Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kentucky Fried Chicken przedstawia nowy przepis „Chicken N’ Cruvel” z gwiazdą MasterChef Australia

KFC Australia połączyło siły z gwiazdą MasterChef, aby opracować nowy przepis i choć niektórzy byli nim podekscytowani, inni mieli inne pomysły.

Czy słyszałeś kiedyś o Chicken 'n Croffles? Cóż, to najnowszy dodatek do KFC Australia.

Jest to w zasadzie połączenie słynnych Wicked Wings sieci fast foodów i hybrydy croissant-waffle, która obiecuje zamienić zwykłe gofry w odległe wspomnienie.

Przerażającej pozycji nie ma w menu – to najnowsza odsłona tegorocznej serii Kentucky Fried Cookin, opracowanej przez absolwenta MasterChef Reynolda Poernomo, który jest właścicielem popularnego baru KOI Dessert Bar w Sydney.

Jest to jednak przepis, który możesz zrobić w domu, gdy Reynold udostępnia plik Film z YouTube O tym, jak zrobić danie Brikki.

Jednak fani KFC rozmawiali z niektórymi, którzy chcieli spróbować, a innymi nie.

„Nie”, ktoś zapytał na Facebooku.

Inny dodał: „Niemożliwe”, a trzeci powiedział: „Po prostu nie je się kurczaka na śniadanie”.

Przepis zawiera sałatkę kyubi z pikantnym majonezem wypełnionym sosem sriracha i wędzoną papryką wraz z marynowaną cebulką, skrzydełkami z Kentucky i skropioną syropem klonowym.

Według KFC „To danie śniadaniowe, o którym nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz”, mówiąc, że „nie przypomina nic, co widziałeś wcześniej”.

Reynolds, który jest również „mistrzem w niepełnym wymiarze godzin” hacków KFC, nazwał to „zmieniaczem gry”.

„Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kup maszynę do gofrów, ponieważ jest to jeden z najłatwiejszych i najsmaczniejszych sposobów, aby przenieść swoją brekky grę na wyższy poziom za pomocą jednego z moich ulubionych KFC, Wicked Wings” – powiedział news.com.au .

Ostatni odcinek Kentucky Fried Cookin’ pochodzi z Popcorn Chicken Cupcakes Morgana Hipwortha, Zinger Katsu Curry Mitcha Orra i ostatnio świątecznych kanapek Chebbo.

To nie pierwszy raz w sieci fast food Wywołało to spore zamieszanie w sieci.

W zeszłym miesiącu zadebiutowała nowa podwójna pizza, która stała się wielkim szokiem.

READ  Startowa linia lotnicza w tym tygodniu: Niemieckie Linie Lotnicze Tel Aviv

Kreacja zawierała dwa kawałki wyraźnie pikantnego zingera, który służył jako bułka i pozostawiał niektórych fanów z szeroko otwartymi szczękami.

KFC Australia nazwało to „absolutnym ostatecznym połączeniem” – i chociaż wielu się zgodziło, inni nie byli do końca pewni, co myślą o kurczaku służącym jako chleb.

„Muszę powiedzieć, że to nie wygląda świetnie” – napisała jedna osoba na Instagramie.

Inny użytkownik zażartował: „Byłoby niegrzecznie nie próbować”, podczas gdy trzeci powiedział: „Jak możesz odmówić temu uśmiechowi”.

Jeśli chcesz wypróbować ten przepis Chicken 'n Croffles, prześlij własne kreacje, oznaczając je tagami Kentucky Australia Reynolds Buernomo Instagram.