Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kim jest Blanka?  Modelka reprezentująca Polskę na Eurowizji 2023 z chwytliwą popową piosenką

Kim jest Blanka? Modelka reprezentująca Polskę na Eurowizji 2023 z chwytliwą popową piosenką

Bułgaria nie weźmie udziału w Eurowizji 2023 Ale ma pewną reprezentację w postaci Blanca, która jest na długiej i międzynarodowej podróży do Liverpoolu.

Jest pół bułgarskiego pochodzenia i spędziła późną młodość My Z mamą, gdy goni swoje marzenie o zostaniu gwiazdą popu. Ale w Eurowizja Wywiesi flagę Polskakraj, w którym dorastałem.

Blanka Stajko, by podać jej pełne imię i nazwisko, w ciągu swoich 23 lat sporo spakowała, a po powrocie do Polski została modelką – występując w rodzimym cyklu Top Model.

Dzięki temu wróciła do śpiewania i wydała swój pierwszy singiel Better oraz podpisała kontrakt z Warnerem na wydanie jej drugiego Solo, który zaśpiewa dla Polski w Liverpoolu.

Blanca pojawi się sama w czwartkowym drugim półfinale, chociaż prawie imiennik Blanca Paloma pojawi się w imieniu Hiszpania.

zabrałem się do Instagram Dzielenie się tą Szansą jest „marzeniem”, ale być może faktycznie uniknęło koszmaru. Jej wykonanie Solo na polskim konkursie przed Eurowizją wywołało oskarżenia o plagiat, że jest podobny do Up, piosenki rumuńskiej gwiazdy pop Inny z 2022 roku, a także sfałszowane głosowanie. Ale żadna sprawa nie została złożona i Blanca może konkurować.

Blanca występująca na drugiej próbie półfinałowej (AP)

A Eurowizja W książce napisano o próbie: „Blanca powiedziała, że ​​nam pokaże, i zrobiła to. Kiedy przyszła jej kolej na pierwszą próbę, weszła na scenę ubrana nie w jedną, ale w dwie sukienki”.

„Zgadza się – mamy stary, dobry pokaz kostiumów. Pół-polska, pół-bułgarska gwiazda dała olśniewający występ ze swoimi tancerzami i wspaniałym wieloscenowym występem.”

I chociaż wnosi styl, Blanka również nie podda się bez walki i jest fanem gry wideo Street Fighter II, a zwłaszcza postaci… Blanki.

Polska zagra w drugim półfinale Eurowizji w czwartek 11 maja. Więcej informacji o konkursie – kliknij tutaj.