Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kevin Durant zamawia transakcję od Brookyn Nets

W decyzji, która może zmienić NBA na wiele lat, gwiazda serii Kevin Durant Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Rich Kleiman, jego menedżer biznesowy, poprosił w czwartek o umowę z Brooklyn Nets.

Kleiman powiedział ESPN, że dyrektor generalny Nets, Sean Marks, współpracuje z Durantem i Kleimanem, aby znaleźć umowę.

Nie jest rzadkością, że gracz kalibru Duranta zostaje przeniesiony do kontraktu, ale to, co czyni go jeszcze bardziej wartościowym jako żeton handlowy, to fakt, że podpisał czteroletnie przedłużenie kontraktu, począwszy od tego tygodnia – co oznacza, że ​​zespół, który kupi Duranta, wiem, że to potrwa do 2026 roku.

Źródła powiedziały Wojnarowskiemu, że Phoenix Suns i Miami Heat należą do zespołów, które Durant był na jego liście życzeń dotyczących potencjalnego handlu, jednak Sieci nie są wspierane przez honorowanie żadnego z ulubionych miejsc Duranta i planują umowę, która da im najlepszy. Zwrot majątku – poinformowały Wojnarowskie źródła.

Do tej pory ponad połowa drużyn w NBA pytała, co trzeba zrobić, aby wyprowadzić Duranta z Brooklynu, źródła powiedziały Wojnarowskiemu – to tylko jeden z wielu powodów, dla których Nets patrzy na potencjalny historyczny powrót dla niego w umowa.

Decyzja Duranta o złożeniu wniosku o zawarcie umowy jest kulminacją tygodnia niepewności, która otacza sieci, ponieważ tarcia między franczyzą a Keri Irving Pojawił się w zeszłym tygodniu.

Irving w końcu wybrał ostatni rok swojego kontraktu po tym, jak nie był w stanie znaleźć odpowiedniego podpisania i handlu dla sieci Nets ze swojej listy ulubionych miejsc – która obejmowała Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, New York Knicks, Heat, Dallas Mavericks i Filadelfia 76ers.

Jednak z tych zespołów tylko Lakers byli zainteresowani maksymalnym kontraktem dla Irvinga, powiedział Wojnarowskiemu źródła – i nie mieli do zaoferowania sieciom pakietu, który byłby wystarczająco atrakcyjny, aby podpisać i wymienić kontrakt.

READ  Mecz Manchester City i Crystal Palace, wiadomości, wyniki, wyniki, angielska Premier League, najważniejsze wydarzenia, mecz Chelsea i Fulham

Źródła powiedziały Wojnarowskiemu, że on i Irving nie byli w kontakcie z Nets po tym, jak Irving wybrał w poniedziałek jego 37-milionową umowę, i było poczucie nieuchronności, że Durant w końcu poprosi o umowę.

Teraz jednak skupiono się na 33-letnim Durancie i możliwości jednego z najlepszych graczy w tym sporcie — dwunastokrotnego All-Star i czterokrotnego mistrza ligi — dostępnego z czterema latami i prawie 200 milionami dolarów. na jego umowie.

Ten moment nadchodzi mniej więcej trzy lata po dniu, w którym Durant i Irving wspólnie ogłosili, że przybędą na Brooklyn razem jako wolni agenci. Zakładając, że ich partnerstwo na Brooklynie dobiegło końca — obaj rozegrali razem 58 meczów (w tym play-off) w ciągu trzech sezonów, w tym jeden, w którym Durant dochodził do siebie po zerwaniu ścięgna Achillesa.

W tym czasie Nets wygrali jedną passę playoffów.

Brooklyn rozpoczął ostatni sezon z Durantem, Irvingiem i James HardenI był w oczach wielu obserwatorów faworytem do zdobycia mistrzostwa NBA. Zamiast tego Nets zajęły 44-38, dobry numer siedem na Konferencji Wschodniej. Po ucieczce z turnieju ostateczni mistrzowie Konferencji Wschodniej pokonali Boston Celtics w pierwszej rundzie.

Durant miał średnio 29,9 punktu, 7,4 zbiórki i 6,4 asysty w tym sezonie, ale widział akcję w zaledwie 55 meczach w sezonie zasadniczym, gdy wracał do zdrowia po kontuzji MCL.

Gdyby sprzedano dwukrotnego mistrza NBA i trzykrotnego złotego medalistę olimpijskiego, byłby to najwyższy wynik każdego gracza, który rozpoczął następny sezon w nowej drużynie od czasu wymiany Mosesa Malone z Houston do Filadelfii po sezonie 1981-82. , według statystyk i informacji ESPN.

Zakłady bukmacherskie dostosowały szanse na wygranie mistrzostw NBA w przyszłym sezonie na podstawie wiadomości o żądaniu wymiany Duranta, przy czym faworytem do tytułu są Suns.

Kursy Phoenix na tytuł poprawiły się z 9-1 do 11-2 w Caesars Sportsbook. Za mistrzem Golden State Warriors jest 6-1, a za nim Boston 13-1. Szanse na wygraną Miami poprawiły się z 16-1 do 8-1, podczas gdy szanse na tytuł Nets wzrosły z 15-2 do 30-1 w czwartek po południu.

READ  Wyniki Jake Paul kontra Tyrone Woodley: Miriam Gutierrez nie do poznania po walce z Amandą Cyrano

W osobnym dziele, w czwartek, Nets zgodzili się na umowę z Utah Jazz, dzięki której Brooklyn uzyskał front Royce O’Neill Źródła poinformowały Wojnarowskiego w zamian za wybór w pierwszej rundzie w 2023 roku.

Źródła powiedziały Wojnarowskiemu, że wybór będzie najniższy spośród tych z Brooklynu, Houston i Filadelfii.

29-letni O’Neal miał średnio 7,4 punktu i 4,8 zbiórki w swoim piątym sezonie z Jazz w zeszłym sezonie, a w tym roku ma kontrakt, a na sezon 2023-24 nie ma gwarancji.