyli siły w zaciekłym partnerstwie trwającym 200 runów, aby poprowadzić gospodarzy do wyniku 5-399, co stanowi najwyższy łączny wynik ODI Indii w meczu z Australią.

W odpowiedzi Australia spadła do 217 w 28,2 overach, a kilka bohaterskich akcji Seana Abbotta w końcówce (54 z 36 piłek) sprawiło, że turyści uniknęli najcięższej porażki z Indiami w historii ODI.

Żałosny pościg zakończył się dziwacznymi zwolnieniami i letargicznym odbijaniem, a indyjscy spinnerzy Ravichandran Ashwin i Ravindra Jadeja zdobyli po trzy bramki.

Była to piąta z rzędu porażka Australii z ODI, która dała podopiecznym Pata Cumminsa wiele do myślenia przed przyszłomiesięcznymi zmaganiami w Pucharze Świata. Tymczasem Indie obejmują prowadzenie 2:0 w serii trzech meczów, która będzie kontynuowana w środowy wieczór.

Pozycja meczowa: 2. karta wyników ODI pomiędzy Indiami a Australią

„Puchar Świata oznacza, że ​​szczyt osiągniemy we właściwym czasie, a my z pewnością nie zrobiliśmy tego na tym etapie” – powiedział w prezentacji pomeczowej zastępca kapitana Australii Steve Smith.

Wiemy, że jesteśmy dobrym zespołem, więc mam nadzieję, że w następnym meczu uda nam się odwrócić sytuację.

Smith wygrał losowanie i wybrany do gry jako pierwszy, a Josh Hazlewood dokonał wczesnego przełomu w czwartej partii, usuwając indyjskiego otwieracza Ruturaja Gaikwada za 8. Strzał Bendemira sprawił, że brzoskwinia znalazła się na zewnętrznej krawędzi Gaekwada, a bramkarz Alex Carey przełknął chwyt .

Pułapki z Leszczynowego Drewna robią wczesne postępy! | 00:28

Indie pobiegły do ​​wyniku 1-79, zanim 10 stycznia zaczął padać deszcz, a Gill nie marnował czasu po krótkim opóźnieniu, osiągając swoje półwiecze w zaledwie 37 dostawach.

READ  Hotele drużynowe ujawniły, gdzie zatrzyma się Socceroos, ile będzie kosztował pokój, najnowsze aktualizacje, aktualności

Gill i Iyer wykorzystali krótkie granice i pozbawioną życia furtkę, wspólnie siedmiokrotnie pokonując liny podczas brutalnego ataku.

Iyer, który później został wybrany zawodnikiem meczu, zdobył trzecią setkę ODI w zaledwie 86 piłkach, ale kilka dostaw później otrzymał znaczną ulgę. Wydawało się, że Abbott utrzymał świetny strzał w 31. minucie, ale powtórki pokazały, że piłka uderzyła w ziemię po jego próbie nurkowania.

Jednak Iyer nie mógł w pełni wykorzystać swojego dodatkowego życia w środku bramki, gdy Matthew Short złapał go głęboko w środkowej furtce w dalszej części meczu.

Oglądaj na żywo serię ODI przeciwko Indiom vs Australia w Kayo. Rozpocznie się w piątek, 22 września o 18:00 czasu wschodniego. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Australijski błąd powoduje odrzucenie zdecydowanego złapania | 01:53

Kilka minut później Gill przywitał się z publicznością Indore, aby podziękować za swoją szóstą setkę ODI, po osiągnięciu kamienia milowego w 92 piłkach, ale 24-latek wrócił do szopek po najlepszym strzeleniu w meczu przeciwko Cameronowi Greenowi.

Ishan Kishan wykonał swoją pierwszą dostawę, aby uzyskać dobry wynik na szóstkę, łącząc się z kapitanem KL Rahulem w 59-biegowym partnerstwie na trzecią bramkę. Spinner Adam Zampa przełamał trybunę, usuwając Kishana na 31 (18), po tym jak Carey pobiegł w połowie meczu, aby zyskać dużą szansę.

Jednak odejście Kishana tylko pogorszyło stan Suryakumara Yadava, a gwiazda białej piłki uderzył Greena czterema kolejnymi podaniami, doprowadzając publiczność Indore do szału.

Rahul osiągnął swoje półwiecze w zaledwie 35 piłkach, zanim padł ofiarą Greena, który rzucił rotacją nóg na 52 (38). Kilka przesadzeń później Yadav przywołał własną pięćdziesiątkę, ale potrzebował zaledwie 24 dostaw, aby pobić ten prosty wyczyn.

Późny atak Yadava, który zakończył mecz bez porażki z 72 (37), sześcioma granicami i sześcioma szóstkami, poprowadził Indie do rekordowej sumy.

READ  Iga Świątek jest numerem 1 i ma na koncie 4 tytuły Wielkiego Szlema w wieku 22 lat. Czy ona też wygra Wimbledon?

Australijski pościg rozpoczął się przerażająco, a indyjski żeglarz Prasidh Krishna w drugiej serii wyeliminował otwierającego Matthew Shorta i Smitha w kolejnych podaniach. Short został złapany na głębokim trzecim mężczyźnie przez 9 (8), po czym Smith oddał cięty strzał w kierunku pierwszego potknięcia o złotą kaczkę, jego pierwszego w międzynarodowym krykiecie od stycznia 2017 r.

Przerażający deszcz powrócił w dziewiątej serii, a cel Australii skorygowano do 317 w 33 overach za pomocą metody DLS.

Weterani otwierający, David Warner i Marnus Labuschagne, połączyli siły, aby zdobyć trzecią bramkę przez 80 runów, zanim Ashwin oszukał Queensland genialnym karambolem, który trafił na 27 (31).

Warner wspomniał o półwieczu w 38 dostawach, dzięki kilku niechlujnym inwersjom, po czym przyjął postawę praworęczną, twarzą w twarz z Ashwinem. Jednak w dziwacznych scenach 36-latek otrzymał karę LBW po tym, jak źle trafił piłkę do przeciwnika, a powtórki pokazały, że położył piłkę na swoim poduszce.

Później w tej samej partii Ashwin uwięził Josha Inglisa na podkładkach kolejną piłką karambolową, pozostawiając Australijczyków w strzępach.

Czytaj więcej

Tom Menzies: Poznaj utalentowanego nastolatka, który nauczył się gry w kręgle z YouTube

„Po prostu bądź gotowy”: Dzika Stwór zostanie uwolniony, gdy pojawi się pierwszy tester ze łzami w oczach

Rzeź jeszcze się nie skończyła – bramkarz Alex Carey ponownie podciął kikuty na 14 (12), przekazując Ravindrze Jadeji swoją pierwszą furtkę w meczu, zanim Green został wyrzucony na 19 (13) po leniwie nieostrożnym zamachu kijem na bramkę szybki singiel.

Zampa został bezbłędnie rzucony przez Jadeję na 5 (5), po czym Abbott i Hazlewood strzelili kilka fajerwerków w końcówce meczu, co dało 77-biegową współpracę przy dziewiątej bramce, która obejmowała kilka przerażających chwytów.

Abbott przeżył pół wieku, swoje pierwsze na poziomie międzynarodowym, a Hazlewood wyrównał swój najlepszy wynik w ODI (23 z 16 piłek), zanim Jadeja uporządkował ogon.

READ  AFL uznaje, że flaga nie powinna być dozwolona na meczu w North Melbourne

Wcześniej Spencer Johnson otrzymał swoją dziewiczą czapkę od Mitchella Starca, stając się 243. krykiecistą reprezentującym Australię w męskich zawodach ODI. Goście dokonali czterech zmian w wyjściowej jedenastce przed drugim ODI, a kapitan Pat Cummins i wszechstronny Mitchell Marsh odpoczęli przed meczem Indore.

Trzecie spotkanie ODI pomiędzy Indiami a Australią rozpocznie się w środę na stadionie Saurashtra Cricket Association w Rajkot, a pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 18:00 czasu AEDT.